Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7


marcin102

Rekomendowane odpowiedzi

W [b7] nie jest to jeszcze w standardzie ??? :mysli::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazyłem ze u mnie jest nie potpieta ta kostka zarowno lewa jak i prawa strona. Skladanie elektr smiga grzanie tez i ust rowniez. w kodzie mam 6xe wiec wszystko to co powinno byc jest wiec od czego te luzne kabeliki?

sorry ale zdjecie mi sie niechce dodac chciałem pokazac na foto je ale moze bez zdjecia ktos sie orientuje od czego mogły by byc kostka 2 pinowa zielono czarny i niebiesko czarny kabelik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam , że do 6XF czyli dla pamięci ustawień :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale lusterka patrzac na date prod wyjechały z autem z fabryki wiec czyzby ktos cos rezał czy instalacja została juz w fabryce zrobiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale lusterka patrzac na date prod wyjechały z autem z fabryki wiec czyzby ktos cos rezał czy instalacja została juz w fabryce zrobiona

Przypuszczalnie wiązkę już masz która wyjechała z fabryki :cool1: ... Możliwe , że dla 6XE i 6XF wiązki zakładali takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wymieniłem wkłady na podgrzewane i klęska nie grzeje dodam iż sprawdzałem pod aku i wkłady grzeją a 4 b7 2007rok. Może ktoś doradzi gdzie dalej szukać dodam iż tylna szyba grzeje .[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 00:05_________________________________________________nikt nie zagląda do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! wczoraj miałem mała stłuczkę i kobieta uszkodziła mi lusterko lewe. do wymiany wkład. dzisiaj sprawdziłem i mam bez grzania ale dwa kable wystają. w sumie to juz zamówiłem ale koleś musi je wymienic. trzeba zmienic jak jest taki bajer bo teraz te kilka dni naprawde zdałyby egzamin. fajna sprawa. [br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 21:48_________________________________________________dzisiaj zmieniłem lewą stronę i faktycznie działa. wszystko wcześniej opisane. zamówiłem też drugą stronę i na jutro będzie. dziwne jest że oryginalnie nie były montowane. na starym widziałem naklejke i było od nowego. instalacja jest a wkłady bez grzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanie jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka

za kłopot przepraszam :>

Możesz wyciągnąć wkłady i sprawdzić albo włączając ogrzewanie tylnej szyby sprawdzić czy się lusterka odmrażają/parują przy niskich temperaturach. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja ostatnio rowniez z ciekawosci zdjalem wklady i okazalo sie ze nie sa podgrzewane,obydwa ten sam rok 2003 ori,wymienilem wklady na grzane tak samo ori,podpialem i jakos nie wyczuwam zeby wklady grzaly,troche dla mnie to smieszne bo w kazdej a6 zawsze mialem grzane lusterka,w a4 b5 z 2000 roku tak samo,ba nawet w 80 byly grzane,a w B6 by nie bylo?fakt ze w kodach wyposazenia stoi jak byk:6XC wiec rozumiem ze nie ma grzania na 100% i trzeba rezac?

Jako ze nikt nie odpowiedzial napisze ze dzisiaj lekko sie chlodniej zrobilo,wlaczam podgzrewanie tylnej szyby tak z ciekawosci sparwdzam lusterka a tu cud grzeja lewe i prawe,czyli wychodzi na to ze kazda chyba b6 ma seryjnie pociagnieta instalacje pod grzane lusterka i trzeba tylko wymienic wklady na grzane i po robocie,pieknie i szybko sie nagrzewajamdodam ze obydwa mam ori,pozdrawiam...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem na forum to każda B6 na pociągniętą instalacje pod grzane lusterka, włączenie ich następuje poniżej +5 stopni Celcjusza. Można też wyprowadzić samemu przewody jeden pod grzanie tylnej szyby a drugi do masy np. w drzwiach, jest gdzieś opis na forum. Trzeba próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

podłączyłem podgrzewane lusterka jednak nadal nie grzeją, czy możliwe jest że kable są pociągnięte tylko od lusterek do kostki w drzwiach, jeżeli tak to gdzie się wpiąć aby lusterka grzały.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na forum to przewody należy podpiąć do podgrzewania tylnej szyby a drugi do masy, nie wiem jak jest w B7 ale jeżeli są przewody to i grzanie powinno być. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...