Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7


marcin102

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie czy takie wkłady grzane będą ok:

http://moto.allegro.pl/wklad-lusterka-audi-a4-b6-00-04-prawy-ogrzewany-i1308073280.html

+

http://moto.allegro.pl/wklad-lusterka-audi-a4-b6-00-04-lewy-ogrzewany-i1308074037.html

=

100 zł z wysyłką. W sumie nie wielki koszt biorąc pod uwagę, że można jeszcze sprzedać wkłady nieogrzewane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pisze sprzedający,że do B6 to pewnie pasują

tak też wyglądają tyle,że pewnie to zamienniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobić ładne przejściówki zabezpieczyć rurkami termo i gra....

A co napisałem wcześniej :naughty:

Jutro mam zamiar kupić odpowiednie konektory i dorobić krótkie przelotki z 3 na 5mm.

Dzisiaj zainwestowałem 3 zł w odpowiednie konektory zrobiłem przejściówki i zakończyłem montaż podgrzewanych lusterek w swoim samochodzie. (Bez dziadowania :tongue4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chciałem wyciągnąć wkłady lusterek. Niestety nie udało mi się. Daje lusterka na max w dół i próbuję je wyciągnąć i ani drgną a boje się, że coś uszkodzę. Może to od tego, że jest bardzo niska temperatura? I jeszcze jedno. Jak się przyjrzałem zobaczyłem, że do lusterek jest podłączone grzanie. Ale nie grzeją. Jaka może być tego przyczyna? Który bezpiecznik odpowiada za lusterka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chciałem wyciągnąć wkłady lusterek. Niestety nie udało mi się. Daje lusterka na max w dół i próbuję je wyciągnąć i ani drgną a boje się, że coś uszkodzę. Może to od tego, że jest bardzo niska temperatura? I jeszcze jedno. Jak się przyjrzałem zobaczyłem, że do lusterek jest podłączone grzanie. Ale nie grzeją. Jaka może być tego przyczyna? Który bezpiecznik odpowiada za lusterka?

albo maty padły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chciałem wyciągnąć wkłady lusterek. Niestety nie udało mi się. Daje lusterka na max w dół i próbuję je wyciągnąć i ani drgną a boje się, że coś uszkodzę.

A próbowałeś odkręcić te dwie śrubki od dołu lusterka i najpierw zdemontować dolną część obudowy lusterka?

Jak się przyjrzałem zobaczyłem, że do lusterek jest podłączone grzanie. Ale nie grzeją.
Jesteś pewien że nie widziałeś tylko kabelków do podłączenia grzanych lusterek włożonych w plastikowe gniazdo? Podobno w każdej B6/B7 instalacja jest podciągnięta do lusterek niezależnie czy samochód jest wyposażony w grzane lusterka czy nie.
Który bezpiecznik odpowiada za lusterka?
Ten sam co za tylną szybę, nie pamiętam który, a nie mam w tej chwili jak sprawdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra w piątek wprowadzę go to ogrzewanego garażu, niech postoi kilka godzin i wezmę się za te lusterka. Sprawdzę czy są naprawdę podłączone i czy w kabelkach jest prąd jak się włączy grzanie tylnej szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra w piątek wprowadzę go to ogrzewanego garażu, niech postoi kilka godzin i wezmę się za te lusterka. Sprawdzę czy są naprawdę podłączone i czy w kabelkach jest prąd jak się włączy grzanie tylnej szyby.

ogrzewanie szyby tył-bezpiecznik 26,sprawdz go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogrzewanie szyby tył-bezpiecznik 26,sprawdz go.

No sprawdzę, ale ogrzewanie tylnej szyby jest ok, także bezpiecznik raczej odpada;p Jeszcze pytanie. W bocznych małych szybkach w bagażniku (Avant) są takie druciki jakby ogrzewanie. To jest antena czy właśnie ogrzewanie. Podobno to pierwsze, ale przecież na dachu jest taka mała antena ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest antena czy właśnie ogrzewanie

antena

wyjmij te wkłady i zobacz czy napewno masz wpięte te wtyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to z tym jednym podpietym wkladem ? bedzie działał czy nie?? bo ide wlasnie podpiac ale jeden narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to z tym jednym podpietym wkladem ? bedzie działał czy nie?? bo ide wlasnie podpiac ale jeden narazie

musi działać jak wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: :wallbash: no to u mnie nie działa...szyba tylna zrobila sie cieplutka a wklad (mata) nie grzeje...przeciez lusterko powinno zrobic sie az ciepłe prawda?? ku...a czemu zawsze cos musi isc nie tak!! :wallbash: :wallbash:

bipi555 to jest juz na dwoch :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie sprawdzałeś???tzn na dworze czy w garażu?

na dworze...a co to ma za wplyw??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie sprawdzałeś???tzn na dworze czy w garażu?

na dworze...a co to ma za wplyw??

Jak na dworze to nic nie zmienia

bo jakbś zmieniał w garażu dajmy przy+20stC

to grzanie jest uzależnione od temp.zewnętrznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie okaże sie, ze sa dwa przypadki ze wklady nie grzeja :wallbash: :wallbash: i nikt rozwiazania nie znajdzie :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz na krótko wkłady do aku/prostownika i sprawdź czy grzeją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz na krótko wkłady do aku/prostownika i sprawdź czy grzeją

krr...a z nerwow na to nie wpadlem a przeciez to podstawa :notworthy: lae to juz zrobie jutro i napisze czy grzeja...jesli tak to wiem zeby szukac przyczyny w instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...