Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Okej podaj foty

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

Piotrek jaki masz FMIC tj wymiary?

Opublikowano

typowy chinol 55x18x6,5 i wszystko co fabryka wyposażyła w przednim zderzaku zachowałem :decayed:

zdjęcia zrobie w tygodniu, bo zderzak leżakuje sobie w innej miejscowosci

Opublikowano
  • Autor

Edited

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

A pompa paliwa jakie ciśnienie daje ?

może jest na wykończeniu już ??

Opublikowano
  • Autor

pompa nowka :) cisnienie jest wporzadku,mierzone bylo.
Jaki jest ori czujnik polozenia walu w moim aucie ?


made by ?

Opublikowano

dolna częśc belki podcięta, mam drugi zderzak podciety pod fmic, moge porobić zdjecia co dokładnie podciete, z zewnatrz nie poznasz że auto ma cooler :wink: a co do mocy to tak wałsnie jest, w ciepłe dni czuć spadek, FMIC troche to niweluje ale też odczuwa sie spadek żeby nie było, róznica jest taka że auto po paru przejazdach nie zagotuje sie jak w serii :wink:

Kowi, rzuć i mi fotki na pw jak to wygląda :D Bo mam robotę do zrobienia :D

Opublikowano
  • Autor

Dylemat na szybko. Ko4-15 czy ko3s

Opublikowano

z k04 chyba wicej wycisniesz niz k03s...

Opublikowano

jak to k04 jest oryginalne i sprawne, to bym brał... a cenowo jak wypada?

Opublikowano
  • Autor

3 tys ko3s

1.2 tys ko4 made in china pewnie

Opublikowano

od DEV-a masz w tej cenie k03s? Ja kupowałem taniej, ale to było z 1,5 roku temu... :P

edit: nie zatrybiłem, że o nówkach piszesz... :P

Edytowane przez j4s2c2vr

Opublikowano
  • Autor

Dev aktualnie nie ma nic.

Opublikowano

Dylemat na szybko. Ko4-15 czy ko3s

Najpierw doprowadź to szarpanie itd do ładu a potem KO4 :wink:

Opublikowano
  • Autor

Tak.tylko napisz mi za co się wziąść bo auto było u gregora i nawet on powiedział ze nie wie.

Jadę zrobić logi w sobotę do vampira z forum.Coś się zesralo i auto nie ma już takiej mocy

coś sie zesrało znów :P kocham ten samochód. Przy 3 tysiacach wyprzedzalem a on szarpie i zabkuje :) jade chyba po nowe cewki

Dobra, cewki zmieniłem i powyżej 3 tys nie szarpie juz.zakupiłem coś do modów na stage 2, leci na przeróbkę i na regenerację

6c1427ccb3245857ac55480969583c16.jpg

W ten upał auto ciężko ciężko odróżnić od tego auta w zimniejsze dni.fmic będzie.temperatura w dolocie 48 stopni

Opublikowano

To i tak mała temperature jeszcze, ten coolerek po katowaniu łapie po ok 70st :wink: dzisiaj moze uda mi sie obcykać ten zderzak :wink:

Opublikowano
  • Autor

No ale powiem ci ze logi zrobiłem bo coś nie jedzie tak jak jechało.

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

pakuj td04 lub td05

nie baw się w półśrodki

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie bo problem jest.mógłbym to na 270 koni wziąść od gregora ale musiało auto by zostać na tydz.ja tyle czasu nie mam.

panowie intercooler z passata b5 1.8 t podejdzie ? belke wypierniaczam,tzn ucinam

11a41fac7147a45ad893a079406217e2.jpg

Hello

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Posłuchajcie tego coś stuka ale wydaje mi się ze to nie napinacz 1.8 T coś stuka:

A i koniecznie obejrzyjcie w aplikacji YouTube na smartphone bo na zwykłej stronie dźwięk jest inny dziwne.

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

Przyłóż ucho, jeżeli jest to słychać od strony grodzi podszybia to na 99% napinacz i łańcuch do wymiany. Miałem podobnie. Dźwięk identyczny. Bądź druga opcja to ciśnienie oleju(podjechać sprawdzić na stację/warsztatu) i wtedy jak wartości nie te to micha w dół i czyszczenie smoka lub wymiana pompy. Dwie możliwości które przerabiałem u siebie by chama uciszyć. Bo raczej na szklanki czy popychacze bym nie stawiał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.