Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"


hunter91

Rekomendowane odpowiedzi

mi na 18 kole H&R (kit) brakuje jakis Póltora cm do oczekiwanego wygłądu.

Jasne podrzuć,chetnie zobacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ysvxp26e.jpg

uprmhurk.jpg

Kolegi na gwincie ap, bez dystansu schodzil do 57 cm chyba. fk ak street 2 sezonu i tyl wylany,moj pierwszy gwint :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały temat. Dobrze się tu dzieje. Co do tematu hebli 312mm. Miałem seryjnie w B6, szału nie ma więc moja rada to odkładaj kasę na 320mm albo jeszcze większe i nie marnuj jej na 312mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, makaba napisał:

Przeczytałem cały temat. Dobrze się tu dzieje. Co do tematu hebli 312mm. Miałem seryjnie w B6, szału nie ma więc moja rada to odkładaj kasę na 320mm albo jeszcze większe i nie marnuj jej na 312mm.

Wrócę na pewno do tematu hebli bo auta nie sprzedam ,kupię następne ale rodzinne ciche w dieslu...a to moja zabaweczka.  Sa plany spore , co prawda zacząłem źle bo najpierw heble powininem zrobić . 

Kończę chate w tym roku ,może się uda wprowadzić ale przed tym zrobił bym jakiego strokera:)

Zawartość dodana 5 minutes later
Godzinę temu, pablo15005 napisał:

ysvxp26e.jpg

uprmhurk.jpg

Kolegi na gwincie ap, bez dystansu schodzil do 57 cm chyba. fk ak street 2 sezonu i tyl wylany,moj pierwszy gwint :decayed:

No to szybko się rozlecial. Spasy i negatywy nie dla mnie . Dobrze obniżona i ma się trzymać drogi bo moc jest u bedzie jeszcze większa .ładnie to wygląda na zdjęciu nawet sam bym chciał ale chyba za nisko trochę . Sam skrece może na 5 cm zobaczymy jak będzie mi odpowiadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej a3 miałem ponad 250KM na ośce, na spasach, naciągach ,negatywie i latełem ponad 250km/h i ogólnie kleiła się - coś jak gokart :banan:

tylko czasem rant ochronny się palił na błotniku ;) smród uciążliwy- jedyny minus.

Tylko jeżeli ktoś chce jeździć dynamicznie , albo mieszka gdzieś gdzie są dziury na dziurach,, to od serca nie polecam jakichkolwiek spasów/mocnych gleb :)

Co do TA i FK tanie ale do wolnej jazdy nawet ok gwinty- większość hond, golfów i a3 na tym lata i nic się nie dzieje- dopóki nie zaliczy się jakiegoś wielkiego dziurska.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak obniżone auto to jakieś nieporozumienie. Niestety tak jak i w życiu jednemu podoba się sołtys, drugiemu sołtysa córka. Ja jestem wśród tych którzy wolą sołtysa córki.

Jest gleba to musi być szybkie auto. 

 

To co Ci mówiłem, bierz minimum 320mm na przód.

Zapomnij o gwintach tylko weź jakiś sprawdzony zestaw.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam waszą dysputę na temat gwintów, i chyba macie zupełnie inne podejście. Hunterowi brakuje 1.5 centa do idealnego wyglądu, a wy chcecie pasować na "piczy kłak" :D. Myślę, że AP będzie dla Ciebie idealny. Dobra firma, nie będzie za twardy a auto i tak będzie się genialnie prowadzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update . Zamontowana obudowa w boczek,subwoofer focal Plus - wzmacniacz rockford czyli nie jakieś jbl [emoji4]

Polecam . Gra dobrze a nawet bardzo jak na taką małą obudowe. Stary sub poleciał na śmietnik tylko wyciągnięcie go to porażka .

cc8a7de8efe1da4fdccb12260759aff2.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard miałem Nokię 


Wywalony juz na amen czy masz go jeszcze gdzies?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko że u mnie nie grał . Więc nie Wiem czy jest sprawny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet lato in progress
Układanka czas zacząć 1 z 5 zrobione

b3158608a72ace2ac0ef311eaaa4a83d.jpg6e6ec5a9c656cdefc68416fcbb1a0ad9.jpg

Dekle muszę pomalowac
Kolor Titan L8AU

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dekle obowiazkowo maluj. 
Kolor fajnie pasuje.
Co to za czarny pasek na nadkolu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś fuckup :dance:

Zawartość dodana 0 minutes later
31 minut temu, -sebo- napisał:

Co to za czarny pasek na nadkolu?

nadkole jest wew i jest plastikowe a to jest błotnik to tylko tak ku gwoli ścisłości :gicior:

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Auto bije nadal kilometry. Trochę musiałem zrobić . Rolki paski itd ale najważniejsze to zmieniłem wydech . Magnaflow idzie na sprzedaż .

Drugi wydech już założony . Ściema szyb za tydzień w piątek . Progi,listwy niedługo montaż . Zmieniłem też listwę na klapie ferelna

f3c7da81497d12ae7022133cf630fb14.jpg66691833a8eddc79ba2978c7abdbb6bc.jpge2dfe2b15d1947cd3f2b2b731f8e6e3c.jpg33a2e9c2fad92fb04ffe35e54e21d4a3.jpg2910d2a11d41929e29f412c407b6c3af.jpg1f878d2629e421ac00d5a9362f75b82c.jpg

 

Magnaflow na sprzedaż

8ccf1d8bc93acb2ae9cdd3da5a35a03c.jpg

 

 

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak na tym drugim wydechu? Ciszej?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...