Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Avant | PROJEKT DUNNY


barneius

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie odczucia po takim przyroscie mocy i ile miałeś w nominale po hamowaniu?

Opisane w wątku o chiptuningu silników CAGC - ogólnie jest znakomicie :D

------------------------------------------------------------------------------------------

Mapy i soft aktualne, Parrot wymontowany - czas na parę fotek kokpitu.

Cieszę się z MMI 3G high (w tym fabrycznego bluetooth), tempomatu i wielofunkcyjnej kierownicy. Elektryczny fotel kierowcy, czujniki światła / deszczu i pompowane odcinki lędźwiowe foteli z przodu to miłe dodatki. Jeśli mógłbym coś dodać, to byłyby to trójramienna kierownica i lepsze fotele.

IMG_5687.JPG

IMG_5695.JPG

IMG_5696.JPG

IMG_5718.JPG

W temacie felgi: MOMO Quantum Evo pięknie by stroiły...

Quantum_Evo_1.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------

Na rurach zagościły właśnie chromowane końcówki Audi i wreszcie wydech wygląda jak należy.

IMG_5827.JPG

IMG_5829.JPG

Edytowane przez barneius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki ładnie wyglądają ale jakoś te felgi momo mi się nie podobają.

To jak bym mógł prosić to też poproszę na pw cenę i link jak się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak bym mógł prosić to też poproszę na pw cenę i link jak się da.

wystarczy wyszukać w allegro po nr części - 8K0 071 761

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robicie z tymi końcówkami co? Zakładaj wydech na dwie strony bo to to pod moda nie można podpiąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robicie z tymi końcówkami co? Zakładaj wydech na dwie strony bo to to pod moda nie można podpiąć :decayed:

Dobrze mówi dać mu worek lodu :):JC_fan::heat:

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wydech od 3.0 można za 200 zeta kupić, to pewnie mniej niz końcówki do zwyklaka, tylko jeszcze dokładka na dwie strony i jest po ludzku, naszym A4 sie należą takie wydechy :). No a co do felunku to nie poprzestawaj na 18, celuj w 19 wtedy się wyróżni z tłumu. Ja bym jeszcze na Twoim miejscu wymienił turbo na większe nieco i od razu po sofcie będziesz miał 200+ KM, fotele to też jak sam zauważyłeś wymień a nie pozałujesz i wygody i wyglądu. Ostatnie moje spostrzeżenie to te szyby, nie wiem może to kwestia gustu, ale jakoś nijak mi nie leży jak są tylne czarne a przednie białe, toż to jak w dużym Fiacie z pogotowia, zerwał bym wszystkie folie albo wszystkie okleił. Ja u siebie mam wszystkie ciemne od lat i nikt sie nigdy nie doczepił, nawet ptrzeglądy bez problemu przechodzi, chociaż neie powiem czasem mnie też drażni bo trochę za cwaniacko takie ciemne szyby wyglądają. No a tak poza tym to kolorek fajny i można fajnie się tym autem pobawić. To powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tak spytam, czemu nie chciales czarnego? :) jasny latwiejszy w utrzymaniu, ale czarnego nie przebije imo po odpicowaniu

Sent from my SM-G800H using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robicie z tymi końcówkami co? Zakładaj wydech na dwie strony bo to to pod moda nie można podpiąć :decayed:

Bo to taki modzik jest a nie mod :grin:

Dokładnie, wydech od 3.0 można za 200 zeta kupić, to pewnie mniej niz końcówki do zwyklaka, tylko jeszcze dokładka na dwie strony i jest po ludzku, naszym A4 sie należą takie wydechy :). No a co do felunku to nie poprzestawaj na 18, celuj w 19 wtedy się wyróżni z tłumu. Ja bym jeszcze na Twoim miejscu wymienił turbo na większe nieco i od razu po sofcie będziesz miał 200+ KM, fotele to też jak sam zauważyłeś wymień a nie pozałujesz i wygody i wyglądu. Ostatnie moje spostrzeżenie to te szyby, nie wiem może to kwestia gustu, ale jakoś nijak mi nie leży jak są tylne czarne a przednie białe, toż to jak w dużym Fiacie z pogotowia, zerwał bym wszystkie folie albo wszystkie okleił. Ja u siebie mam wszystkie ciemne od lat i nikt sie nigdy nie doczepił, nawet ptrzeglądy bez problemu przechodzi, chociaż neie powiem czasem mnie też drażni bo trochę za cwaniacko takie ciemne szyby wyglądają. No a tak poza tym to kolorek fajny i można fajnie się tym autem pobawić. To powodzonka.

Trudno się nie zgodzić ale jak to w życiu bywa czasami trzeba iść na kompromisy. Gdyby ich nie było to jeździłbym Allroad'em A4 3.0 :) Poza moją A4 mam jeszcze parę innych zajawek, które wymagają sporo zasobów czasowych i portfelowych. Felgi 19 - pewnie, że furka wygląda na nich znakomicie ale w moim przypadku odpada. Mieszkam na wsi, jeżdżę codziennie szutrem i drogą z trylinki, mam działkę w środku lasu no i wreszcie zależy mi też na komforcie. Tak naprawdę powinienem kupić 17. I być może tak zrobię dbając o odpowiednie ET. Szyby - kwestia gustu. Mi się tak jak mam podoba. :) Poza tym wożę z tyłu dzieciaki.

No ale kto tam wie - może najdzie mnie ochota na poważniejsze tematy. Póki co wydech choć zwykły z jednej strony, to wygląda naprawdę porządnie. Wreszcie godny jednostki po wirusie. :D Gołe stalowe rury to wyjątkowa mizeria i w sumie dziwi mnie, że nie ma tych nakładek w standardzie.

Ze tak spytam, czemu nie chciales czarnego? :) jasny latwiejszy w utrzymaniu, ale czarnego nie przebije imo po odpicowaniu

Sent from my SM-G800H using Tapatalk

Po prostu nie przepadam za czarnymi samochodami. Podoba mi się kiedy czarne elementy (ramki okien, relingi, grill) wyraźnie się odróżniają od koloru blach. No i jak najmniej chromu (wydech ok). W następnej kolejności pewnie wezmę się za polakierowanie lub oklejenie na czarny mat ramki wokół grilla :D Ewentualnie pomyślę nad czarnym grillem RS, choć nie jestem przekonany do nieoryginalnych części a ori kosztuje zapewne majątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zamiast tych moko zakup rotory albo cos z ori audi z S4 itp by nie przesadzić.

A wygląd będzie ok i komfort sobie zostawiasz. Bo te momo w 17" albo 18" i to jeszcze w balonie bez naciągu bo tu trzeba by było 19" to będzie lipa.

Edytowane przez darek995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zamiast tych moko zakup rotory albo cos z ori audi z S4 itp by nie przesadzić.

A wygląd będzie ok i komfort sobie zostawiasz. Bo te momo w 17" albo 18" i to jeszcze w balonie bez naciągu bo tu trzeba by było 19" to będzie lipa.

Zgadza się - te momo to najlepiej 19. Myślę, że wiosną wejdę w jakieś oryginalne 17 z dystansami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne auto mody na +

jak poprzez vcds aktywowac doswietlanie skretu i inne, ktore aktywowales?

pozdro

Dzięki :) Wszystko znajdziesz tu i tu. Generalnie warto szperać na forum, bo to nieoceniona skarbnica wiedzy o naszych furkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie dziwi mnie, że nie ma tych nakładek w standardzie.

bo w audi nie ma nic za darmo, np w standardzie jest instalacja do podgrzewania lusterek ale jeśli nie dopłacisz przy zamówieniu za podgrzewane wkłady w lusterkach to wsadzą zwykłe nie podgrzewane a kabelki z kostką wiszą w obudowie lusterka...

Co do felg to sam stałem przed wyborem czy 17 czy 18, gdyż też często jeżdżę nie najlepszymi drogami i wybierając 18 nie żałuję, mam takie oryginalne felgi 18" 8Jx18H2 ET 47 8K0 601 025 AH do tego opona KUMHO 245/40 97Y XL, samochód jest stabilniejszy i lepiej wygląda niż na 17, komfort też nie jest aż tak tragiczny jak by można było się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obawiaj się felg 19, a już napewno 18. Sam kiedyś miałem cykora ale okazało się ze praktycznie nie ma spadku komfortu między 16 a 18. Wiem ze to nie brzmi racjonalnie ale to auto ma takie zawieszenie. A prowadzenie niebo a ziemia. Gratuluje fury! Powodzenia w dalszych modach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...