Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak oryginalne BBS i 19 cali mają

Miały być fotki to są fotki, coraz bardziej nie chce jej sprzedawać :(

PiYu6bG.jpgzFGPPae.jpg

Ep9Hhp1.jpgPqN7RNj.jpgBXnw8JU.jpgbkmhYhG.jpgGw7JOoq.jpgSJfFQOW.jpg

Edytowane przez Patryk1533

Opublikowano

Schowaj do garażu I nie sprzedawaj

Szkoda troszku...

Opublikowano
  • Autor

Schowaj do garażu I nie sprzedawaj

Szkoda troszku...

Nawet bardzo szkoda ale juz nic na to nie poradze póki co, w przyszłym tygodniu pojawi sie na allegro, odkładam tą chwile jak tylko mogę

Opublikowano

Szkoda :kwasny:

Opublikowano

Ja swoje s4 też kiedyś wystawiłem, 3tyg wisialo ogloszenie I pozniej skasowalem....

Opublikowano
  • Autor

podejrzewam ze takie auto strasznie ciezko sprzedać, ale bede miał wiecej czasu zeby sie nią jeszcze bardziej nacieszyc :) Moją bmw 535d sprzedawałem ponad pół roku

Opublikowano

Ja swoje stare bmw e30 325i ponad 8 mies mialemm wystawione...cena byla zaporowa...

Furka byla super ale kasa na weselicho wteey byla potrzebna i decyzja zapadla :(

Edytowane przez PrzemoS4

Opublikowano

No szkoda ładna jest...

Opublikowano

dlaczego sprzedajesz ?

Opublikowano
  • Autor

Tak wyszło póki co musze ją sprzedać.. Były plany na grube mody z silnikiem no ale trudno

Opublikowano

bo ledwo co gaz założony i już na sprzedaż dlatego się dziwie. Wszystko z autem jest ok ??

Opublikowano
  • Autor

Tak, tak z autem jest jest wszystko ok poprostu potrzebuje gotówki i dlatego decyzja o sprzedaży z wieklim żalem ją wystawiłem ale trudno...

Opublikowano

a co robiles w aucie ? rozrząd itp ? jaka cena dla klubowicza ?

Opublikowano
  • Autor

Miałem dosyc spore plany co do tego auta chciałem dłubnąć na 400KM a w przyszłosci myslałem o kompresorze ale no niestety musze to przełozyc, rozrządu nie robiłem bo mam to auto dopiero zaledwie kilka miesięcy kiedy juz miałem robić bo wyszło ze musze ja sprzedać... Cena dla klubowiczów to 2,000zł mniej.

Opublikowano

Patryk , miałeś jakieś telefony???

Nie wystawiłeś za tanio???

Opublikowano
  • Autor

Patryk , miałeś jakieś telefony???

Nie wystawiłeś za tanio???

Za tanio?

Opublikowano

Jakby nie patrzeć , przebieg masz niski ...ja jak byłem u rzeczoznawcy wycenić swoja eske to po kilku godzinnych oględzinach i sesji fotograficznej połączonej z miernikiem lakieru i wglądu do fv z ost roku dotyczących zakupu czesci itp ...eska została wyceniona na ok 44tys a gdybym miał przebieg mniejszy to poszłoby ze 2-3 Ty's jeszcze w gore...

Musialbys podjechac do jakiegos rzeczoznawcy, na oglédziny, ktòry wyda opinié na temat auta I do sprzedazy jak znalazł.

Polecam bo warto.

Opublikowano
  • Autor

Trudno musze ją w miare szybko sprzedać a i tak pewnie nikt jej nie bedzie chciał bo przeciez są eSki na allegro juz za 30,000

Opublikowano

Trudno musze ją w miare szybko sprzedać a i tak pewnie nikt jej nie bedzie chciał bo przeciez są eSki na allegro juz za 30,000

Tylko jak kupisz na allegro takie za 30koła to minimum 15tysi nie twoje tak na dzień dobry.....

Zastanow sie poważnie nad cenà, bo szkoda zeby za darmo komuś oddać.

Każdy samochodzik am swoja cene...

Edytowane przez PrzemoS4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.