Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)


Patryk1533

Rekomendowane odpowiedzi

Fotki z prac będę na bierząco wrzucać jak tylko zacznę :) żaden kompresor, żadne turbo. Ale musi wyjść ok 400KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie czekamy na pierwsza fotkę :)

Coś tam sie u ciebie dzieje ciekawego???

Cisza jak makiem zasiał

Halo. .. .. :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy się nieco pokoplikowały u mnie i jak narazie brak gotówki na moją zachcianke z przerabianiem i ulepszaniem silnika... Mam nadzieje ze nie bede zmuszony jej sprzedać. To się okażę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% założę sie ze check sie swieci z powodu lpg

A błąd jaki ci wywala to 17536

Zbyt uboga mieszanka-!

Mam racje???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej no jezdzi super a mam pytanie przesli foto przodu z dokładka jesli to nie klopot bo niewiem jak ja zamontowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo S4 jak ta Eska była jeszcze moja , a ja w niej zakładałem osobiście lpg to żaden check się nie świecił , a przyznam że lekko nie miała , wiec albo ktoś coś podmienił z gratów , albo już coś się wysypało . Mam gdzieś film jak ten silnik pracował na lpg , można było na kolektorze 2 zeta postawić i stało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo S4 jak ta Eska była jeszcze moja , a ja w niej zakładałem osobiście lpg to żaden check się nie świecił , a przyznam że lekko nie miała , wiec albo ktoś coś podmienił z gratów , albo już coś się wysypało . Mam gdzieś film jak ten silnik pracował na lpg , można było na kolektorze 2 zeta postawić i stało :)

Nie mowię ze nie, tylko skąd mamy pewność ze ktoś nie grzebał....ja obstawiam ze to wina gazu...

Najlepiej niech sie Patryk wypowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Check pali się od sond dzisiaj jadę do mechanika na usunięcie ich ponieważ w audi robiłem wydechy ostatnio :) i nic się nie wysypalo silnik chodzi idealnie równo i nic nie grzechocze w nim :) Wiec proszę nie wymyślać

Ale z powodów bardzo osobistych niestety jestem zmuszony ją sprzedać jak wspominałem wcześniej sprawy u mnie się dosyć mocno pokomplikowaly...Jakby ktoś był zainteresowany to wiadomości prywatne proszę wysyłać

Edytowane przez Patryk1533
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sondy też wywalały check mimo, że były wymienionea gazu nie mam. Jedynie programowe wyłączenie w ecu przyniosło skutek.

P.S.

z ciekawości gdzie robiłeś wydech?

Edytowane przez keiza1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sondy też wywalały check mimo, że były wymienionea gazu nie mam. Jedynie programowe wyłączenie w ecu przyniosło skutek.

P.S.

z ciekawości gdzie robiłeś wydech?

Wydech robiłem w poznaniu, Tak dziś na 12 jestem umówiony na te sondy i problem zniknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...