Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)


Patryk1533

Rekomendowane odpowiedzi

Esa konkretna i fele w sam raz do niej pasują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko malina..chyba moje następne CCCO będzie w takim kolorze :decayed: Co myślisz żeby zrobić shadow line(Czarne relingi, grile i listwy wokół szyb)?

Shadow w S4? Nie, nie to nie wypada bo to bedzie wygladało jak A4 szyby napewno przyciemnie wszystkie :)

Dawka kolejnych zdjęć :)

ASGvZnQ.jpgW9R2snR.jpgkNBWbal.jpg

Edytowane przez Patryk1533
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


XxxPALUCHxxx, skąd jestes???
Gdzie sie wybierasz na oględziny esek???

jestem z NYSY. w jakis weekend jak bede mial czas chcialbym podjechac i zobaczyc te S4:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5381463680

http://allegro.pl/audi-s4-4-2-344km-manual-recaro-bose-ze-szwajcarii-i5392491325.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do XxxPALUCHxxx

tej tańszej bym nie oglądał....wiele esek jest w podobnych cenach....mozna kupić ale koszty które poniesiesz po zakupie mogą byc naprawdę duże...lepiej poczekać, dołożyć i mieć święty spokój.

Wszystko tez zależy ile chcesz wydać???

Napisz na priv.

Pogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna :-) też mam S4 b6 od niedawna :-) kolor super =D> jak tam naprawiłeś klimę ?

Paluch do ceny auta dolicz luźne 10 tyś zł na naprawy. Ja kupiłem miesiąc temu i już na dzien dobry prawie 10 wsadziłem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dycha to pojęcie względne....niestety koszty utrzymania są .....

:P

Kto ma ten wie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:Wszyscy posiadacze V8 przekonują się jakie są koszty utrzymania, ja nastawiałem się że to nie będą małe sumy i się przekonałem też praktycznie po kupnie :wink:, tak jak pisze niebieski708 mniej więcej taką sumę trzeba wsadzić na dzień dobry albo i więcej jak to zrobił PrzemoS4 ale tu już mowa prawie o kapitalce i do tego ASO, niestety nie wszyscy potrafią ogarnąć V8.

Tak czy siak chcesz V8 szykuj worek plnów na utrzymanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja silnik wolałem zrobic w ASO z powodu zakresu prac jaki był do wykonania i poza tym nie chciałem oddawać auta gdzieś, gdzie miałbym nadszarpniete nerwy i zastanawiał sie czy wszystko mi dobrze podkładają a zeby było mało nie każdy chce sie podjąć v8 ...a w ASO nie dość ze dobrze poskladane to i 24 mies gwarancji na cała robociznę, vaga mam u nich za darmo;) dla mojej niuni ;)... Niestety koszta większe ale głowa spokojniejsza....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tematem mam taki stoliczek na sprzedaż jak by ktoś chciał :)http://olx.pl/oferta/stolik-z-bloku-silnika-v8-audi-s6-4-2-CID628-ID8Z7CZ.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XxxPALUCHxxx, skąd jestes???

Gdzie sie wybierasz na oględziny esek???

jestem z NYSY. w jakis weekend jak bede mial czas chcialbym podjechac i zobaczyc te S4:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5381463680

http://allegro.pl/audi-s4-4-2-344km-manual-recaro-bose-ze-szwajcarii-i5392491325.html

Cześć. Jako że jestem z Lublina a do Świdnika 4km to coś słyszałem o tej S4. Sam chciałem podjechać ją obejrzeć. Autko serwisowane było w X-Auto Jacek Stachyra (ja również tam serwisuję bo nie ma lepszego człowieka od Audi w całym województwie). Koleś wsadził w mechanikę ponad 10kzł. Więc technicznie jest ok. Ale wg Jacka auto ma bardzo zmęczony lakier, felgi pomalowane jakimś plastmalem itd. No i dziwne, że w 2014r. sam dla siebie sprowadził auto, wsadził tyle kasy i teraz je sprzedaje.

Pozdr.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YPiH9q8.jpg

Trochę ją ostatnio wypucowałem :) Cieszy oko, nie mogę się na nią napatrzeć. W pryszłym miesiącu eSka jedzie do lakiernika bede malował maskę, zderzak i chyba błotniki bo są odpryski od kamieni co mi sie baaardzo nie podoba :( A ona musi być idealna.

Panowie mam pytanie jak zmienic tytuł tematu bo na początku zle mi sie wpisało zamiast BBK to wpisałem BKK nie wiem jak to sie stało ale się stało i teraz nie wiem jak to mam zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie mam pytanie jak zmienic tytuł tematu bo na początku zle mi sie wpisało zamiast BBK to wpisałem BKK nie wiem jak to sie stało ale się stało i teraz nie wiem jak to mam zmienić

W pierwszym swoim poście dajesz edycja i użyj pełnego edytora i wtedy możesz zmienić tytuł tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odprysku,odpryskami...tylko ciekaw na jak długo one sie stracą???

Masz je od zapierniczania po drogach...maluśki kamyczek itp przy 200km/h i szybciej i cobia sie rożne dziwne rzeczy :( :(

Mam to samo. :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, potwierdzam tą gorzką prawdę.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...