Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)


Patryk1533

Rekomendowane odpowiedzi

Przemek życie szybko weryfikuje nasze aspiracje zwłaszcza jeśli zależy na czasie zobacz po ile na alledrogo stoi s4 za 44 to jest w zasadzie jedna chyba....

cena od 27-37 najczęsciej 32 34.. to czy włożysz czy nie w zasadzie nie jest przesadzone wcale ale zdecydowanie w wiekszosc te 15k włożysz no ale trzeba się z tym liczyć kupując s4 :)

a z drugiej strony to że wydasz 10k wiecej niż średnia rynkowa wcale nie chroni przed kupnem podpicowanego trupa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje ze w mom przypadku w przyszłosci w cellu uzyskania lepiej ceny przy sprzedazy eski , pomogà mi faktury z ASO I dokumentacja zdjęciowa...czas pokaże...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz ktos przyjedzie obejzec to moze tak ale nie z ogloszenia zobacz jakie bajki pisza handlarze .. Poprostu nikt nie uwierzy na slowo ale oczywiscie oby tak bylo ze dostaniesz wiecej za to ze dbasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście odrzucają ogłoszenia typu "Wszystkie naprawy wykonane na bieżąco". Co w 99% oznacza "jezdzilem, az stanal, wtedy naprawiłem żeby dalej moglo jezdzic".

To, że brakuje 40% mocy to szczegół :D

Jeżeli będzie udokumentowana lista napraw przy czym auto wygląda i jeździ dobrze to kupiec ktory doceni wlozony wkład się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz, ja kupiłem auto z fakturami na kompletny rozrząd i kompletne sprzęgło. Co się okazało to rozrząd i sprzęgło było do wymiany... Do tego faktury na jakąś fikcyjną firmę. W auto wsadziłem 12 tyś zł. Z tych wymian mam i zdjęcia i prawdziwe faktury. Może to ktoś kiedyś doceni ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrom telefonów, ogrom propozycji na zamiane na jakieś trupy, nikt nie przyjechał jeszcze jej nawet obejrzeć, nie wiem co jest...

A tak poza tematem musze sie pochwalić swoją nową stroną i zaprosić do zakupów i zamówień u mnie na stoliki V8 :)

https://www.facebook.com/Coffeetablev8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje stare bmw kilka miesiecy sprzedawalem....

A tu v8 ...dlatego klopot...nie kazdy szuka czegos takiego....ino glupki tacy jak my :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, ze nie trzymają?

Nietrzymanie mocy o ile można tak to nazwać tyczy się silników FSI np. RS4 B7, które w pewnych okolicznościach zarastają nagarem. Wymaga to czyszczenia do kilkadziesiąt tysięcy kilometrów

W S4 B6 i B7 nie ma FSI.

Inna sprawa, że te silniki z racji małej komory grzeją się w trakcie pomiarów na rolkach. Lepiej wypadają na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrom telefonów, ogrom propozycji na zamiane na jakieś trupy, nikt nie przyjechał jeszcze jej nawet obejrzeć, nie wiem co jest...

ja swoje również wystawiłem na sprzedaż i jest dokładnie taka sama sytuacja - tysiace wyswietleń dostałem nawet propozycję zamiany na mazdę 3 z 2011 na full wypasie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrom telefonów, ogrom propozycji na zamiane na jakieś trupy, nikt nie przyjechał jeszcze jej nawet obejrzeć, nie wiem co jest...

ja swoje również wystawiłem na sprzedaż i jest dokładnie taka sama sytuacja - tysiace wyswietleń dostałem nawet propozycję zamiany na mazdę 3 z 2011 na full wypasie :D

Piotrek za ile swoja eske wystawiles i jakie powody sprzedazy?

Poslij link z ogloszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sprzedaża jest masakra, gdyby juz ktoś chciał chociaż przyjechać, obejżeć... Ale nikt nie chce przyjechać, za to dzwonią codziennie, np dzisiejsze propozycje:

Mercedes GL430 2007 za 80k,

Mercedes S500 1991 rok ceny juz mi sie słuchac nie chciało,

Volvo V70 auto za auto

Wczoraj; Ford Focus St 2006 rok auto za auto

I takich porpozycji jest mnustwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo :D

dzisiaj padła propozycja zamiany na sti gh 08' za 99 koła z moją dopłatą - nawet gdybym dysponował takim budżetem to pod domem stałaby rs6c6 ;) a nie jakiś plastik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...