Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)


Patryk1533

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie tu nie było, niestety moja szybka sprzedaż auta przeciagnie sie chyba jeszcze jakiś czas :( Ale na chwile obecną mam felgi od niej na sprzedaż może ktoś szuka fajnych alusów na lato? BBS CH MOTORSPORT 19"

http://olx.pl/oferta/felgi-bbs-ch-motorsport-19-cali-audi-s4-CID5-IDcOPxZ.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D do mnie już przestali pisać z propozycjami zamiany, mialem 3 telefony goscie umawiali się na konkretna godzine i zaden nie przyjechal :D nowa moda lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem gdzieś ok 50 telefonów, mi juz sie nie hce opowiadac o aucie jak ktos dzwoni... 2 przyjechało ogladac ale chyba tylko chcieli sie przejechać... A propozycji na zamiane miałem tez mnustwo ale nic ciekawego...

Nowe zdjecia wrzuciłem na aukcje na nowych zimowych aluskach :)

http://otomoto.pl/oferta/audi-s4-4-2-v8-quattro-avant-bbk-ID6ybtQL.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne masz to autko, baaa piękne :)

Poczekaj z rok - dwa i ja chętnie kupie :) postanowiłem ze po swoim 1.8t musi być V8 :D

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :) Z chęcia bym ją sprzedał nawet dziś


Audi sprzedana. :(


Już niedługo bede mógł się pochwalić moim nowym autkiem które już jedzie do mnie i koło piątku będe je miał :) Znacznie nowsze, znacznie ładniejsze, ale za to niestety słabsze ale od czego jest turbo wiec bedzie można kręcić moc bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedz, zostajesz przy CCCO? Benzyna? ;>

Tak zostaje przy Audi. Podpowiem... :) Audi A5 2,7 TDI koncówka 2008 rok :) Ale dopiero w poniedziałek będę ją miał i wtedy rzuce jakieś fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak zostaje przy Audi. Podpowiem... Audi A5 2,7 TDI koncówka 2008 rok Ale dopiero w poniedziałek będę ją miał i wtedy rzuce jakieś fotki


Gdzie fotki? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk cos mi sie wydaje ze twoja eska jest chyba na allegro....

http://allegro.pl/audi-s4-4-2-benzyna-gaz-tylko-sa-4-takie-w-polsce-i6099125946.html

Nie kupij jej ktos taniej i teraz probuje latwo zarobic,tak mi sie wydaje ze to twoja esa, chyba ze sie myle to sorki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk cos mi sie wydaje ze twoja eska jest chyba na allegro....

http://allegro.pl/audi-s4-4-2-benzyna-gaz-tylko-sa-4-takie-w-polsce-i6099125946.html

Nie kupij jej ktos taniej i teraz probuje latwo zarobic,tak mi sie wydaje ze to twoja esa, chyba ze sie myle to sorki ;)

tak to jest moja, no ten gość co kupił ja to ja sprzedał 2 tygodnie temu pojecia nie mam za ile ona poszła, ale teraz ktos próbuje na niej sobie zarobic, jakis typowy mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie widzialem i dlatego z ciekawosci napisalem bo pare dni temu jeszcze chcial 43500zl

Heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gość pojęcia nie ma o tym samochodzie wiec powodzenia w sprzedazy i to jeszcze z taką ceną a tym bardziej ze rozdząd sie zbliża bo jak ja sprzedawałem to miała 170,000 przebiegu i czasami jak ostro dostałato było go słychać wiec teraz myślę ze jest do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mi tam nie przeszkadza czy auto było robione czy nie. Jeśli z głową naprawione to ok. Ale wtedy i na cenie delikatnie traci... A tu ktoś kupi i pomyśli że ma idealne auto skoro taka cena... ;-) ale kolor robi robotę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mi tam nie przeszkadza czy auto było robione czy nie. Jeśli z głową naprawione to ok. Ale wtedy i na cenie delikatnie traci... A tu ktoś kupi i pomyśli że ma idealne auto skoro taka cena... ;-) ale kolor robi robotę :-)

Kolor robi swoje, ale jak kupujacy bedzie ogarniety w jakis sposob i dojdzie do watku to Patryk pisal ze esa u poprzedniego wlasciciela kogos na maske wziela :)

Kosmetyka przeciez tylko.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...