Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Po B7 teraz B8 też multitronik.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,auto osobiście zakupione w DE dwa miesiące temu z przebiegiem 138 tyś km.z udokumentowaną ks.serwis. kolor ibisweiss.

2.0 TDI 143 KM CAGA MULTITRONIC 2011r.

Nie wiem jaka to wersja wyposażenia nie było w opisie auta podane.

Z głównych rzeczy :

Xenon

Parctronic p+t

Navi 3G Basic

MMI kolor

Nagłośnienie Bang & Olufsen :thumbup1:

Czarna podsufitka

 

Klima jednostrefowa

Tempomat

Czujnik deszczu i świateł

Grzane lecz zwykłe stołki :facepalm:

Pakiet światło- ledy środek

Pakiet chrom

Pakiet schowek

Zawieszenie standard 1BA :kwasny:

Na razie zrobione...

Zakup oryginalnych nowych alufelg 18''+ opon Bridgestone Potenza RE 050A 225/45/18

Wymiana oświetlenia tablicy na ledowe

Wymiana gałki na poliftową pikowaną

Wymiana włączników szyb na chromowe

W planach...

Obniżenie sprężynami Eibach Pro-Kit -30  - zrobione

Wymiana siedzeń na sport lub S-Line - założone S-line z elektryką

Wymiana kierownicy na sportową pikowaną- założona S-line z łopatkami

Końcówki wydechu chrom- założone oryginał.

Wymienione ledy tylne na neony z modułem kierunków -zrobione.

Wymiana maglownicy na servotronic -  zrobione :kox:

2017- Wymiana tylnego zderzaka na poliftowy S-Line + Lotka klapy + listwy zewnętrzne progów S-Line.

2021 - Doszły kierunki dynamiczne w lusterkach bocznych.

Stabilizatory z RS4  p+t

Podstopnica + pedały RS4

 

                            Zdj¦Öcie0024.jpg

Zdj¦Öcie0023.jpg

Zdj¦Öcie0022.jpg

Zdj¦Öcie0025.jpg

Zdj¦Öcie0026.jpg

Zdj¦Öcie0027.jpg

Zdj¦Öcie0028.jpg

Zdj¦Öcie0029.jpg

Zdj¦Öcie0031.jpg

Edytowane przez marda16

Opublikowano

jak masz taborety to na pewno Ambiente ;)

Opublikowano
  • Autor

jak masz taborety to na pewno Ambiente ;)

faktycznie jak tak patrzę to wersje Ambition mają już sportowe siedzenia...

Opublikowano

urlwfoic.jpg

Bardzo fajny bialasek do relaksacyjnego przemieszczania :) Subaru wkłada multi i daje sobie w nim rady z 4wd. Nie wiem na czym Niemce zaoszczędzili ze ta skrzynia tak padała w B6 :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Białasek bo nie wystarczyło na kolor... :lol:

Kierownica nowa i lewarek poliftowy założone...

IMG_4151.JPGIMG_4150.JPG

Edytowane przez marda16

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Końcówki chrom :wink:003.JPG004.JPG

 

Zawartość dodana 47 minutes later

Graty na lifting tyłu czekają  -Nowy dyfuzor ,zderzak do malowania i lotka RS do malowania ... 

IMG_4233.JPG011.JPGIMG_4221.JPGIMG_4224.JPG

Edytowane przez marda16

Opublikowano

Lotke rs gdzie dorwales ? Cisnij z tematem dobrze się zapowiada 

Opublikowano

Autko pierwsza klasa, nieźle lecisz z modami. Tak trzymaj :thumbup:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, SpierfolES napisał:

Lotke rs gdzie dorwales ? Cisnij z tematem dobrze się zapowiada 

Lotka to przypadek z Allegro myślałem o s-line w sumie :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dziś zamontowane Neony z modułami kierunków dzięki pomocy kolegów z forum :D:D:D

na sprzedaż mam moje ledy wystawione w dziale sprzedam :hi:012.JPG013.JPG011.JPG

Opublikowano

Fajnie modzisz. Autko nabiera wyglądu.

Popraw w opisie Navi masz 3G ... :wink:

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, krystian3769 napisał:

Fajnie modzisz. Autko nabiera wyglądu.

Popraw w opisie Navi masz 3G ... :wink:

Dokładnie 3G ale tylko Basic :disgust: a tak to coś tam się trochę robi ,wczoraj przy zakładaniu neonów wyszło że cieknie z silniczka wycieraczki tył i trzeba będzie go wymienić mimo ze go rozebrałem i przeczyściłem ponoć to wada fabryczna bo mój nie pierwszy.

Opublikowano
9 godzin temu, marda16 napisał:

Dokładnie 3G ale tylko Basic :disgust: a tak to coś tam się trochę robi ,wczoraj przy zakładaniu neonów wyszło że cieknie z silniczka wycieraczki tył i trzeba będzie go wymienić mimo ze go rozebrałem i przeczyściłem ponoć to wada fabryczna bo mój nie pierwszy.

NIestety też to przerabiałem i mam 2012 jakiegoś babuna zrobili z tymi silniczkami

Edytowane przez dzg

Opublikowano

Mariusz sprzedawaj graty i klapę z guziczka montuj ;)

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, olinek2 napisał:

Mariusz sprzedawaj graty i klapę z guziczka montuj ;)

wszystko w swoim czasie ,myślę też nad wymianą magla a poza tym sprawdzałem moduł komfortu i do el,klapy nie podejdzie no ale można go ominąć jak dobrze zrozumiałem :)

Opublikowano

Tak, bez problemu ominiemy ;)

Opublikowano

W sensie że elektryczną klapę można zamontować bez wymiany modułu komfortu?

Opublikowano

Jaki przebieg ma teraz samochód ?

Jak się sprawuje skrzynia biegów ?

Opublikowano
  • Autor

d

5 godzin temu, komoornik napisał:

W sensie że elektryczną klapę można zamontować bez wymiany modułu komfortu?

tak,ale będzie błąd w sterowniku po podłączeniu kabla...

Zawartość dodana 3 minutes later
3 godziny temu, granatowy napisał:

Jaki przebieg ma teraz samochód ?

Jak się sprawuje skrzynia biegów ?

coś koło 160tkm.

skrzynia ok,niekiedy szarpie przy ruszaniu w B7 była bez zarzutów:hi:

Opublikowano

Nie ma żadnego błędu, wszystko jak ori ;) plus funkcja domykania z pilota

Po więcej szczegółów na PW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.