Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jakie fotele do mojej b5-tki


mysiapysia

Rekomendowane odpowiedzi

Mój avancik ma niesympatyczne fotele. Kolorystyka plamy. Kiepsko mi się na nich siedzi. Przeglądam allegro i widzę różne fotele do naszych a4. Z których roczników podejdą do mojej z 96r. Czy też z b-5-tek po liftach? Chcwilę wcześniej doczytałem, że z b-6 na b5 nie podejdzie. Czyli zostaje mi szukać po wersjach z b-5, tylko czy w tych poliftowych nie było jakiś fabrycznych modów i czy ew. kupienie foteli z brytyjczyka nie zrobi mi niemiłej niespodzianki. Koniecznie chcę wymienić fotel kierowcy bo już nie domaga, jest dla mnie po prostu kijowy. nie mogę go ustawić wygodnie (oczywiście wszelkie regulacje działają) ale po godzinnej jeździe jak wysiadam to mam mrowienie w nogach. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. was które fotele są najwygodniejsze na dłuższe trasy?

z anglika podejdzie... :mysli:

ale który od pasażera czy od kierowcy bo od kierowcy będzie miał po lewej stronie "sterowanie" i chyba trochę niewygodnie będzie.

Jak fotel wyjmujesz z anglika z prawej strony to do europejczyka wkładasz go również na prawą stronę, więc sterowanie będzie po tej stronie co trzeba... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kubełki kupiłem od kolegi z klubu - popatrz w dziale sprzedam, często można tam coś znaleźć

cenowo może być spora różnica :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele z polifta do przedlifta podchodzą, jedyny problem to tylne oparcie kanapy, ale to też da sie założyć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/komplet-foteli-do-a4-lift-kombi-z-air-bagami-i1297479839.html

Ja kilka dni temu kupiłem dokładnie te. Już są w środku i wszystko pasuje, tylko trzeba przerabiać oparcie kanapy. Kubły piękne, grzanie działa i el. odcinek lędźwiowy również bardzo wygodny. Dałem 350 zł za komplet :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/komplet-foteli-do-a4-lift-kombi-z-air-bagami-i1297479839.html

Ja kilka dni temu kupiłem dokładnie te. Już są w środku i wszystko pasuje, tylko trzeba przerabiać oparcie kanapy. Kubły piękne, grzanie działa i el. odcinek lędźwiowy również bardzo wygodny. Dałem 350 zł za komplet :hi:

Od zwykłych różni je podparcie lędźwi, czy w budowie coś tam jeszcze się różnią, bo ja więcej różnic nie widzę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/komplet-foteli-do-a4-lift-kombi-z-air-bagami-i1297479839.html

Ja kilka dni temu kupiłem dokładnie te. Już są w środku i wszystko pasuje, tylko trzeba przerabiać oparcie kanapy. Kubły piękne, grzanie działa i el. odcinek lędźwiowy również bardzo wygodny. Dałem 350 zł za komplet :hi:

Od zwykłych różni je podparcie lędźwi, czy w budowie coś tam jeszcze się różnią, bo ja więcej różnic nie widzę? :)

bardziej wyprofilowane jest siedzisko i oparcie - trzymanie boczne jest dużo lepsze

no i ogólnie tak jakoś lepiej się w nich siedzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze szukaj a znajdziesz na allegro albo tu u nas na forum są ciekawe ofery :kox:

ostatno fajne recaro było :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak to jest z tylnia kanapa po miedzy Avant a Sedan? Jakie sa roznice i co trzeba przerobic zeby sedan pasowal do avanta zakladajac ze sie rozklada?

Probowalem szukac, ale wszystko co znalazlem to po lebkach :wallbash: Najlepiej jak mi ktos powie co z czym i czy duzo roboty :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem swiezo po wymianie tapicerki ze zwyklych kubelkow na jasno skorzane kubelki:D Nigdy wiecej zadnego weluru itp... Widac wszystkie brudy... nawet po kroplach deszczu przy otwieraniu drzwi cos zostaje;/ No teraz juz nie:) Tak sie sklada ze ja mam na sprzedaz swoje stare fotele polkobelki wraz z tylna kanapa. Co prawda tylna kananpa rozni sie nieco wzorem od wzoru foteli ale kolorystycznie i ogolem pasuje elegancko wszystko do siebie:) Zreszta po co sie rozpisywac skoro moge wrzucic link :P

Mam tylko nadzieje ze nie zostane skarcony za oferte sprzedazy w tym dziale...

Z gory przepraszam i pozdrawiam:P:)

http://allegro.pl/fotele-z-audi-a4-b5-sedan-i1315474017.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak to jest z tylnia kanapa po miedzy Avant a Sedan? Jakie sa roznice i co trzeba przerobic zeby sedan pasowal do avanta zakladajac ze sie rozklada?

Probowalem szukac, ale wszystko co znalazlem to po lebkach :wallbash: Najlepiej jak mi ktos powie co z czym i czy duzo roboty :kwasny:

witam ja mam podobny problem kupiłem skóre od seedana i jak teraz zamontowac tylna kanape dodam ze opercie nie dzielone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...