Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z blaszką blokującą wyjęcie SYMPHONY I


Coldfire28

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :)

Mam wielki problem z zablokowaną blaszką od radia. Niestety nie mogę przez nią wymontować symphony I :( Chodzi dokładnie o lewą górną (od strony kierownicy). Auto już było u paru "speców" i nikt nie może sobie poradzić (proby różnych kluczy, przedłużki robione recznie też nic !! :( ). Po zdjęciu plastiku pod kierownicą jest ciężkie dojście 'od tyłu'. Pomysł padł jeszcze na zdjecie przedniego panelu radia ale niestety jest zamontowane na śrubki. Po przez climatronic pewnie też bedzie ciężko bo wydaje mi się, że też jest wkręcony.

Jeszcze mam pomysł aby zrobić dziurę z boku konsoli środkowej i wcisnąć tą blaszkę aby radio wyszło ( pożnej dziura zostanie zasłonięta plastikiem pod kierownicą) Ewentualnie jeszcze pozostaje kupno nowego radia i wylamanie panelu przedniego radia.

Jakieś pomysły??

Edytowane przez Coldfire28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się wyciągnąć bez wiercenia i rozbierania panela wystarczy zdjąć osłonę kosza i masz dojście do blaszki dużo większe co prawda jest trochę rozbierania ale jest to do zrobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie zdejmiesz obudowy kosza bo ona tez jest przykrecona pod panelem radia. zdejmij plastik kierowcy i jak mowisz zrob dziurke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tylu musi pojsc. Odkrec ten plastik przy nogach k9erowcy, odchyl i pakuj od tylu jakies narzedzie. Mialem ten sam problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mega ciężki dostęp od strony kierownicy ;/ Proby juz byly stad pomysl z dziura :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dokładnie ten sam problem ,dokładnie ta sama dziurka ,wiertarkowkrętarka + wiertło do stali i po problemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podesłać fote w którym miejscu dokładnie wywiercałeś tą dziurkę ??


Z wywiertami też jest lipa ... od kierownicy zerowy dostęp. Zdecydowałem sie na małe szkody :( wyciągnąlem przedni panel od radia i śrubokrecikiem podważyłem blaszki. Temat do zamknięcia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...