Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bardzo głośny alarm/centralny


Pavetti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem w moim aucie, może dla jednych prozaiczny i śmieszny ale mi osobiście nie jest do śmiechu. Podczas otwierania/zamykania drzwi z pilota alarm wydaje bardzo głośny dźwięk. Tak głośny, że ostatnio miałem bardzo agresywną wymianę słów ze starszą panią, która o mało nie zeszła na zawał, kiedy przechodziła obok mojej A4. Kiedy w mieście otwieram lub zamykam drzwi, to ludzie z drugich stron ulic aż się oglądają, bo wydaje im się, że ktoś gwiżdże na nich. I teraz wisienka: otwieranie i zamykanie auta w garażu, to istny horror. Najpierw muszę zatkać uszy, a później korzystam z pilota. Sąsiedzi oddaleni o kilka domów dalej spokojnie słyszą te wredne *PI!* i *PI PI!*. Można coś z tym zrobić, bo już do szału mnie i sąsiadów to doprowadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj syrenke z tzw "soft startem" - czyli taka która pełną głośnośc osiąga po 2s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magicbattle, kkam, wiecie jest luz, ponieważ jak ktoś miałby ukraść to przynajmniej słychać, ale bez przesady ;) Moim zdaniem jest tam zamontowany ori sprzęt. Polecicie coś?

///

Ok, poradziłem już sobie. Zrobię tutek i wrzucę do działu "Zrób to sam" ;)

Edytowane przez Pavetti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...