Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Przy 3000 obrotów trace doladowanie!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Serdecznie,

Mam taki problem, że jak jadę i obroty dochodzą do 3000 obrotów to nagle

robi się coś jak by tracił moc i robi się strasznie mułowaty :wallbash: ;(.

Ja mu gazu a on nic i się wlecze jak krowa :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Proszę was o pomoc!

I mniej więcej jak to zrobic by działało jak dawniej.

Pozdrawiam

Piotrek

Opublikowano

wyczyść kierowniczki turbinki :good:

Opublikowano

a jak pusicisz gaz i spadnie do np 1800 i pozniej znow dodajesz gazu to jak sie zachowoje ????? przyspiesza normalnie czy dopiero po zgaszeniu autka ????

Opublikowano
  • Autor

Jak puszczę nogę z gazu i znowu dam to jest coraz gorzej... :wallbash: :wallbash:

Gaz odzyskuje dopiero jak wyłączę silnik i go uruchomię ;( ;(. Wtedy dopiero odzyskuje całą moc, lecz

jak znów obroty dojdą do ok. 3000 znowu tak jak by mu odcinało dopływ paliwa :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Przyczyn tego co piszesz może byc wiele..., oryginalny nie bede... :vaglogi:

Opublikowano
  • Autor

Przyczyn tego co piszesz może byc wiele..., oryginalny nie bede... :vaglogi:

Najpierw to trzeba mieć vag-a :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Zapytaj o vag'a w wątku spotowym w swoim regionie..., może ktos pomoże... :)

Opublikowano

Pojedź do mechanika i niech sprawdzi ci szczelność układu turbiny

Jeżeli chcesz sam to robić to na wlocie turbiny od strony filtra powietrz musisz mu podać powietrze o ciśnieniu około 1,5 atmosfery, miejscem uszkodzenia będzie miejsce z którego będzie uciekało powietrze.

Na pracującym silniku nie wychwycisz tego!!

Opublikowano

Pietro3

Bez logów dynamicznych, przynajmniej kanałów 003, 008, 011 ciężko coś wywnioskowac.

Przyczyn Twoich problemów z Twoim AFN-em może być wiele:

padnięta przypływka

zapieczone kierownice na pozycji max otwarte ( albo po prosty bardzo ciezko chodzą z podowu duzej ilosci sadzy)

wadliwy N75

i jeszcze kilka...

Jezeli przepływka jest dobra to ja rowniez obstawiam ze to kierownice

Jeżeli łapiesz tryby awaryjny z powodu zapieczonych kierownic to napewno nie tylko po przekroczeniu 3 tys obrotów, wystarczy podczas przyspieszania na dowolnym biegu przetrzymac go wiecej jak 8 sekund i tez złapie notlauf...

Najprosciej to odepnij podciśnienie z gruszki od turbo i przejedz sie z vagiem, jezeli dalej przeładowywuje to na 100% kierownice stoją w mijescu!!! w poz max otwarte

A wtedy to tylko pomoze : turbo na stół a najlepiej oddac do do warsztatu profesjonalnego zeby dokladnie wypiaskowali całą strone gorącą turbinki łącznie z kierowniczkami (WD40 itp na długo nie pomoze)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.