Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Taki tam A5 8T Sportback

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Malik a 20 nie wchodzi w grę ?

bo różnica pomiedzy rotorem 19 a 20 z rs5 jest gigantyczna

Opublikowano
  • Autor

Malik a 20 nie wchodzi w grę ?

bo różnica pomiedzy rotorem 19 a 20 z rs5 jest gigantyczna

Za dużo dziur na mojej podwarszawskiej wsi niestety :kwasny:

Opublikowano

Bardzo ladny odmieniec.

Opublikowano

Piękna fura :) może niedługo zobaczę na żywo z tego co słyszałem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wywiad działa widzę :)

Opublikowano

ehhehe działa działa :D Q7 już ostatnio testowałem :grin:

Opublikowano

Siema Malik ! Dobra padaczka ! Jak po zmianie z takiego czołgu ??

Opublikowano
  • Autor

czuję się lekko I zwinnie jak po porannej kupie :)

Opublikowano

To wystarczyła kawa i pet z rana i efekt byłby ten sam ;) zazdraszczam wozu...

Edytowane przez alvaro

Opublikowano

tylko w takim smutnym kolorze :wink:

Najładniejszy kolor w A5 :)

bardzo odradzam wszystkim SUVy! :angry:

Ogólnie SUVy czy konkretnie Q7 ? Za toporne do jazdy po mieście czy za duże koszty utrzymania ? Szczególnie V8 ?

Opublikowano
  • Autor

bardzo odradzam wszystkim SUVy! :angry:

Ogólnie SUVy czy konkretnie Q7 ? Za toporne do jazdy po mieście czy za duże koszty utrzymania ? Szczególnie V8 ?

- zdecydowane za duże do miasta, a ja głównie dojeżdżałem nim do pracy z podwarszawskiej miejscowości do centrum

- kiepskie prowadzenie, szczególnie na krętych drogach przy większych prędkościach, wysoko położony środek ciężkości i masa auta sprawiają, że jedzie się jak autobusem

- gigantyczna utrata wartości, spotęgowana tym, że rynek bardzo popsuty jest przez allegro i wysyp przekręconych składaków

Edytowane przez malik

Opublikowano

trudno się z tym nie zgodzić.. w przyszłym tygodniu, albo zaraz po urlopie, jadę na jazdę testową nowym Q7. ciekawe czy będzie "coś" lepiej..

Opublikowano

Nowy jest ponoć 400kg lżejszy,musi byc różnica

Opublikowano

Opublikowano

- zdecydowane za duże do miasta, a ja głównie dojeżdżałem nim do pracy z podwarszawskiej miejscowości do centrum

- kiepskie prowadzenie, szczególnie na krętych drogach przy większych prędkościach, wysoko położony środek ciężkości i masa auta sprawiają, że jedzie się jak autobusem

- gigantyczna utrata wartości, spotęgowana tym, że rynek bardzo popsuty jest przez allegro i wysyp przekręconych składaków

Jak to się zbiera przy tej masie i tym motorze? Bo szczerze mówiąc to Q7 jeszcze nigdy nie jechałem :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Moje Q7 miało wycięte DPFy I program z RPerformance na 370PS/880Nm więc zbierało się bardzo dobrze.

Chodzi o to, jak zachowywało się np. na krętej, wąskiej, mazurskiej drodze. I tutaj była już pełna porażka.

Opublikowano

To nie samochód do driftu po krętych mazurskich drogach :P

Chyba każde auto o podobnych gabarytach będzie zachowywało się tak samo.

Opublikowano
  • Autor

To nie samochód do driftu po krętych mazurskich drogach :P

Chyba każde auto o podobnych gabarytach będzie zachowywało się tak samo.

To jak najbardziej auto do tego, żeby zapakować rodzinę, psa i mnóstwo bagaży i zasuwać krętą mazurską drogą. Zobacz sobie reklamy Q7 poprzedniej i obecnej generacji na YT. Same kręte, wąskie drogi :)

Rzeczywistość jest jednak zgoła odmienna. W momencie gdy zaczynają Cię wyprzedzać na tej drodze skody bo Ty nie jesteś w stanie pojechać szybciej to zaczynasz łapać lekki wkurw.

Oczywiście na dobrej, równej autostradzie to już inna bajka.

Ale odchodzimy od tematu. Q7 to przeszłość. W tym dziale piszemy o A5.

Opublikowano

Racja :)

Ten Twój golas A5 to ciut nie full wypas...

Kupiłeś już te rotory nad którymi się zastanawiałeś na poprzedniej stronie?

Opublikowano

No ładnie jest napchana jak na 2.0TDI :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.