Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 srebrna seria.


willy123

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś na początku kwietnia stałem się szczęsliwym posiadaczem srebrnej A4. Jest to klasyczny i wszystkim znany model z silnikiem AFN110. Jak na razie nie narzekam sprawuje się bardzo dobrze. Została kupiona od dobrego znajomego więc znałem jej historie. Jedynym mankamentem audiolki który wymaga naprawy jest jakiś problem z turbo. Przy bardzo ostrej jeździe po prostu się wyłącza i samochód traci moc, trzeba go wtedy zgasić i odpalić i wszystko wraca do normy. Nie chciałem tego naprawiać od razu, bo wolę zebrać pieniążki i za jednym razem wgrać jakiegoś wirusika do komputera. Co do planów to na pewno w dalekiej przyszłości gleba oraz większe kółka ale bez szaleństw, bo nasze polskie drogi nie lubią się z niskimi samochodami.Z ogromna chęcią pozbył bym się tego spoilerka z klapy bagażnika ale nie mam zielonego pojęcia jak się za to zabrać by uniknąć malowania klapy. Ma ktoś jakiś pomysł? Wstawiam zdjęcia jakby kogoś ciekawiło jak to wygląda, Egzemplarz wg mnie bardzo zadbany, zwłaszcza środek bo z zewnątrz ma dużo odprysków na przednim zderzaku oraz szpachlowane nadkole i zaczynają się kropki rudej z którymi też czas coś zrobić.

wsv7t4wp.jpg

3fnbhzs3.jpg

mfl859qi.jpg

6fo2gpwg.jpg


Nikt nic nie odpisał w sumie niezły demotywator. W autku sie trochę pozmienialo. Z wyglądu felgi poszly w czerń tak samo jak i grill. No i mam wgniotke na błotniku przez jakiegoś idiotę. Natomiast do serduszka wpadly nowe filtry,olej,rozrząd. Założone wtryski 0.216 zaślepiony egr katalizator out. A w tym tygodniu przyjdzie turbo awx które nie wiem kiedy założę (ah ten wolny czas). Potem to zestroic no i zobaczymy co to będzie. Ostatnio wpadly mi w ręce za grosze stalowki które pomalowalem na bezowo i juz siedza na aucie ale nie mam zdjęć aby pokazać.Jak tym razem będzie choc troche zainteresowania tematem to chetnie dodam aktualne zdjęcia.m2k7pxie.jpg
2b35ttcp.jpg
zd87e767.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą będą ale dopiero po programiku czyli jakos luty styczeń. Stay blotnik który dostałem jak kupowalem audi wyklepałem i idzie w rosta tak z ciekawości jak będzie wyglądało bo i tak mnie to nic nie kosztuje a w miare mi się spodobał ten pomysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tylko dodatek jak nie będzie pasował wróci stare.

Mile zaskoczenie po wyjściu na dwór :)

f9d5m7id.jpg

wcovwpfp.jpg przyszły zabaweczki ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupywac przedlifta i robić z niego lifta :facepalm:

Moim zdanie bez sensu czyt. nieopłacalne to juz lepiej wizulanie go doprowac do stanu super ale liftowego.

Właśnie to jest urok tego że jest to przedlift a nie kupa składana na lifta. :kwasny:

Maska, błotniki, lampy, zderzak to tylko przód ile to jest siana. A nigdy tej kasy nie weźmierz bo rocznik za duży bo to nie orginalny lift. Nie wiem skąd ta dziwna moda się wzieła. Zmieniaj lampy, zmieniaj zderzak itd itd.

Chyba że nie macie co z kaso robić to ok dam mój numer konta przelejecie i po sprawie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupywac przedlifta i robić z niego lifta :facepalm:

Moim zdanie bez sensu czyt. nieopłacalne to juz lepiej wizulanie go doprowac do stanu super ale liftowego.

Właśnie to jest urok tego że jest to przedlift a nie kupa składana na lifta. :kwasny:

Maska, błotniki, lampy, zderzak to tylko przód ile to jest siana. A nigdy tej kasy nie weźmierz bo rocznik za duży bo to nie orginalny lift. Nie wiem skąd ta dziwna moda się wzieła. Zmieniaj lampy, zmieniaj zderzak itd itd.

Chyba że nie macie co z kaso robić to ok dam mój numer konta przelejecie i po sprawie :decayed:

Co się tak irytujesz. Jego auto i zrobi z nim co będzie chciał. Tyle w temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie nie irytuje.

Kupywac przedlifta i robić z niego lifta :facepalm:

Moim zdanie bez sensu czyt. nieopłacalne to juz lepiej wizulanie go doprowac do stanu super ale liftowego.

Właśnie to jest urok tego że jest to przedlift a nie kupa składana na lifta. :kwasny:

Maska, błotniki, lampy, zderzak to tylko przód ile to jest siana. A nigdy tej kasy nie weźmierz bo rocznik za duży bo to nie orginalny lift. Nie wiem skąd ta dziwna moda się wzieła. Zmieniaj lampy, zmieniaj zderzak itd itd.

Chyba że nie macie co z kaso robić to ok dam mój numer konta przelejecie i po sprawie :decayed:

Co się tak irytujesz. Jego auto i zrobi z nim co będzie chciał. Tyle w temacie ;)

Dla mnie to i możesz słonia na masce przykleić. Moje zdanie i tyle. Bez odbioru.

Edytowane przez Sebastiano87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to od kiedy tuning sie opłaca . Tak samo po co kupować 110 km i robic z niego np 160km jak można za ta sama kasę kupic cos co ma w serii tyle koni a lampy po lifcie są po prostu ładniejsze ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta maskotka z przodu mi nie leży i za dożo naklejek na tylnej szybie jak dla mnie, poza tym fajna seria.

BTW kolor blach mi się podoba i fajnie to wygląda i zazdroszczę kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta lotka jest na klej bądź silikon spróbuj to zerwać za pomocą wytrzymałej żyłki na ryby.Wkładasz pomiędzy klapę a lotkę i powoli piłuj. Taki w miarę znany sposób lecz trzeba cierpliwości (jak trochę odejdzie to możesz ostrożnie tapeciakiem próbować). Ogólnie zadbać o audiolkę i będzie żyła ;) Powodzenia w modach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne alu ! :thumbup1:

A ja Ci powiem,żebyś się nie pchał w poliftowe lampy tylko bardziej ambitnie znalazł przedlifty ksenonowe.Spasował ten przód i będzie cacy.Ewentualnie dokup halogeny pod ten zderzak.

Osobiście zostawiłbym chociaż logo OOOO srebrne bo cały grill na czarno wygląda na zdjęciach hm.. tanio.

Odradzam rosta do którego mam takie zdanie jak jacca90 no ale co kto lubi

Dokup jeszcze boczne białe kierunki i będzie ok

Jak się mnie posłuchasz to tylko obniżenie nieprzesadzone i fajne koło i będzie lalka i przy ew sprzedaży jak Ci się znudzi weźmiesz nie mniej niż za ulepy z przodem tyłem bokiem czy środkiem z innej parafii.Eh no człowiek uczy się na błędach :doh: (patrz mój temat hehe)

A co do spojlera jeśli dobrze poprowadzisz i przemyślisz inne mody,żeby tworzyło to jakąś całość to i ten szpojler może mieć swój urok :wink:

btw Zazdroszcze foteli :embarrassed:

Edytowane przez Sajmoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadla juz turbinka audawa zamiata jak zla jeszcze tylko program i można bawić sie w optykę jaram się straszliwie. Takze jakos luty marzec zaczynamy optykę ;D

W końcu dzis brzydal został umyty i korzystając z okazji cyknalem kilka fotek jak to wygląda teraz :)

2gtzpkrm.jpg

jjztm336.jpg

jzzlzkir.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na wiosne będziesz bawił się w optykę i przypadkiem chciał sprzedać felgi to ja chętnie je przygarne :) odkąd mam audi to choruje na te ori felgi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...