Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki gaz sekwencyjny do A4 2.8 174ps 95rok?


jordan233

Rekomendowane odpowiedzi

prosze o pomoc,jaki gaz wybrac, z jakiej firmy, chodzi mi o sekwencje,mam załoazona zwykla lovato i mi stzrela jak cholera i chce zmienic na sekwencje,no i jakie ceny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

ma ktos jakies inne pomysły ,oraz jakie ceny?

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 02-02-2007, 22:43 ]

minęło 1,5 godzinym, nie wszyscy w piątek wieczorem czekają na forum na pytania o gaz do auta. Poczekaj trochę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam BRC Sequent56 za trochę ponad 4kkoła i jak narazie nie mogę narzekac.

Ale to się jeszcze zobaczy bo dopiero niecałe 10tys. mam przelatane.

Trasa-miasto 50/50 około 14,5 (dośc dynamiczna jazda+quattro)

Trasa 130-140 km/h około 12,0

Tylko miasto około 17,0 (całkiem ciężki sandał)

Może po pierwszym dużym przeglądzie coś się zmieni (chociaż nie przypuszczam).

Osobiście polecam LandiRenzo Omegas, jeżeli Twoje finanse to zniosą :wink:

Raczej nie polecam podejrzanie tanich instalacji, co nie znaczy, że zawsze są do bani.

Oczywiście plus benzynka, której też troszkę idzie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam LandiRenzo Omegas, jeżeli Twoje finanse to zniosą

Ja tak samo polecam tą instalację. Skoro dobrze radzi sobie z moim 1.8T, to z 2.8 nie powinna mieć problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w AAH Elpigaz i było ok, cena wtedy 7 tysi, ale to dawno było :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o pomoc,jaki gaz wybrac, z jakiej firmy, chodzi mi o sekwencje,mam załoazona zwykla lovato i mi stzrela jak cholera i chce zmienic na sekwencje,no i jakie ceny??

latałem na takim silniku i zwykłym gazie bez problemu jedyne co musiałem sie nauczyc to gasic silnik za każdym razem na benzynie i po strzałach........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icemankoszalin ciekawe ,mnie ten zwykly gaz rozpierd.......a ,i musze miec sekwencje, i trosze wiecej mocy bedzie niz na zwykłym :),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icemankoszalin ciekawe ,mnie ten zwykly gaz rozpierd.......a ,i musze miec sekwencje, i trosze wiecej mocy bedzie niz na zwykłym :),

2 lata latałem na zwykłym gazie i strzał miałem tylko po zgaszeniu auta na gazie i to za każdym razem ............i jedyne rozwiązanie jakie było i sie sprawdziło w 100 % to gaszenie na bezynie , ale spokojnie to sa moje doświadczenia i moje rozwiązanie na strzały gazu wiec twoja sprawa co zrobisz i kupisz czy zamontujesz .......podstawa gazowni i tak jest sprawny w 100 % układ ( świece , przewody wysokiego napiecia , sondy itd ) bez tego i tak nie bedzie latł jak należy

pozdrawiam icekoszalin

[ Dodano: 13-02-2007, 22:22 ]

icemankoszalin ciekawe ,mnie ten zwykly gaz rozpierd.......a ,i musze miec sekwencje, i trosze wiecej mocy bedzie niz na zwykłym :),

zadnej mocy nie poczujesz kolego mam 3 auta zagazowane w firmie jak chcesz mocy to splanuj koło zamachowe i wymień barany na sportowe wydech i filtr itd i 40-60 km dostaniesz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz kolego co zrobic aby konikow dostac? opisz cos wiecej :),stożek wstawic? ajki wydech szukac? barany??heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40-60 km dostaniesz

rozumiem ze traktujemy to w formie humorystycznej, bo przyrosty 23-35% wymagaja troszke bardziej zaawansowanych modyfikacji

no nie bo same barny daja bardzo duzo przyrostu kolego tylko zadko sa robione bo kosztowna zabawa 5000 zł do 2.8 176 km a odchudzenie koła zamachowego poprawia znacznie moment ale nie w quatro latałem na takim silnku 2 lata i szukałem co tylko możliwe żeby podnieść moc tylko koszty w stosunku do przyrostu niebardzo mnie przekonywały to na tyle ..............pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAH chyba nienajlepiej znosi stożek, pare osób na AKP się z nimi męczyło i efekty żadne, w kilku przypadkach spadek mocy. :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...