Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie warto kupić turbine GTB2260VK,GTB1756VK pod 1.9TDI?


wodz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak jak w temacie proszę o namiary gdzie i u kogo można zakupić takie turbosprężarki.Osadzona na kolektorze z 1.9 Tdi i przerobione prawidłowo na sterowanie podciśnieniem.Chodzi mi o sprawdzone źródła i godne polecenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek1606 na forum ma przerobiona gtb17,a juby_p może Ci turbo przerobić .

Edytowane przez mlodziak22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie,czy zna ktoś tego sprzedawce i czy warto się zainteresować jego ofertą?

http://allegro.pl/turbo-3-0-tdi-gtb2260vk-1-9-tdi-porting-vklr-arl-i5431348417.html


Moge Ci takich sprzedac ile tylko potrzebujesz

Ktoś z forum użytkuje takie właśnie turbo przerobione przez Ciebie? Jeśli tak proszę o namiar.

Pozdrawiam

Edytowane przez wodz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak jak w temacie proszę o namiary gdzie i u kogo można zakupić takie turbosprężarki.Osadzona na kolektorze z 1.9 Tdi i przerobione prawidłowo na sterowanie podciśnieniem.Chodzi mi o sprawdzone źródła i godne polecenia.

Pozdrawiam

krzysiek1606

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodzu pisałem Ci, wal do krzyska1606 na montaż, daleko nie masz, a pewniak 100% :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ktoś z forum użytkuje takie właśnie turbo przerobione przez Ciebie? Jeśli tak proszę o namiar.

Tak,z forum jeździ dość dużo osób na turbinach ode mnie i dotąd problemu nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wodzu pisałem Ci, wal do krzyska1606 na montaż, daleko nie masz, a pewniak 100% :wink:

Dzięki jeszcze raz,dokładny wywiad muszę zrobić :wink: Mechanicznie do tej pory ogarniam sobie sam,tym razem też tak będzie.


Tak,z forum jeździ dość dużo osób na turbinach ode mnie i dotąd problemu nie było

Proszę o podanie ceny 22 i 17 przerobionej pod silnik montowany wzdłużnie. Nie ukrywam że chciał bym full opcje i kupić od razu z kryzą pod wydech. :wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę o podanie ceny 22 i 17 przerobionej pod silnik montowany wzdłużnie. Nie ukrywam że chciał bym full opcje i kupić od razu z kryzą pod wydech.

zadzwon jutro do mnie powiem Ci co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...