Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

a w Katowicach ktoś godny polecenia jest ?

tez bym sobie zawirusował moje 1.8T

a przy okazji małe ot Jeśli obecnie w mieście pali mi 9.3 litra to to spalanie jeszcze spadnie ??

moim zdaniem to nie możliwe... a słysze opinie ze spalanie spada....

dzieki

Opublikowano

a w Katowicach ktoś godny polecenia jest ?

tez bym sobie zawirusował moje 1.8T

a przy okazji małe ot Jeśli obecnie w mieście pali mi 9.3 litra to to spalanie jeszcze spadnie ??

moim zdaniem to nie możliwe... a słysze opinie ze spalanie spada....

dzieki

nie znam nic w katowicach...leć do wrocka albo wpadaj do wawy :cool1:

spalanie przy tej samej jeździe powinno spaść aczkolwiek nie przez pierwszy miesiąc, dwa... :naughty:

Opublikowano

Z własnych przeżyć:

Jetronik stroi tylko na stand alone i jak powiedział nie mają czasu i nie chce im się stroić na ori ECU. Unitronic jest drogi do tego czas oczekiwania na ich usługi jest porażający. V-tech dopiero się uczy, TTC też zresztą.

Niedaleko masz KompSport, albo VTG. O KompSporcie słyszałem same pozytywne opinie, a VTG ma pułki pełne pucharów.

Opublikowano

o VTG sie nie wypowiadam

podobno zrobili tylko 2 dobre auta, typhoone'a i corvette...

duzo tu na forum bylo slabych opinii

Opublikowano

Witam, a ktos moze słyszał lub chipował autko w firmie project xs z krakowa ?

Opublikowano

Witam, a ktos moze słyszał lub chipował autko w firmie project xs z krakowa ?

może maja jakiegoś gotowego czipa do 1.8T :wink4:

uderzaj do TTC lub compsport :good:

Opublikowano

Witam, a ktos moze słyszał lub chipował autko w firmie project xs z krakowa ?

nie słyszałem , a od miesiąca szukaliśmy dobrego specjalisty... w końcu udaliśmy się za miedzę :evil:

ale o comsporcie słyszałem wiele dobrych opinii, więc może warto podjechać, nie jest daleko :rolleyes:

Opublikowano

pawkog nie wiem jak Kisiel czipuje, wiem ze to dobra firma i solidna jesli chodzi o mechanike. Takze ich polecam (nie wiem jak z czipowaniem)

a prawda jest taka ze i tak wiekszosc tunerów wgrywa teraz gotowce i je minimalnie modyfikuja :)

Opublikowano

a skad oni biora te gotowce??

Opublikowano

a skad oni biora te gotowce??

CTV jesteś z branży, wszystko wiesz i jeszcze zadajesz retoryczne pytania :gwizdanie: :kox::tongue4:

Opublikowano

No nie jest daleko kepasa :naughty:

Co do projektu dowiedziałem sie ze program maja dostaczany przez Marka Staszewskiego (masters tuning).

Narazie robie wydech, potem chip :)

Opublikowano

No nie jest daleko kepasa :naughty:

Co do projektu dowiedziałem sie ze program maja dostaczany przez Marka Staszewskiego (masters tuning).

Narazie robie wydech, potem chip :)

można do nich wysłać sam komp... :) nawet gyby się jechalo na kołach to kosztowo wyjdzie jak w Polsce... lub podobnie... a my mamy jego produkt w kilku wozach, wolnossących i turbinkach i jest na prawdę ok. blow engin nie nastapił jeszcze a piecujemy troche... :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.