Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dodam ze przjechalem na chipsie ok 17 tys moze 18 i nic sie nie sypie

Opublikowano

a nie kusi Cie może żeby oddać do jakiegoś chiptunera żeby zobaczyć co tam jest w tym chipie grane :naughty:

Opublikowano

Problem, że taki tuner, choćby nie wiem jak bardzo rzetelny, nie będzie zachęcał do zakupu chipa za 300 zł, podczas gdy on ma w swojej ofercie to samo za 1000-2000 zł. I tu leży pies pogrzebany, bo jeśli by się zmówić na forum, a wystarczyłoby 10 osób, to myślę, że można przy kosztach własnych 50-60zł na osobę prześwietlić takiego chipa na wylot (grupowy zakup jednego chipa, montaż w aucie doświadczalnym, hamownia, ekspertyza tunera na temat jakości zawartego na chipie programu), i mieć pewność czy taki zakup można polecić czy nie, oraz co najważniejsze czy silnik będzie latał długo w takiej konfiguracji, czy się wysypie po XX tys. km. Bo racjonalne jest, że nikt z nas nie chce przepłacać za program do seryjnego auta. Kłopot tylko w znalezieniu szlachetnego tunera, który nie będzie miał oporów powiedzieć prawdy, jeśli okaże się, że chip za 300 zł w niczym nie ustępuje programom wgrywanym za 1500 zł... Bo przecież on straci potencjalnych klientów, a wiedza w biznesie sporo kosztuje, więc kto chętnie będzie się nią dzielił?

Opublikowano

a po co mówić temu chiptunerowi że to czips za 300zł z allegro :tongue4:

Opublikowano

wlasnie jak powiemy to on odpowie ze na tym sie nie da jezdzic i tylko czekac jak rozleci sie nam silnik

Opublikowano
  • Autor

jak bylem na hamowni to sie pytali gdzie robilem chipa i dopiero powiedzialem po pomiaze i byli wielce zaskoczeni ze to chip z allegro tylko powiedzieli ze ten spadek nm mozna zniwelowac zakladajac blow offa nawet mi go pokazywali i chcieli sprzedac. a na koniec powiedzieli ze jak go zaloze to bedzie bardzo ladnie zgrane

ogolna ich wypowiedz to na plus

Opublikowano

Szkoda tylko, że tak po kosztach na allegro nie da się zestroić większego turbo i wtrysków. :>

Opublikowano

Czy ktoś poza platiniumm kupił takiego czipa ostatnio i zamontował, bo ja się mocno obawiam? Platinumm, a może masz gdzieś namiary na tego gościa od którego kupowałeś, telefon czy mail, jak przez allegro to penie masz jakiś komentarz i mógł bys sprawdzić czy koleś jeszcze funkcjonuje? Lepiej kupić ze sprawdzonego źródła.

Opublikowano

Konto tego kolesia jest zawieszone. Dostal 3 negatywy pod koniec odnosnie tych czipow.

Opublikowano

jak bylem na hamowni to sie pytali gdzie robilem chipa i dopiero powiedzialem po pomiaze i byli wielce zaskoczeni ze to chip z allegro tylko powiedzieli ze ten spadek nm mozna zniwelowac zakladajac blow offa nawet mi go pokazywali i chcieli sprzedac. a na koniec powiedzieli ze jak go zaloze to bedzie bardzo ladnie zgrane

ogolna ich wypowiedz to na plus

blow offa ?? większej bzdury nie słyszałem

Opublikowano

Konto tego kolesia jest zawieszone. Dostal 3 negatywy pod koniec odnosnie tych czipow.

To nieciekawie, czyli Platiniumm miał po prostu szczęście.

Opublikowano

Kaśka, jak chcesz sam soft do 1.8T to jedz do VTG, ew. do Rogala. Ryzyko ewentualnych kosztow po kiepskim chipie z allegro jest niewspolmierne do tego co wydasz u normalnego tunera...

Opublikowano

Kaśka, jak chcesz sam soft do 1.8T to jedz do VTG, ew. do Rogala. Ryzyko ewentualnych kosztow po kiepskim chipie z allegro jest niewspolmierne do tego co wydasz u normalnego tunera...

Może i racja, ale jakoś mi nie podrodze na Mineralną i nie bardzo mam czas, a tak przyjeżdża ci chipek do domku, ktoś Ci go szybko montuje i problem z głowy.

Opublikowano

Rozmawialem z platiniumm to mowil ze pisal nawet pare razy do kolesia (teraz) i zadnego odzewu, wiec lepiej dac sobie z nim spokoj i szukac kogos innego.

Opublikowano
  • Autor

blow offa ?? większej bzdury nie słyszałem

wiem poziu ze bzdura bo z takim urzadzonkiem jezdzilem i po pozniejszej eksploatacji nie moglem poradzic sobie z odrotami na biegu jalowym bo falowaly mi ciagle

Opublikowano

Może i racja, ale jakoś mi nie podrodze na Mineralną i nie bardzo mam czas, a tak przyjeżdża ci chipek do domku, ktoś Ci go szybko montuje i problem z głowy.

Sasiad Ci go raczej nie zamontuje, musi to byc ktos kto o tym jakies pojecie :P

Opublikowano
  • Autor

Sasiad Ci go raczej nie zamontuje

moze kupic ksiazke "zrob to sam" :D :D :D

Opublikowano

zagadaj z Adamoo on ma elektryków :thumbup:

Opublikowano

Sasiad Ci go raczej nie zamontuje

moze kupic ksiazke "zrob to sam" :D :D :D

Tylko mi bez takich :rant: :> :polew: :polew: :polew:

Moje kochanie spokojnie sobie poradzi z zamontowaniem takiego urządzonka.

Opublikowano

Sasiad Ci go raczej nie zamontuje

moze kupic ksiazke "zrob to sam" :D :D :D

Tylko mi bez takich :rant: :> :polew: :polew: :polew:

Moje kochanie spokojnie sobie poradzi z zamontowaniem takiego urządzonka.

Kaśka naprawde nie dam rady tego zamontować :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.