Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Faktycznie beret z głowy i jeszcze tyrzeba bedzie odszczekać to co sie mowilo o allegrowych cipkach :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja dzisiaj dzwoniłem do V-TECH to do mojej furki wgranie programu 1500zł

w tym jest sprawdzenie stanu silnika i turbawki pomiar na hamowni przed i po zabiegu.

podobno zrobili już kilkadziesiąt takich zabiegów.sprawdzenie temp,spalin i ich mieszanke bo to podobno bardzo ważne w takich zmianach.szacowana moc to 185-195KM ale jeśli idzie topornie to nie podkrecaja na maxa.duzo sianka ale masz robione u fachowców.ssssssssssiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeee zastanawiam nad takim zabiegiem, albo tą kasiorke zostawić na lampy od s4 czy inne tam cuda.

Opublikowano

ja dzisiaj dzwoniłem do V-TECH to do mojej furki wgranie programu 1500zł

w tym jest sprawdzenie stanu silnika i turbawki pomiar na hamowni przed i po zabiegu.

podobno zrobili już kilkadziesiąt takich zabiegów.sprawdzenie temp,spalin i ich mieszanke bo to podobno bardzo ważne w takich zmianach.szacowana moc to 185-195KM ale jeśli idzie topornie to nie podkrecaja na maxa.duzo sianka ale masz robione u fachowców.ssssssssssiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeee zastanawiam nad takim zabiegiem, albo tą kasiorke zostawić na lampy od s4 czy inne tam cuda.

Firma v-tech nie zrobiła jeszcze żadnego AEB na 195KM. Firma v-tech jest wyjątkowo skłonna obiecywać gruszki na wierzbie. Po raz pierwszy słyszę, że sprawdzana jest temperatura spalin podczas hamowania pojazdu. A moje A4 było hamowane w Krakowie na ich hamowni rekordową myślę ilość razy :) Ponad 20

Mają jednego fachowca - szefa

reszta to nie fachowcy - wiem co mowię :thumbdown:

Opublikowano

dzieki za przestroge

z temp. spalin ztn. mieszanka jest bardzo ważna aby turbina mogła dobrze funkcjonować-tak przynajmniej powiedział gościu z którym rozmawiałem przez telefon.

195 KM taka moc mogą podkrecic w moim silniku (może byc topornie) jak wgraja mi indywidualny program ale bzpieczniej jest 180-185KM cytuje jego słowa

i chwalił sie że zrobili już sporo takich zabiegów

nie wiem ile w tym prawdy, nie chce sie sprzeczać z ta kwestią

byłbym wdzieczny za informacje o firmie która podchodzi rzetelnie do klienta

pozdrawiam

Opublikowano

moj kuzyn u nich robil e46 2003r 2.0 150KM (diesla) i zrobili mu na 191 lub 197 nie pamietam :) jest w pelni zadowolony placil tez jakos miedzy 1500 a 2000zl .... :)

a nie chcesz do Rogala ;> ?

Opublikowano

ale Rogall robi podobno tylko diesle a do benzynowych ma już gotowy program

a podobno każdy komp.musi mieć indywidualny soft

jesli sie myle to prosze o korektę

słyszałem że fachowiec z niego na wysokim poziomie :th:

Opublikowano

Jedz to rogala mysle ze bedzie taniej :)Do wiekszosci Tdi sa gotowe softy,ewentualnie korygowane pod dany silnik.

Opublikowano

www.upsolute.pl

co myslicie o tej firmie

ktoś cos wie jaką ma opinie?

Opublikowano

a podobno każdy komp.musi mieć indywidualny soft

a myslisz ze v-tech robi indywidualnie? Przekonalem sie na kumplowym aucie ktore czasem dłubie troche (zafira OPC) Jak mu zrobili program w v-techu to po dwoch tygodniach padła turbina, potem za miesiac (byla nówka sztuka) kolejna. Potem pojechalismy wgrac seryjny program .... i co? I zje...li komputer jakos tymi chipami bo sie nieda zdiagnozowac bledów ani nic na TEHu. Jak zawiezlismy turbawki do speców to powiedzieli ze obydwie mialy tak podkrecone cisnienie i obroty ze smarowanie seryjne bylo za slabe a w ECU (moge to mowic troche niefachowo) byly pozmieniane tylko fragmenty map.

Tak wiec odradzam tych "fachowców"

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Trochę odświeżę temat. Panowie kogo możecie polecić do zrobienia 1.8T? Miałem dziś do Rogala jechać ale okazało się, że benzyny nie zrobi. Najlepiej ktoś w promieniu 300km od Rzeszowa. V-tech jedni polecają inni odradzają, nie wiem co myśleć.

Opublikowano
http://www.unitronic.pl/ - Piaseczno ... :naughty:
Opublikowano

o, albo piaseczno;)

sie spotkamy wtedy;)

Opublikowano

O Piaseczno by już mogło być, do Wrocławia trochę daleko :)

Opublikowano

A CompSport..? :decayed: (Bielsko-Biala)

Opublikowano

A CompSport..? :decayed: (Bielsko-Biala)

słusznie :th:

Opublikowano

no to co w kraku niema nikogo godnego uwagi kto by podkręcił 1.8T ??? a moje to jeszcze ma Q :chytry: nie chce mi sie ganiać po polsce.... No i moja pani będzie pytać gdzie sie włucze a przecież nie powiem jej że chce wydać tyle kasy na 30 KM i 60Nm bo NIE zrozumie :no:

Opublikowano

TTC w Kraku :decayed:

Opublikowano

no to co w kraku niema nikogo godnego uwagi kto by podkręcił 1.8T ??? a moje to jeszcze ma Q :chytry: nie chce mi sie ganiać po polsce.... No i moja pani będzie pytać gdzie sie włucze a przecież nie powiem jej że chce wydać tyle kasy na 30 KM i 60Nm bo NIE zrozumie :no:

O ile w ogóle zrozumie co to jest te 30KM i 60NM.. :naughty:

Opublikowano

TTC w Kraku :decayed:

Polecam zdecydowanie. Daniel jest jednym z lepszych speców na południu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.