Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Mojej Cacko A4 B5 1996 110KM 81KW HOT-DOG :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nom tak, ale i tak chciales jakierowac......

na zloty.......hm, kazdy powinien robic wedlug swojego uzania, jednym sie bedzie podobalo, innym nie. wazne zeby zachowac umiar i dobry smak. Kazde autko jest inne i powinno byc inne.....

Opublikowano
  • Autor

a jak nie ma to jak odmienność :P

Będzie trzeba pomyśleć co i jak...

Opublikowano

Pietro, jeżeli jedynym Twoim problemem jest wjazd na podwórko, to ... zmien wjazd na podwórko :polew:

Powaga.

Ja miałem standard zawias (teraz mam -35 + żółte amorki), czyli wyższy od Ciebie i ...

Jeżeli przyzwyczaiłeś się już do prowadzenia swojego samochodu, to po podniesieniu dostaniesz choroby lokomocyjnej.

Wiadomo, dziury bardziej się czuje, ale prowadzenie w zakrętach jest niebo a ziemia.

Przy zmianie sprężyn będziesz musiał też zmienić amorki, bo są "przyzwyczajone" do tej wysokości i po jej zmianie pewnią szybką odmówią współpracy (parę km już pewnie mają przejechane).

PS Sprężynki standardowe mam jeszcze, więc jak będziesz nadal chciał podnosić swoje OOOO, to daj znać, może się ich pozbędę za nieduże pieniądze.

Opublikowano

Co tam jeszcze???

Pompa uszczelniona ?

Wyczyściłeś te gluty ze briornika płynu chłodniczego ..tak jak radziłem ? :decayed:

Co do malowania ..to po co masz malować jak niedawno było malowane :D

Zmiana koloru to fatalny pomysł .. wydasz kupę siana i po co ? Na zloty ...? serią ..ale z innym kolorem :polew:

Do zmiany koloru to wypadało by wypatroszyć auto i dopiero malować ..

:)

Opublikowano
  • Autor

spoko jak co to będę pamiętał, jak narazie muszę zrobić rozrząd :D[br]Dopisany: 30 Październik 2008, 15:06_________________________________________________Ragga

Pompa uszczelniona :tongue4:

Gluty wywalone :polew: :polew:

Jak narazie to jeszcze N75 albo N74 do wymiany bo mi coś turbinkę odłącza...

Opublikowano

Spisałeś sie na medal .. :good:

Opublikowano
  • Autor

No widzisz Ragga staram się :D

Opublikowano

Widzialem a4 na zywo bardzo ladna... Stary rozumiem ze chcesz zmienic zawias moja jest -30 na 17` i tam jak do czerska lecialem to plaby z zebow wypadaja :confused4: No ale ja przy 100km/h zbieram dobrze wyprofilowane 90stopniowe zakrety :) A w a4 nie zmieniaj koloru bo wyglada calkiem dobrze... zarzuc tylko jakis felunek ktory bedzie kontrastem do samochodu... a i wymien patelnie na kierownice s-line :decayed: A wogole dzisiaj mi typ powiedzial ze Audi w czerwonym kolorze sie nie sprzedaje... glupi czy jak?? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.