Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Avant by n-x


n-x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkic, chciałbym się pochwalić moim nowym zakupen czyli A4 b5 Avant z silniczkiem 1.8 v5. Na pokładzie radio CD, klimatronik, ABS , el. szyby przód, el. lusterka, 4x Airbag, manualna skrzynia, auto w nienagannym stanie technicznym, i o dziwo bezwypadkowe ( jedynie nadkole prawe tylne było robione ) oraz to że całe auto ma podwójny lakier ( 250 do 280 mikronów ) czyli ktoś go całego lakierował na oryginalny kolor jak z fabryki, ale zrobił to naprawdę bardzo profesionalnie. Załączam fotki podglądowe, pełną fotorelacje załącze w najbliższym czasie, Pozdrawiam Piotr :)

mjlhddtt.jpg

4oubf8lw.jpg

Edytowane przez n-x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnimi czasy wymieniłem całe oświetlenie wnętrza na ledy smd w kolorze białym, zamontowałem short shiftera , podłączyłem oryginalny subwoofer i wzmaczniacz bose, wymieniłem radio na sony bez cd z wyjściem usb i aux, w przednich drzwiach zrobiłem wygłuszenie oraz zamontowałem głośniki marki focal ( trzeba było zrobić niewielkie ramy w drzwiach by je zamontować ), w chwili obecnej lakieruje przedni grill na czarny półmat, wszystkie zdjęcia wrzucę pod koniec tygodnia :)

IMAG0165j_srrswsn.jpg

Witam, jak obiecałem spóźnione lecz jest foto grilla - koszt polakierowania u mojego znajomego lakiernika to 60 zł :)

Aktualnie jestem w trakcie wymiany hamulców, i na pokład lądują EBC Turbo Groove , klocki EBC Yellow Stuff, wymienione przewody na oplot stalowy, kolor żółty :P HEL Performance, zalane płynem EBC BF307+, po założeniu powiem jakie wrażenia z hamowania. W planach do założenie przez zimę, gwint AP, felgi 18" - szukam na razie co mi się podoba , rozpórka Wiechers, oraz układ wydechowy z kwasówki + komplet tłumików firmy Magnaflow. W przyszłości prawdopodobnie montaż BAM-a :) o Wszystkim będę informował na bieżąco.


Tu jeszcze taki mały bonus - film jak przyspiesza aktualnie :) Wiem szały nie ma, ale jak na razie wystarcza.

Edytowane przez n-x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne A4, widać że bardzo dbasz i to się ceni. ;-)

Co do planów to nie wiem czy wiesz ale nie było silników o oznaczeniu BAM wzdłużnie montowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos wiekszego na pewno wyląduje pod maską , to tylko kwestia czasu :)

A jeżeli nie BAM to może coś innego , co polecić?

AVJ też odpada ?

Edytowane przez n-x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A opłaca Ci się robić swap ?
Koszta spore, chyba lepiej sprzedać (tym bardziej że masz zdrowe auto, to szybko pójdzie) i zakupić z docelowym motorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sentyment do tego auta , dodatkowo buda jest bezwypadkowa a po drugie lubię sobie dlubac przy nim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnie przy niej nie robiłem miała wymienione świece, olej zmieniony na 5W40 Castrol Edge , i komplet filtrów Knechta :) Zapomniałem dodać że lampy jadą do malowania I będą czarne środki oraz tylne lampy oklejone delikatnie czarną folią :) Znaczek Audi i znaczek modelu też idą do lakierowania do lakiernika - kolor czarny pół mat tak jak grill :)
Oprócz tego zamierzam dekory okleic folią a la carbon 3M 3D matowa z wyczuwalna fakturą . W Krakowie na ul. Zbożowej mają te folię jest genialna w dotyku :)

Witam, sorry że mnie trochę nie było ale jak widzę zainteresowanie tematem też jakieś ogromnie nie było, heble przód gotowę , tarcze przednie ebc turbo groove + klocki yellowstuff + przewody HEL performance stal wszystko zalane płynem Motul 660 RBF poniżej wrzucam fotki hebli :) W czwartek robię tył na ATE :)

IMAG0175j_srweqxa.jpg

IMAG0178j_srweqnp.jpg

IMAG0179j_srweqnr.jpg

Co dalej już wkrótce :)

Edytowane przez n-x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...