Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ANB Czujnik temperatury oleju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

Zaczął mi wariować wskaźnik temperatury oleju na desce, albo nic nie pokazuje, albo za chwilę 180*C po kilku sekundach spada i znowu nic itd.

Jak on wygląda i gdzie znajduje się ten czujnik?

Edytowane przez Mathis

Opublikowano

Nie jestem pewien czy w Twoim silniku będzie w tym samym miejscu ale u mnie ten czujnik jest wkręcany w obudowę filtra oleju, a wygląda tak:

8aP8xG.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie taki kupiłem, i tam sądziłem że jest, spróbuję się tam dostać od góry :)

Opublikowano

Mi wymiana powiodła się bez demontażu czegokolwiek. Trochę trzeba się nagimnastykować i klucz 10 najlepiej żeby był jak najkrótszy. A w ogóle trochę zdziwił mnie fakt że miejsce gdzie wkręca się ten czujnik jest zupełnie suche, olej tam nie dochodzi. Daj znać kolego czy u Ciebie jest to samo.

Opublikowano
  • Autor

jak ściągnąć wtyczke?

Opublikowano

Wtyczka do tego czujnika jest 1 pin i jest ona nasunięta na ten grzybek przy czujniku.

Opublikowano
  • Autor

Nie chce zejść... Ale mam wrażenie ze u mnie w tym miejscu jest czujnik ciśnienia. Dwa kabelki do wtyczki dochodzą.

Próbuje podważać, przekręcac nic nie idzie.

wtyczka zeszła, 1 kabel, ale tam jest klucz 22...

Opublikowano

To nie ten czujnik . Na klucz 22 to prawdopodobnie czujnik ciśnienia oleju.

Opublikowano

To nie ten czujnik . Na klucz 22 to prawdopodobnie czujnik ciśnienia oleju.

Dokładnie tak. Czujnik temperatury jest na klucz 10

Opublikowano
  • Autor

więc czujnik temp mam w misce olejowej, ktoś zna numer VW?

Opublikowano

czujnik-temperatury-oleju-facet.jpgTak wygląda , i takie ma wymiary.

Numer: 049 919 563 B

Edytowane przez jacek70

Opublikowano

W misce masz czujnik poziomu oleju

Opublikowano
  • Autor

Jacku, taki mam, ale gdzie go wkręcić? Przy filtrze mam czujnik na klucz 22, takiego nigdzie nie znalazłem.

Opublikowano

Ja w ADR wykręcałem w podstawę filtra. A ten na klucz 22 miałem z tyłu głowicy.

Opublikowano
  • Autor

więc ja w podstawie filtra mam czujnik na klucz 22, szukając w google wiadomości tez znalazłem wzmiankę ze ANB ma czujnik temp w misce olejowej zintegrowany z czujnikiem poziomu.

Opublikowano

Możliwe że tak jest. Z tego co jeszcze sobie przypominam to przewód do czujnika jest biały z niebieskim paskiem. Może po kolorze go odnajdziesz?

Opublikowano
  • Autor

to muszę dać auto na kanał i ściągnąć osłonę, zobaczymy co tam jest. Będę informował jak coś namierze, zostanie dla potomnych.

Opublikowano

Dokładnie jest tak jak mówisz czujnik temperatury i poziomu oleju jest zintegrowany i znajduje się w misce olejowej.

Opublikowano
  • Autor

a masz może numer części?

Opublikowano

1J0907660B

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.