Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy to normalne?


--Rafcio--

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to normalne,że przy każdym odpięciu akumulatora moje audi strasznie kuleje,faluje gaśnie zanim nie przejade z 50km na szarpiącym i dławiącym silniku?

Edytowane przez Techotronic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej normalne to nie jest. U mnie odpinałem aku i po ponownym podpięciu nie miałem takich objawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej normalne to nie jest. U mnie odpinałem aku i po ponownym podpięciu nie miałem takich objawów.

Potwierdzam, u mnie objawów o których pisze Techotronic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde objawy ustąpiły jak wypiołem wtyczkę od przepływomierza a kupiłem niedawno nowy firmy AUTOLOG :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chyba zrobię a jest sens kupowac używkę boscha za 150-200 bo 800zl średnio mi się uśmiecha wydawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden gowniany nowy zamiennik nie bedzie wart ori sprawnej uzywanej(nawet w polowie sprawnej uzywki)....to szkoda kasy....zamienniki maja sens jak auto jutro sprzedajesz i byle tylko sie udalo ale jak na swoje potrzeby to pier**l "ori zamienniki" bo tak tesh czasami pisza w aukcji "oryginalny zamiennik":D:D:D....jak masz dolar to nowy ori BOSH a jak go brak to ori uzywka ale oczywiscie etsh BOSH zebys sie wjebal niechcacy w uzywany zamiennik...pozdro i za***rdalaj:)


Tak chyba zrobię a jest sens kupowac używkę boscha za 150-200 bo 800zl średnio mi się uśmiecha wydawać.

przy czyszczeniu przeplywki niechcacy ułamałem z niego drobinke i przepływka do wyjebania bo nie dalo sie nawet z garazu wyjechac tak silnik zdychal...odkupilem oryginalny uzywany bosh za 100+przesylka i auto zapierdacza juz od dawien dawna...a w sklepie jak w sklepie sprzedadza Ci to co im powiesz nie martwiac sie zbytnio czy to sie nada bo to ze auto zapali i pojedzie nie oznacza ze jest naprawione

Edytowane przez zwalowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy super odpowiedz mam upatrzony już uzywany Bosch z allegro o numerze z ETKI bo oczywiście po zakupie auta też było coś noname. Pozdrowienia.

PS. Ciekawe czy tu na forum ktoś mi sprzeda do 150zł ori używkę :)

Edytowane przez Techotronic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te ETKI to uwazaj kolego ;) Ja tez zamawialem przeplywke po numerze z katalogu i sie okazalo ze przyszla za duza... Lepiej wyjmij swoja i sprawdz jaki ma numer zebys mial 100% pewnosci (jesli masz jeszcze oryginalny BOSHA bo ten AUTOLOG pewnie ma swoje numery...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...