Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zakup tv - help!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przymierzam się do zakupu tv, zależy mi dobrej jakości obrazu ( nie chce 3d) do 48 cali

Znalazłem dwa modele:

http://allegro.pl/sony-kdl42w656a-200hz-smarttv-wifi-promocja-krakow-i5458811064.html

http://allegro.pl/telewizor-led-sony-kdl-48w605b-motionflow-200-hz-i5432697933.html

Nie orientuje się w tv tak więc proszę o pomoc. Ewentualnie jakaś alternatywa?

zamierzam wydać maxx 2400 zł

Opublikowano

Nie mam obeznania w tv ale powiem ci jedno celuj w możliwie największy tv - w tej cenie będzie to coś blisko 50 cali

Opublikowano

Ostatnio w realu byla promocja, telefunken 49' fhd,smart tv , wifi, dvbt, tuner sat, 360 eur z tym ze to w de, moze w pl tez bedzie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

telefunken -- omg :P ja bym takije frmy nigdy nie kupil :P

Wyczaj cos LG , tv sony to przeplacanie

Opublikowano

lg super jakosc obrazu

42 cale kupilismy za cos okolo 2000zl, a odbiera lepiej niz 46 cali u mnie w domu za ktory zaplacone bylo prawie 7000

Co do teorii zeby brac jak najwiekszy, to glupota. Musi byc odpowiednie do tego pomieszczenie, max 46 cali

Opublikowano

Nieprawda z tym pomieszczeniem.

Najnowsze telewizory nie wymagaja aby kanpa byla minimum 3 m od ekranu. Stare modele tak niestety mialy ale nowki mozna ogladac z bliska

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

lg super jakosc obrazu

42 cale kupilismy za cos okolo 2000zl, a odbiera lepiej niz 46 cali u mnie w domu za ktory zaplacone bylo prawie 7000

Co do teorii zeby brac jak najwiekszy, to glupota. Musi byc odpowiednie do tego pomieszczenie, max 46 cali

tez mam 42" z LG i jest git.

Mam jeszcze 46" z Samsunga i jest rewelka. tak samo obraz z telewizorem ktory ma opcje 3D tez samsung jest bomba ;)

ja bym celowal wlasnie w samsunga. Przyzwoity smart tv i ladny obraz

Opublikowano

Ja mam Lg i też jest super.

Smart Tv 3D 3 rok czyli po gwarancji a obraz brzytwa.

Myślę że czy będzie to Samsung czy Lg to będziesz zadowolony.

Opublikowano

U mnie stoi Sony 60" KDL W85B.

Szczerze polecam

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio kobita w rtv euro agd strasznie namawiała mnie na philipsa.

Jakoś nie mam przekonania...

Opublikowano

Bedzie namawiala na to na co ma target [emoji14]

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

tansze to namawia :P

wg mnie LG albo Samsung ;) naciskiem na samsunga :P

Opublikowano

LG albo Samsung wyznacznikiem teraz tylko cena i wyposażenie :)

Philips od dawna był słaby, składany kiedyś w Polsce teraz jak jest nie wiem ale porównując te sprzęty wypada słabiutko.

Opublikowano

Dobre LG kupisz w cenie 2000-2500 samsunga chyba tez albo lekko wyzej

Opublikowano
  • Autor

A panasonic?

Opublikowano

Panasonic świetny obraz,ale kiepskie smart tv itd. Samsung super smart i dobry obraz,ale płacisz za nazwę. Lg mam i smart trochę wolno chodzi(WebOs jest dość świeżym systemem wśród tv i nadal ulepszają),obraz super,lyka wszystko co mu na razie wszystko co mu zapodałem. 3D też elegancko,nie męczy jak migawkowy. Ale jakbym miał kupić drugi raz to szukałbym Panasonica jednak dla obrazu :F

Opublikowano
  • Autor

Mi nie zależy na bajerach. Chce mieć dobra jakość odbierając programy czy tez grając na konsoli

Edytowane przez cylit

Opublikowano

Nawet nie wiesz co byś stracił nie mając ipli, YouTube, itp

Ja mam jeszcze HBO go ,dostałem gratis w multimedii, wszystko na telewizorze super śmiga.

Opublikowano

O i jednak mój LG nie odtwarza wszystkiego :P Zmieniłem telefon z LG G3 na Lumie 930. I jak nagrywam filmy Full HD w dolby Digital plus 5.1 to tv nie odtwarza dźwięku. Pisze nieobsługiwany kodek audio :( Na lapku oczywiście śmiga. A dziwię się bo w opcjach audio w tv jest dd plus...

Opublikowano

A ktoś coś powie o TV o rozdzielczości 4K ( Ultra HD ) ? Ktoś ma i może używa jako monitor? Chcę go używać jako monitor do laptopa, a nie jako odbiornik TV, obawiam się , że z 1-1.5m to będzie nie wiele widać tekstu w takiej rozdzielczości.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.