Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dupowóz S4 b6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja żona jeździ taxi.... Eski nie rusza... I nie bedzie ruszać.... --//.jest tylko moja:) :)

Opublikowano

Ja się ciesze jak moja może jechać moim autem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Darek, miałeś posłać na pv nr fazatora....tak sie tylko przypominam....

Darku,jak tam prace????

Idziesz na przod z robota???

Opublikowano
  • Autor

Narazie powoli, ale to już końcówka :-) 5aszqw48.jpg

Opublikowano

Widzę ze większość już poskladana.

Ps. Pamiętasz jak mówiłeś ze tydzień i bedzie zrobione ?? :) :) :) :)

Zawsze coś wyskoczy.....niestety

Ważne ze sie zbliżasz ku końcowi

Opublikowano
  • Autor

Dziś nie zdążyli pomalować pokryw... nie doszły wszystkie uszczelki... Jutro ma wszytko być i już wszystko poskładam :) Co do skrzyni to okazało się że nie ma stanu oleju (sporo brakuje, prawdopodobnie przez to trzeci bieg lekko zgrzytał).

Opublikowano

Dziś nie zdążyli pomalować pokryw... nie doszły wszystkie uszczelki... Jutro ma wszytko być i już wszystko poskładam :) Co do skrzyni to okazało się że nie ma stanu oleju (sporo brakuje, prawdopodobnie przez to trzeci bieg lekko zgrzytał).

Jakby to była przyczyna zgrzytów to po kłopocie :)

Opublikowano

Darku powiedziałeś że do końca tygodnia poskładasz i proszę dopiero środek a Ty już prawie skończyłeś :wink:

Opublikowano

Czekamy na foto pokryw zaworów :)

Opublikowano
  • Autor

Pokrywy wyszły inaczej niż chciałem, ale nie jest źle. Miał być mat, a wyszedł delikatny połysk ;-)

aeaj4x5x.jpg

Do tego znów uszczelki nie wszystkie przyszły...


Kolor jest bardziej czerwony niż na zdjęciu :-)

Opublikowano

Pokrywy wyszły inaczej niż chciałem, ale nie jest źle. Miał być mat, a wyszedł delikatny połysk ;-)

aeaj4x5x.jpg

Do tego znów uszczelki nie wszystkie przyszły...

Kolor jest bardziej czerwony niż na zdjęciu :-)

I tak wyszło Z-A-J-E-B-I-A-S-Z-C-Z-O :) :) :) :) :)

Warto było poczekać...

Opublikowano
  • Autor

Cały z osłonami będzie super wyglądał :)

Opublikowano

Tez tak uważam :)

Opublikowano

Nooo dobrze wyszło :wink:

Opublikowano
  • Autor

po miesiącu użytkowania:

Tak więc po miesiącu użytkowania wymieniłem:

- kompletny rozrząd

- kompletne sprzęgło (w tym koło dwumasowe)

- poduszki silnika

- klapki kolektora dolotowego

W następnym tygodniu:

- nowe cewki zapłonowe

- tarcze hamulcowe z klockami

Wyszło trochę, ale czego się nie robi dla miłości ;-)

Opublikowano

Mi z tego co napisałeś zostały klapki i tarcze i klocki ale to na razie mam ok :wink: a tak wsio inne wymienione, sprzęgło obiłeś czy ori założyłeś?

Opublikowano
  • Autor

Narazie ori, zobaczymy ile wytrzyma :)

Opublikowano

Sie nazbierało ale teraz wrzucisz silnik i gotowy do jazdy... Cewki jakie zamówiłeś??

Z tego co mi wiadomo to jedne z lepszych bd beru

Opublikowano
  • Autor

Tak beru :)

Opublikowano

To je dobry wybór, ja przy rozrzadzie zmieniłem 4 cewki na ori a po rabacie wyszło ok 150 zł za sztukę, Beru pewnie ze 120 wyjdzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.