Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dupowóz S4 b6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Auto poskładane, a tu zonk... Okazało się że serwis w ch... poleciał i dał inne oringi. Wycieka płyn i jutro próba ich wymiany, niestety są od rozrządu. Auto odpaliło, silnik super pracuje :-) ale co z tego...

Opublikowano

Kurde co za serwis!

Opublikowano
  • Autor

Drugi raz mnie w ch... chcieli zrobić... Tym razem się nie zorientowałem... Jak nie da się wymienić to będzie trzeba silnik wysunąć...

Opublikowano

Zonk to mało powiedziane ;(

Dodatkowa nie potrzebna robota i kolejna nerwówka..

Opublikowano

A tu takie ciśnienie bo wszyscy czekają :)

Opublikowano
  • Autor

Do tego spełnia się najgorszy sen... Jak i u Mortisa chyba mam złe sprzegło... Okazuje się że są dwa rodzaje, jest możliwość że jeszcze wysprzeglik padł, ale odpowietrza się do połowy i dalej nic. Biegi nie wchodzą.

Opublikowano

Do tego spełnia się najgorszy sen... Jak i u Mortisa chyba mam złe sprzegło... Okazuje się że są dwa rodzaje, jest możliwość że jeszcze wysprzeglik padł, ale odpowietrza się do połowy i dalej nic. Biegi nie wchodzą.

Jak miałem z MOTRIISEM mini spota! to tez właśnie opowiadał mi o takiej sytuacji u niego???no Darku! troszku LIPA :(
Opublikowano
  • Autor

Wyszło, że serwis się pomylił i źle sprawdził/rozkodował vin... Podał numer nie tego sprzęgła. Również płyn do wspomagania kierownicy jest inny niż na korku podany ;-) (korek jest ori)

W tych autach wszystko trzeba sprawdzać w dobrym serwisie - taka rada dla posiadaczy tych aut :-)

Wielkie dzięki dla Mortisa i jego kolegi z serwisu Audi za pomoc.

Edytowane przez niebieski708

Opublikowano

Co za czasy. Nie dość, że płaci się słono za usługi to jeszcze trzeba ciągle wszystko kontrolować. A jak się jedzie do mechanika to trzeba mu dokładnie powiedzieć co ma zrobić.

Opublikowano
  • Autor

Co do silnika to pracuje super :-) reakcja na gaz lepsza i żadnego wypadania zapłonu :-D dźwięk delikatnie się zmienił na bardziej rasowy po wciśnieciu gazu :-)

Opublikowano

;)

Jeździsz??

:) :) :)

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie... Sprzegło... Ale czasem odpalam :-D teraz brzmi lepiej (wcześniej był przestawiony rozrząd i fazator do wymiany)

Co powodowało spokojniejszą lekko zamuloną pracę ;-)

Teraz wkręca się super :-) aż korci żeby posłuchać

Opublikowano

Niestety nie... Sprzegło... Ale czasem odpalam :-D teraz brzmi lepiej (wcześniej był przestawiony rozrząd i fazator do wymiany)Co powodowało spokojniejszą lekko zamuloną pracę ;-) Teraz wkręca się super :-) aż korci żeby posłuchać

Miałem to samo, zreszta po wymianie pierścieni, nawet jak nigdzie nie jechalem a wrocilem firmową do domu to tak minimum na 30 min szedłem odpalić furę, zeby pochodziła przynajmniej na wolnych obrotach- pierścieniom to tez dobrze zrobiło....

Opublikowano

Darku nie ma za co :wink:

Opublikowano

Mortiis widze ze masz ten silnik w gazie. Ile ona pali?

Opublikowano
  • Autor

Z braku sprzęgła, rozebrałem skrzynię... Okazało się że po bliższym przyjrzeniu synchronizator trzeciego biegu ledwo dyszy :-P

6szd4ykx.jpg

Opublikowano

Umiesz znaleźć sobie zajęcie by było związane z Esą ;-)

Opublikowano
  • Autor

Zawsze jest coś do roboty w aucie ;-)

Opublikowano

Jakby to powiedzieć ....jak nie wiesz gdzie i na co wydać kasę , mozna spojrzeć na auto i wszystko jasne :)

Darku co na to twoja żonka?????

Nie klocicie sie jeszcze ???

Bo ja z moja jak tylko jakiś temat zacznę typu auto i wszystko co z tym związane to jakby mogła ....ech lepiej nie kończę :) :) :) hahahahaha

Opublikowano
  • Autor

Moja lubi bardzo to auto :-) nie spodziewała się takich wydatków, ale za to chce nim do pracy jeździć ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.