Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Czy podejdzie silnik od RS4 do mojej 1.8T ?


megfrog

Rekomendowane odpowiedzi

którego rs4? w budzie b5 czy b7 ?

sam silnik ci nie wystarczy, potrzebujesz skrzynie, półosie, hamulce, komputer, całą wiązkę elektryczną do tego :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taniej wyjdzie z 1.8T wycisnąć moc jak w RSie...

hehehe dobre :kox:

Cały czas kwestia który to silnik ?

Czy 2,7BiT RS4 czy 4,2NA z pseudo rs4 b7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak 4,2 to się nawet nie opłaca :kox::wink4:

BTW dowiedziałem się ciekawej rzeczy o 2,7 BiT z RSa - świece trzeba wymieniać z taką częstotliwością, jak w olej w co po niektórych silnikach - co 30 000 :gwizdanie:

Dobrze, że ja mam tylko eS :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to rs4 4.2 litra z budy b7 jeszcze jedno a jak wycisnac wiecej mocy z 1.8t ja mam juz chipseta posiada 196ps da sie jeszcze cos zrobic [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 09:04_________________________________________________przepraszam ze tak długo sie nie odzywałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to rs4 4.2 litra z budy b7 jeszcze jedno a jak wycisnac wiecej mocy z 1.8t ja mam juz chipseta posiada 196ps da sie jeszcze cos zrobic [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 09:04_________________________________________________przepraszam ze tak długo sie nie odzywałem

http://www.a4-klub.pl/smf/all_18t_gtrs_eliminator_atp_kolektor_na_250km300km-t49882.0.html

Z takim zestawem dobijasz do 300-320KM i jeździsz szybciej niż rs4 b7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak i gdzie to mozna zrobic a poza tym mam jakies 10000zł na to [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 10:03_________________________________________________dzieki serdeczne nie zauwazyłem linka pozdrawiam[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 10:06_________________________________________________jest to mozliwe ze mozna tak moc podniesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem ci PW. [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 10:09_________________________________________________

jest to mozliwe ze mozna tak moc podniesc

To jest właśnie zaleta silnika 1.8T. W stanach rekordzista na takim zestawie ponad 320KM zrobił juz 70 tysięcy mil. Bez żadnych problemów z autem, jedynie wymiany eksploatacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam te 196ps chipseta z vtg autko mam juz 2 lata troszke osłabło od tamtego momentu wiec chce cos z tym zrobic

Masz LPG ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...