Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S5 8T 4.2 V8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

'Rodzinny dupowóz' :polew:

Opublikowano

'Rodzinny dupowóz' :polew:

No właśnie . To określenie nie pasuje do tego modelu. :wink:

Opublikowano
  • Autor

Rodzinny z tego względu, że w rodzinie to tylko ja i żona ;)

na szybko foty wnętrza z kalkulatora

DSC_02072_zpslygmz38o.jpg

DSC_02082_zpsvaqfetwb.jpg

DSC_02092_zpsgnx5mf80.jpg

DSC_02102_zpsiyqamlqg.jpg


Z esą na wakacjach :)

IMG_20150627_201933_zps0hjcihdp.jpg
Opublikowano

ciekawe ile koni ci zostało ?? Kiedy było ostatnie czyszczenie

Opublikowano
  • Autor

Czyszczenia nie było, auto ma dopiero 70k, w przyszłym tygodniu idzie na hamownie.

Opublikowano

Buahahahahahaha dopiero 70 tkm? No to Ci współczuję

Opublikowano
  • Autor

Buahahahahahaha dopiero 70 tkm? No to Ci współczuję

Niby czego tak mi współczujesz?

Opublikowano

Buahahahahahaha dopiero 70 tkm? No to Ci współczuję

Niby czego tak mi współczujesz?

https://www.google.pl/search?q=audi+4.2+fsi+carbon+build+up&client=opera&hs=uOt&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=g-2PVZDqKabMyAOR-qKIDw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1536&bih=758

N/A się w FSI nie sprawdza zwłaszcza przy tym kącie rozwarcia cylindrów. 4.2 z RS5, RS4 tak samo jak 5.2 V10 z C6 i D3 cierpią na to samo.

70 tkm bez czyszczenia to zabójstwo dla gniazd zaworowych sprężyn itp

Edytowane przez szymeniu

Opublikowano
  • Autor

Ja czyszczenia nie przeprowadzałem, czy robił to poprzedni właściciel, nie wiem, auto zdrowo się odpycha, za kilka dni go shamujemy i się wszystko okaże :)

Opublikowano

lepiej wyczyść najpierw ;)

Opublikowano

Jakie objawy zapchanego silnika? Koledze w s5 padł wiatrak a później wywalilo uszczelkę pod głowica. Macherzy jak rozebrali pow ze po złożeniu auto będzie lepiej jeździć. Kolega zero kumacji a o zapchaniu nic nie mówili. Koszt imprezy 6k. Nie za duża cena?

Opublikowano

Nie lepiej było kupić 3.0 TFSI?

Opublikowano
  • Autor

Nie lepiej było kupić 3.0 TFSI?

Odpowiem krótko :

Nie :)

Opublikowano

Dobra, szkoda czasu. Wrzucaj mu kompresor ;P

Opublikowano
  • Autor

Na 3.0tfsi w coupe mnie nie stać, to raz, a dwa to kwestia dźwięku jaki oddaje v8, bez porównania z v6.

W niedalekiej przyszłości jest plan na kompresor Rotrex'a

Opublikowano

ile kosztuje taki kompresor i czy można go wsadzić do 4.2 mpi ??

Opublikowano

A miało być bez modów :grin: .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A miało być bez modów :grin: .

Się nie da, to już zboczenie jest :)

powolne przywracanie do seryjnego wyglądu :)

z emblematami chyba dużo lepiej

DSC_0237_zpsjkdgzyaf.jpg

DSC_02382_zpse9egstnn.jpg

Opublikowano

Pewnie, że dużo lepiej. Od początku mówiłem o tym Dawidowi, ale on się uparł i usunął elementy. Przywróć jeszcze ori tylną klapę i lampy i będzie :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.