Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ford S-max Titanium S....


lolot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Z a4 b8 przesiadłem się do s-maxa,z autka jak na razie jestem mega zadowolony,jest przepaść jeśli chodzi komfort jazdy.

Autko zakupiłem w belgii z przebiegiem sprawdzonym 105tys,poprzedni własciciel bardzo dbał o nie o czym świadczy stan wewnętrzny i zewnętrzny autka,Nie łatwo było znależć maxia w tym pakiecie ale po trzech miesiącach poszukiwań udało się :banan:

Wyposażenie

-silnik 2.0 tdci Duratorq CR TC

-skrzynia automat POWER SHIFT 6-cio stopniowa

-system bezkluczykowy

-pakiet TITANIUM S :decayed:

-światła ksenonowe z doświetlaniem zakrętów plus led do jazdy dziennej

-tylnie światła w technologi led

-koła 18"plus oponki 235.45

-zawieszenie sportowe

-kolor Frozen White

-klima dwustrefowa

-fotele skóra/alakantra wszystko obszyte czerwoną nicią w pełnej elektryce z pamięcią ustawień :naughty:

-panoramadach

-navi travelpilot mca+karta sd,wejście usb.

-ford convers+

-schowek klimatyzowany

-asystent pasa

-lusterka elektryczne składane

-wewnętrzne lustro fotochromatyczne

-czujnik zmierzchu

-czujnik deszczu

-czujniki parkowania przód i tył z kamerą

czujniki kontroli ciśnienia w oponach

-ford easy fuel

-i dużo innych bajerów :)

gr9lsn5z.jpgok9d85ut.jpgf78g57hd.jpgg8zgm9dh.jpgqpxffkl7.jpg

5pxynpku.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze doposażony rodzinny mini van :wink: świetnie się prezentuje z zewnątrz jak i wewnątrz. Pakiet Titanum S robi w tym aucie robotę :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, bardzo ładne autko :) To na Mondeo, czyli miejsca jest sporo. BMW idzie tez w ten segment. Audi mogli by takie zrobić. Tym bardziej ze maja Sharana. Czyli koszta adaptacji nadwozia niewielkie.

Co za automat tam siedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, bardzo ładne autko :) To na Mondeo, czyli miejsca jest sporo. BMW idzie tez w ten segment. Audi mogli by takie zrobić. Tym bardziej ze maja Sharana. Czyli koszta adaptacji nadwozia niewielkie.

Co za automat tam siedzi?

Power Shift skrzynia z volvo odpowiednik DSG w VW,rewelacyjna skrzynia bardzo płynnie zmienia biegi na s-ce można manualnie pośmigać co przy wiekszych mocach daje dużo frajdy z jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko super, pierwsza klasa. Przypadkiem wczoraj to nie Ty skręcałeś do galerii białej w bstk? bo rzuciło mi się identyczne auto, jakoś w godzinach 11-13?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko super, pierwsza klasa. Przypadkiem wczoraj to nie Ty skręcałeś do galerii białej w bstk? bo rzuciło mi się identyczne auto, jakoś w godzinach 11-13? :)

Nie kolego autko jeszcze nie jezdziło po B-stoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki! Też podobną przesiadkę zrobiłem parę miesięcy temu i jestem bardzo zadowolony. Praktycznie to samo (wyposażenie, kolor) tylko inny silnik :).

Ciekawi mnie fakt, że masz hak, a w Titanium S nie było takiej opcji. Możesz dać fotkę jak to wygląda z tyłu? Był wycinany dyfuzor?

Edytowane przez cziter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 240 konna benzyna spokojnie daje rade. Nie ma sensu wiecej w takim aucie, do tych 180km/h dobrze sie rozpedza nawet zaladowany. Skrzynia automat fajna, ale nie do zabawy bo niestety nawet w trybie manualnym zmienia biegi sama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki! Też podobną przesiadkę zrobiłem parę miesięcy temu i jestem bardzo zadowolony. Praktycznie to samo (wyposażenie, kolor) tylko inny silnik :).

Ciekawi mnie fakt, że masz hak, a w Titanium S nie było takiej opcji. Możesz dać fotkę jak to wygląda z tyłu? Był wycinany dyfuzor?

Hak zamontował poprzedni właściciel.Wycieli mu poprostu otwór w dyfuzorze i to tak trochę szpetnie,ja odkreciłem trzpień bo mi średnio to się widziało,w sumie po odkręceniu nie rzuca się tak w oczy

a38e256d4a9568dc5f5163a0edf15619.jpg

aa2bc206c2774240884f072fb0525375.jpg

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Sezon zimowy rozpoczęty 9505499446252e63a882a8cc30df1054.jpg

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...