Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dywaniki pod nogi, materiał.


ChiPis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Poszukuję dywaników do a4 b8, W kolorze czarnym (czy też ciemnym grafitowym), materiałowe. Interesuje mnie głównie dywanik od kierowcy który ja mam zniszczony, resztę mam bardzo ładną. Czy polecicie jakąś firmę? Chyba, że można kupić jeden dywanik Ori. Jeżeli tak to czy ma jakiś konkretny numer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, że na naklejce pod spodem dywanika będziesz miał numer części pojedynczego dywanu oraz całego zestawu (no chyba że nie masz ori w tym momencie to odsyłam do kolegów z aktualna ETKA-ą). Zestaw będzie droższy ale nie bardzo dużo, więc może lepiej kupić wszystkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem gostka co szyje dywaniki, mam mu wysłać oryginalny na wzór i zrobi mi z tego samego materiału i koloru plus wzmocnienia na piętę i boki, żeby nie wyginał się niepożądanie ;) dam zdjęcia jak przyjdzie i jak cenowo się to przedstawia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem gostka co szyje dywaniki, mam mu wysłać oryginalny na wzór i zrobi mi z tego samego materiału i koloru plus wzmocnienia na piętę i boki, żeby nie wyginał się niepożądanie ;) dam zdjęcia jak przyjdzie i jak cenowo się to przedstawia ;)

Nie wiesz, czy gość wstawia też te zatrzaski, które są w przednich ori dywanikach? Niby pierdoła, ale dywanik się trzyma na swoim miejscu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to nie zapytalem. [emoji14] powiedzial ze robi jak oryginaly [emoji14] zapytam jutro jak bede wysylal i dam znac

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoper przydatna sprawa

a zakup pojedynczego to ciekawy pomysł - przede wszystkim jednak niszczą się te u kierowcy

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak co to daj namiar na goscia bo tez szukam dywanu kierowcy do b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoper możesz sam sobie kupić w ASO i wstawić żadna to filozofia :) ja wstawiałem u siebie w tylnych dywanikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoper możesz sam sobie kupić w ASO i wstawić żadna to filozofia :) ja wstawiałem u siebie w tylnych dywanikach

Masz może numer części? I czy opisałbyś krótko montaż? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety numeru nie mam, kupowałem w sklepie ASO Online i nie było podanych numerów.

Montaż prosty, wycinasz otworek w dywaniku, stoper składa się z dwóch części wkładasz w otwór i zaklikujesz a w wykładzinę podłogi wkrecasz kołek który się zatrzaskuje w stoperze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszyte dywaniki. Ze wzmocnieniem.na pięcie, gumowa twarda podszywka i stopery. Jutro wrzuce kontakt do chłopaka co mi to szył bo kurde zgubiłem wizytówke.. :/

9dcdab10c7d62d0132d2ef7c4fbe3f2f.jpg

c25df215df5b03d26c8c96df84ad055e.jpg

b2aa3173ea37554cd15437b9e6871025.jpg

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszyte dywaniki. Ze wzmocnieniem.na pięcie, gumowa twarda podszywka i stopery. Jutro wrzuce kontakt do chłopaka co mi to szył bo kurde zgubiłem wizytówke.. :/

9dcdab10c7d62d0132d2ef7c4fbe3f2f.jpg

c25df215df5b03d26c8c96df84ad055e.jpg

b2aa3173ea37554cd15437b9e6871025.jpg

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Jakoś tak jasno wygląda, nie jest jaśniejszy od reszty w samochodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz z petex'a welurowe i są ciut ciemniejsze od oryginalnych ale również pasują idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoper możesz sam sobie kupić w ASO i wstawić żadna to filozofia :) ja wstawiałem u siebie w tylnych dywanikach

Siemka.

Możesz się pochwalić jak montowales do siebie na tył stopery?Też niestety nie mam,a nowe dywaniki aż się proszą o przymocowanie ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dywaniku wycinasz mały otwór i tam zaklikujesz kółko, w wykładzinę podłogi wkrecasz kołek (ma swoj gwint) i ot cała filozofia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dywaniku wycinasz mały otwór i tam zaklikujesz kółko, w wykładzinę podłogi wkrecasz kołek (ma swoj gwint) i ot cała filozofia

Dywaniki mam z otworami,będę musiał w podłodze dorobić tylko kołki.Można je w ASO dostać?Mocno się u Ciebie trzymają?Bo wiem ze te z przodu to mają jakąś blaszke pod spodem.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dywaniku wycinasz mały otwór i tam zaklikujesz kółko, w wykładzinę podłogi wkrecasz kołek (ma swoj gwint) i ot cała filozofia

Dywaniki mam z otworami,będę musiał w podłodze dorobić tylko kołki.Można je w ASO dostać?Mocno się u Ciebie trzymają?Bo wiem ze te z przodu to mają jakąś blaszke pod spodem.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Trzeba się trochę posiłować żeby je wkręcić więc nie sądzę żeby wypadły :) na pewno kupisz to w ASO, niestety ja kupowałem w sklepie ASO online i nie podane były numery więc nie mam pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,dzięki.W wolnej chwili sobie poszukam albo zadzwonię i spytam o cenę.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...