Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] czy to jest normalne....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:wallbash:wszystko w aucie zrobiłem i nie ma ani jednego błedu na VAGINIE a tu kur@# licze ile mi spaliła i 19.6L na 100km wyszło....wity opadają. To normalne? Z tym że mówię że jeżdże z gazem w podłodze :angry:

Opublikowano

Wszystko zależy od definicji gazu w podłodze. Mi 1.6 wciągnęło 16l, a silnik był w ok stanie, jak jechałem normalnie spalanie w normie...

Opublikowano

jakmasz ciezka noge-to zawsze zezre wiecej...ale prawie 20 :mysli:,moze masz dziure w przewodach....

Opublikowano

nie hu.... człona.....nie ma nieszczelności

Opublikowano

Przy ostrym upalaniu w 2.8 można się liczyć z ~20l...

Opublikowano

i jeszcze mam quattro ale coś za dużo :kox:

Opublikowano

Ale nie dziw się, masz prawie 3 litry w starej technologii, to nie FSI, poza tym różnie ludzie rozumieją z "gazem w podłodze"

Opublikowano

a czym to się różni od fsi? hmmmmm? :evil:

Opublikowano

a czym to się różni od fsi? hmmmmm? :evil:

FSI to bezpośredni wtrysk paliwa, odpowiednik GDI

chodzi o to że jak jeździsz autem "normalnie" to mniej pali, ale jak butujesz to pali tyle samo co jego odpowiednik z tradycyjnym systemem wtryskiwaczy.

Opublikowano

podaj parametry z analizatora spalin

co wskazuje sonda lambda?

Opublikowano

Nie pitolcie - to nie jest normalne.

Mnie na trasie bierze ok 12 przy szleństwach o ok. 16 -18 po mieście na spokojnie i TO drugie NIE JEST CAŁKIEM NORMALNE

Po zrobieniu całej elektroniki (VAG jest czysty) wszystko wskazuje na termostat - silnik jest permanentnie niedogrzany.

To moja ostatnia nadzieja. :gwizdanie: :decayed:

Skontroluj sobie na bieżąco temperaturę na 49 albo 51 kanale klimatronik i się przekonaj.

Opublikowano

a czujnik od wody? hm?

nie?

Opublikowano

Czujnik temeperatury jest ok - przynajmniej wszystko na to wskazuje.

Opublikowano

a skad wiesz ze jest ok?

hm?

Opublikowano

1. Brak błędu na VAG-u.

2. Spójność wskazań wskaźnika analogowego i wyświetleń na kilmatronik (uwzględniając poprawkę na czułość wskazań tego pierwszego), oraz z logów na VAG-u.

Opublikowano

Vag nie zawsze wskaże bład czujnika

można go sprawdzic podczas jazdy jak sie zachowuje

Opublikowano

Vag nie zawsze wskaże bład czujnika

można go sprawdzic podczas jazdy jak sie zachowuje

Chyba lepiej niż robieniem na bieżąco logów w trakcie jazdy tego się nie da zrobić (oprucz fizycznego wyciagnięcia i rozbebeszenia połowy samochodu oczywiście :kox:)

Opublikowano

Vag nie zawsze wskaże bład czujnika

można go sprawdzic podczas jazdy jak sie zachowuje

Zazwyczaj wykaże, jeśli to czujnik. Chociaż prościej i taniej zacząć od wymiany czujnika, niż termostatu.

Suli, za zimny silnik na bank za dużo chleje, ECU podaje wzbogaconą mieszankę. I turbiny dostają po d...e

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.