Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Avant 2.0 TDI CAGA Dotykowa Navi by Szymski


Szymski2

Rekomendowane odpowiedzi

ile dałeś za ten chip? jak chcesz zrobić rejestrator jazdy? fajna b8 ale nie podobają mi się przyciski i pokrętło na kokpicie, lepiej to wygląda na tunelu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po testach stwierdzam, że jest świetnie :)

Szczerze mówiąc w jedyne w co nie wierzyłem, to że spalanie ma spaść.

A spadło rzeczywiście i to diametralnie.

Ze średnio 7,5 litra na 6,4 litra :)

Jestem mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny Kombiaczek. Ja tez chcialem Kombi, ale mojej Drugiej polowie podobaja sie sedany. Wiec ustalilismy ze model i silnik ja wybieram, a ona bude. Kompromis malzenski. Mam pytanko odnosnie tylnich lamp led. Zdarzylem zauwazyc ze w kazdym audi ledy tylne byly w komplecie z ksenonami, u Ciebie nie zauwazylem spryskiwaczy w zderzaku, i brak tylnych led. Przednie ksenonki tez dokladane Miales? Chcialbym tez sobie zalozyc tyl led i przod ksenon. I o ile pod ksenon znalazlem czytelny opis na forum, to do led cos tam nie do konca dziala. Jakas czesc lampy nie swieci przy hamowaniu o ile dobrze pamietam. Jak to sie sprawuje u Ciebie? Duzo roboty z tym bylo?

Edytowane przez bashful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,fajny ogarnięty kombiaczek,powiedz mi na jakiej zasadzie ten chip działa?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny Kombiaczek. Ja tez chcialem Kombi, ale mojej Drugiej polowie podobaja sie sedany. Wiec ustalilismy ze model i silnik ja wybieram, a ona bude. Kompromis malzenski. Mam pytanko odnosnie tylnich lamp led. Zdarzylem zauwazyc ze w kazdym audi ledy tylne byly w komplecie z ksenonami, u Ciebie nie zauwazylem spryskiwaczy w zderzaku, i brak tylnych led. Przednie ksenonki tez dokladane Miales? Chcialbym tez sobie zalozyc tyl led i przod ksenon. I o ile pod ksenon znalazlem czytelny opis na forum, to do led cos tam nie do konca dziala. Jakas czesc lampy nie swieci przy hamowaniu o ile dobrze pamietam. Jak to sie sprawuje u Ciebie? Duzo roboty z tym bylo?

Są spryski :) źle patrzysz. Xenon jest seryjny z przodu. Do 2009 roku dopłata za ledy z tyłu była osobno i wielu nie brało.

Z tyłu roboty jakieś 7-8 godzin ale mieliśmy dużo problemów :)

Hej,fajny ogarnięty kombiaczek,powiedz mi na jakiej zasadzie ten chip działa?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Chipa po miesiącu testów odesłałem. Miał wadę która objawiała się tym, że przy redukcji z 6 na 5 na autostradzie i dodaniu gazu na max obroty najpierw rosły, potem malały i znowu rosły. Niby nic, ale chip miał nie mieć wpływu na takie rzeczy więc oddałem z tytułu rękojmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do 2009 roku dopłata za ledy z tyłu była osobno i wielu nie brało.

do połowy 2009 roku po prostu nie oferowali ledów z tyłu.. dopiero później pozmieniali kilka rzeczy, w tym przy ksenonie zastosowano tylne ledy - a nie jak dotychczas żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 2009 roku dopłata za ledy z tyłu była osobno i wielu nie brało.

do połowy 2009 roku po prostu nie oferowali ledów z tyłu.. dopiero później pozmieniali kilka rzeczy, w tym przy ksenonie zastosowano tylne ledy - a nie jak dotychczas żarówki.

Mogło tak być.

Jak to auto wychodziło miałem 18 lat i wtedy interesowały mnie Astry F i Kadety :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...