Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Jaka jest prędkość maksymalna 2.5 TDI V6 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam miałem możliwość osiągnąć swoim a4 2.5 tdi v6 prędkość 210 km/h przy 4500 obrotów czy jest to prędkość maksymalna (ograniczona ) czy moje autko jest niczym słabe. pozdrawiam

Opublikowano

Katalogowo powinienes osiagnac 220km/h, a do tego liczniki z reguly przeklamuja... Sprawdzales na GPSie predkosc?

Opublikowano

Skoro tę prędkośc miałes przy 4500obr/min to już więcej nie pociągniesz, bo jest koniec skrzyni. Poza tym moc max w serii jest przy 4000 obr/min.

Moja A6 po wirusie osiągała 230km/h.

Opublikowano

To moja z chipowana 238km/h trasa Wrocław-Katowice :cool1:

Opublikowano

215km/h Max tyle się udało

Opublikowano

Podajecie co pokazuje prędkościomierz czy RNS z menu serwisowego?

Na nieoddanej, wtedy, obwodnicy na zegarze zobaczyłem 240 km/h :evil:

Opublikowano

U mnie max na zegarach to 230 km/h, ale klimatronic wtedy pokazywał jakies 215 km/h

Opublikowano

żeby konkretnie sprawdzić maxa, to trzeba by na tor wjechać, a ja w pobliżu nawet porządnej autostrady niemam.

Opublikowano

215km/h Max tyle się udało

odczyt z licznika czy GPS? bo mamy podobne motory , ja mam troche swiezszy BDG chyba jak dobrze pamietam u mnie max na autobanie bylo 245 na licznku , nie wiem ile bylo na GPS bo RNS-E nie podaje takich odczytow - albo nie umiem ich ustawic. 4 osoby na pokladzie.

ale klimatronic wtedy pokazywał jakies 215 km/h

Klimatronic ??:) chyba 21.5 temeparture w srodku miales :polew:

Opublikowano

215km/h Max tyle się udało

odczyt z licznika czy GPS? bo mamy podobne motory , ja mam troche swiezszy BDG chyba jak dobrze pamietam u mnie max na autobanie bylo 245 na licznku , nie wiem ile bylo na GPS bo RNS-E nie podaje takich odczytow - albo nie umiem ich ustawic. 4 osoby na pokladzie.

ale klimatronic wtedy pokazywał jakies 215 km/h

Klimatronic ??:) chyba 21.5 temeparture w srodku miales :polew:

Jak ustawisz klimatronika żeby pokazywał prędkość - to pokaże prędkość z jaką się poruszasz i to dokładniej niż zegary...

Opublikowano

215km/h Max tyle się udało

odczyt z licznika czy GPS? bo mamy podobne motory , ja mam troche swiezszy BDG chyba jak dobrze pamietam u mnie max na autobanie bylo 245 na licznku , nie wiem ile bylo na GPS bo RNS-E nie podaje takich odczytow - albo nie umiem ich ustawic. 4 osoby na pokladzie.

ale klimatronic wtedy pokazywał jakies 215 km/h

Klimatronic ??:) chyba 21.5 temeparture w srodku miales :polew:

Jak ustawisz klimatronika żeby pokazywał prędkość - to pokaże prędkość z jaką się poruszasz i to dokładniej niż zegary...

hmm :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli: :mysli: :mysli:

bardzo mnie to zastanawia ... sory za OT ale jest to dla mnie jakas nowosc :)... jak klimatronic ktory sluzy do zupelnie innej rzeczy moze pokazywac predkosc z jazdy ze niby skad on te odczyty bierze ??:). Moze jestem laikiem w tych sprawach ale nie czaje kompletnie i raczej biore to za zart. Jak go w takim razie zmusic do pokazywania predkosci i gdzei on ja niby wyswietli ??

Opublikowano

Klimatronik wyświetla prędkość ale tylko w B5 , w B6 nie ma takiej możliwości...

i nie jest to żart kolego :wink4:

Opublikowano

Klimatronik wyświetla prędkość ale tylko w B5 , w B6 nie ma takiej możliwości...

i nie jest to żart kolego :wink4:

tak juz wiem poszperalem i fakt mozna tak zrobic w B5:) Piterex zwracam honor - koniec OT .

Opublikowano

ale klimatronic wtedy pokazywał jakies 215 km/h

Klimatronic ??:) chyba 21.5 temeparture w srodku miales :polew:

Jeśli nie jestes w czymś zorientowany na 100% to nie drwij sobie...

Opublikowano

witam miałem możliwość osiągnąć swoim a4 2.5 tdi v6 prędkość 210 km/h przy 4500 obrotów czy jest to prędkość maksymalna (ograniczona ) czy moje autko jest niczym słabe. pozdrawiam

Może masz automat bo moja w Niemczech poszła 240 na zegarach,nie całe bo odcięła :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

A więc podrużowałem wtedy z 4 osobami na pokładzie dodam że autko w avanturze , a jeżeli ta prędkość to za mało to gdzie szukać przyczyny dodam że tydzień temu wymieniłem przepływomierz na nowy w ASO i autko znacznie odrzyło gdzie szukać przyczyn.pozdrawiam

Opublikowano

Najprostszym sposobem na znalezienie przyczyn (jesli coś jest nie tak) jest podpiecie vag'a i zrobienie logów :good: Jednak jazda z 4 osobami może być ta przyczyną :wink4:

Opublikowano

Moja tylko 230km

Opublikowano
  • Autor

A więc vag był podpjęty po wymianie przepływki i wszystko było ok brak błędów we wsztskich kategoreiach dodam że autko jest w manualu 6 biegowymosoby na pokładzie to minimum 90 kilo każda.pzdrawiam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.