Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Jaka jest prędkość maksymalna 2.5 TDI V6 ?


v8quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Katalogowo powinienes osiagnac 220km/h, a do tego liczniki z reguly przeklamuja... Sprawdzales na GPSie predkosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tę prędkośc miałes przy 4500obr/min to już więcej nie pociągniesz, bo jest koniec skrzyni. Poza tym moc max w serii jest przy 4000 obr/min.

Moja A6 po wirusie osiągała 230km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajecie co pokazuje prędkościomierz czy RNS z menu serwisowego?

Na nieoddanej, wtedy, obwodnicy na zegarze zobaczyłem 240 km/h :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

215km/h Max tyle się udało

odczyt z licznika czy GPS? bo mamy podobne motory , ja mam troche swiezszy BDG chyba jak dobrze pamietam u mnie max na autobanie bylo 245 na licznku , nie wiem ile bylo na GPS bo RNS-E nie podaje takich odczytow - albo nie umiem ich ustawic. 4 osoby na pokladzie.

ale klimatronic wtedy pokazywał jakies 215 km/h

Klimatronic ??:) chyba 21.5 temeparture w srodku miales :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

215km/h Max tyle się udało

odczyt z licznika czy GPS? bo mamy podobne motory , ja mam troche swiezszy BDG chyba jak dobrze pamietam u mnie max na autobanie bylo 245 na licznku , nie wiem ile bylo na GPS bo RNS-E nie podaje takich odczytow - albo nie umiem ich ustawic. 4 osoby na pokladzie.

ale klimatronic wtedy pokazywał jakies 215 km/h

Klimatronic ??:) chyba 21.5 temeparture w srodku miales :polew:

Jak ustawisz klimatronika żeby pokazywał prędkość - to pokaże prędkość z jaką się poruszasz i to dokładniej niż zegary...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

215km/h Max tyle się udało

odczyt z licznika czy GPS? bo mamy podobne motory , ja mam troche swiezszy BDG chyba jak dobrze pamietam u mnie max na autobanie bylo 245 na licznku , nie wiem ile bylo na GPS bo RNS-E nie podaje takich odczytow - albo nie umiem ich ustawic. 4 osoby na pokladzie.

ale klimatronic wtedy pokazywał jakies 215 km/h

Klimatronic ??:) chyba 21.5 temeparture w srodku miales :polew:

Jak ustawisz klimatronika żeby pokazywał prędkość - to pokaże prędkość z jaką się poruszasz i to dokładniej niż zegary...

hmm :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli: :mysli: :mysli:

bardzo mnie to zastanawia ... sory za OT ale jest to dla mnie jakas nowosc :)... jak klimatronic ktory sluzy do zupelnie innej rzeczy moze pokazywac predkosc z jazdy ze niby skad on te odczyty bierze ??:). Moze jestem laikiem w tych sprawach ale nie czaje kompletnie i raczej biore to za zart. Jak go w takim razie zmusic do pokazywania predkosci i gdzei on ja niby wyswietli ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale klimatronic wtedy pokazywał jakies 215 km/h

Klimatronic ??:) chyba 21.5 temeparture w srodku miales :polew:

Jeśli nie jestes w czymś zorientowany na 100% to nie drwij sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam miałem możliwość osiągnąć swoim a4 2.5 tdi v6 prędkość 210 km/h przy 4500 obrotów czy jest to prędkość maksymalna (ograniczona ) czy moje autko jest niczym słabe. pozdrawiam

Może masz automat bo moja w Niemczech poszła 240 na zegarach,nie całe bo odcięła :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc podrużowałem wtedy z 4 osobami na pokładzie dodam że autko w avanturze , a jeżeli ta prędkość to za mało to gdzie szukać przyczyny dodam że tydzień temu wymieniłem przepływomierz na nowy w ASO i autko znacznie odrzyło gdzie szukać przyczyn.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostszym sposobem na znalezienie przyczyn (jesli coś jest nie tak) jest podpiecie vag'a i zrobienie logów :good: Jednak jazda z 4 osobami może być ta przyczyną :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...