Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak dostać się do wnętrza auta?


Sokrates

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
rozładował mi się akumulator przez co centralny zamek z kluczyka nie działa.
Nie mogę też dostać się do środka auta otwierając go mechanicznie z kluczyka , zamek w drzwiach,

bo niestety nie mam zamka ani w drzwiach lewych ani prawych.

Czy ma ktoś jakiś pomysł jak mogę się samemu dostać do środka auta bez jakiś tam większych trudności?

Dzięki za pomoc.

--

Pozdrawiam

Edytowane przez Sokrates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi kierowcy musza mieć cylinderek do otwarcia kluczem. Moze jest nie widoczne bo jest jakas zaślepka?

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prać łociec prać!

ew może by poszło podanie zasilania np do wyjścia alternatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prać łociec prać!

ew może by poszło podanie zasilania np do wyjścia alternatora

Też o tym myślałem, auto na podnośniki i od spodu pod alternator prostownik podpiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podanie zasilania do kabli rozrusznika ?

Sądzę ze prościej niż dostanie sie do alternatora byłoby podłączyć inny akumulator bądź prostownik do kabla rozrusznika i do masy.

Tylko czy nie rozkodował sie centralny z braku zasilania ?

Edytowane przez Mateuszek1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w klapie bagażnika nie masz zamka ?

A ty masz?

To nie Trabant kolego ;-) W B5 jeszcze zamki byly w klapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim coś powiesz to się zastanów zamki w klapie bagażnika są w niektórych modelach wiec nie wychylaj się skoro nie wiesz

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

431aa840121d3820c649d9d53ba7531a.jpg zamontuj sobie taki do swojego warburga [emoji16] [emoji13]

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Autor wątku umarł w butach że nic się nie włącza do dyskusji ?

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim coś powiesz to się zastanów zamki w klapie bagażnika są w niektórych modelach wiec nie wychylaj się skoro nie wiesz

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka431aa840121d3820c649d9d53ba7531a.jpg zamontuj sobie taki do swojego warburga [emoji16] [emoji13]

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu TapatalkaAutor wątku umarł w butach że nic się nie włącza do dyskusji ?

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Daj na luz kolego bo Ci kropka do kolekcji dadzą. Pierwsze widzę, żeby cylinderek w klapie bagażnika był. Zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech dają ile chcą mam to wiadomo gdzie heh ... bajer jest dobry z tym zamkiem bo awaryjnie wejdziesz tylko gorzej jak chcesz zmienić cały panel to trochę siana kosztuje heh dlatego zapytałem o zamek ... zobaczymy jak sprawa się rozwiąże ale to pewnie pójdzie z prostownikiem najlepiej ..

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wieć tak wygląda sytuacja:

Drzwi kierowcy musza mieć cylinderek do otwarcia kluczem. Moze jest nie widoczne bo jest jakas zaślepka?

Nie nie ma, to dłuższa sprawa, ale od strony kierowcy (lewa strona) mam drzwi od Anglika (też lewa strona , ale to strona tam pasażerska),
dlatego obecnie po prawej stronie z przodu mam drzwi pasażera i nie ma w nich zamka, i po lewej stronie z przodu też mam drzwi pasażera od Anglika.
Po prostu w natłoku tej wymiany zapomniałem o klamce, a w sumie nie sądziłem że bedę potrzebował ją wymienić. Teraz już wiem że trzeba było to zrobić/

A w klapie bagażnika nie masz zamka ?

Rzeczywiście cześć samochodów ma zamek w bagażniku a część nie ma. U mnie akurat jest zakem w bagażniku.
Tylko pytanie jak ma mi to pomóc w dostaniu sie do środka samochodu - mam sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak i pewnie zabudowane na amen tak jak ja miałem ... ajj hmm a w przednich drzwiach nie ma zamka wogole no nie chce mi się wierzyć na kanał prostownik i otwieraj może się nie rozkodowal kluczyk

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu pod spodem są te kable rozrusznika albo alternatora.
Gdzie, w którym miejscu mogę to podłaczyć?

Mogę podłaczyć kablami z innego samochodu , odpalić samochód żeby szedł proąd i podłaczyć pod kable rozrusznika/alternatora ?

Czyli bagażnik nic nie pomoże?
Boo na przykład przekręcenie kluczyka w drzwiach kierowcy otwiera wszystkie drzwi w samochodzie. A czy coś takiego zadziała od strony bagażnika.
Jest coś takiego w AUDI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sprawdzę czekaj

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Niestety tylko bagażnik a masz przejście na narty

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Bierz prostownik daj na zasilanie alternatora i wtedy próbuj z kluczyka najszybsza opcja tylko kanał by siadł

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kolego pisz jak tam sytuacja, bo coś tak czuję, że akumulator padł na amen dudy i centralny się rozkodował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak...
Nie mam wejścia na narty w tylnej kanapie, ale okazało się że jedna połowa tylnej kanapy była nie do pięta i wystarczyło popchać ją od strony bagażnika i można było dostać się do środka. Drzwi nie dało się otworzyć. Dopiero po podłączeniu akumulatora i przypływie dodatkowej energii się udało otworzyć od wewnątrz.

Wygląda na to że jest już wszystko OK.

Otwierają , zamykają się drzwi z pilota.
Samochód odpala normalnie.

Dzięki za pomoc.

--
Pozdrawiam

Edytowane przez Sokrates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przyuczyć kluczyk bo skasowały sie ustawienia. Jak to było? kluczyk wkladasz do stacyjki, przekrecasz na pozycję 2 (zeby sie zegary zaswiecily ale nie zapalaj), przyciskasz jeden z przycisków na kluczyku, np: zamykanie. Samochód powinien zaryglowac drzwi. Przekrecasz stacyjke w pozycje 0 i wyjmujesz kluczyk. Teraz powinno dać sie otwierać i zamykać. Naladuj akumulator prostownikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak bagażnik sie przydał heh małe niedopatrzenie ale zawsze pomaga .. no to fajnie ze sobie poradziłes teraz aku na full i gites

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...