Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy dostanę za tą szkodę pieniądze i ile?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W niedziele 19lipca o około godziny 22 we wrocławiu spadło na moje audi drzewo, auto stało na parkingu. Na następny dzień przyjechały dwie kobitki ze spółdzielni i wszystkie auta na które spadło drzewo zostali spisani właściciele i tablice rejestracyjne, każdy się podpisał, porobiłem zdjęcia i jedna z tych kobitek zapewniała ze wszyscy dostaną pieniądze z ubezpieczalni ponieważ parking jest ubezpieczony wyślą do mnie pismo a ja mam na nie odpisać. Wezwaliśmy policje, przyjechali spisali i pojechali. Jest to możliwe ze dostanę jakieś pieniądze z tej ubezpieczalni? jak tak to ile mogę dostać jeśli mam wgnieciony dach, lekko słupek nad drzwiami tylnymi, połamany spoiler i jeszcze kilkanaście rys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak tak to ile mogę dostać jeśli mam wgnieciony dach, lekko słupek nad drzwiami tylnymi, połamany spoiler i jeszcze kilkanaście rys?
Znajdź sobie wróżkę, albo zajrzyj w fusy po kawie, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie wyceni szkody na podstawie tak "szczegółowego" opisu. Porobiłeś zdjęcia, to je wstaw. Kosztorys naprawy zwykle robi się na podstawie oględzin (obejrzenia pojazdu) i fotek uszkodzeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...