Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S-line 1.9 Tdi sedan CZARNY JAK SMOŁA


PunisherWWY

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem Audi od ponad roku miałem wcześniej A4 B6 również w S-line ale nie było to auto które mógłbym nazwać oczkiem w głowie.

mjitadtm.jpg

Czego nie mogę powiedzieć o tej Audicy :D. Sądzę że trafiłem fajny egzemplarz w rozsądnych pieniądzach. Najważniejsze wszystko w oryginale poza Alufelgami ale leżą w garażu lada dzień nowy lakier i "do wozu" ;)

PLANY:

- Alufelgi oryginalne S-line które czekają już w garażu

- Obszycie na nowo kierownicy i fotela kierowcy (niestety są przetarte) jeśli ktoś zna dobrego tapicera z okolić wawy dajcie znać.

- Przyciemnienie szyb w miarę rozsądku 50-70%

- Wpadnie lotka na tylną klapę

- Dodatkowa lotka na tylną szybę

- Postaram się założyć zegary na kolorowym FIS-ie (fajna rzecz miałem w poprzedniej i bardzo sobie chwalę)

- Odświeżenie powłoki lakierniczej

pej9v83f.jpg

23da98hu.jpg

gsaoc658.jpg

8qnvizb5.jpg

Macie jakieś pomysły jestem otwarty na propozycje.

Więcej zdj. w miarę postępów przy pracach.

Trochę zmian wpadło

wo9kw7gh.jpg

uonvcu6u.jpg

Auto na sprzedaż miał być s-line+ ale trafiła się w kpl. s-line+ niestety dwa nie stać mnie na 2 auta

w3x4o82n.jpg

o4k5tkcv.jpg

Edytowane przez PunisherWWY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :D ładny czarnuch :) tylko ciekawi mnie przebieg bo kierownica jest w tragicznym stanie i fotel tez dosc wytarty. zycze bezawaryjnosci i powodzenia w modzeniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg 235 000 potwierdzony i udokumentowany najwidoczniej marynarz jeździł :wink: (auto jeździło na krótkich dystansach i przez ciągłe wsiadanie i wysiadanie fotel wygląda jak wygląda, a kierownica to podobno sprawka żony poprzedniego właściciela jak musiała czekać na męża to mu kierownicę dłubała)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 235 tyś kiera powinna wyglądać jak nowa. Na moje oko jakieś 400 tyś rzeczywistego przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę czasu upłynie zanim będzie wyglądała na ten przebieg :wink: ale tapicer już zamówił skórę alufelgi do końca tygodnia pewnie też wjadą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...