Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Które wycieraczki ?


audiii a4

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupiłem cały kpl firmy norauto i jak narazie jestem zadowolony

wycieraczki norauto to nic innego jak Valeo

Valeo robi dla norauto

w b4 miałem jakies z oszołoma to wytrzymały dwa sezony :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam te plaskie i powiem szczerze ze kicha :thumbdown:

wyglada ladnie, nie piszcza, zbieraja ok ale... powyzej 130km/h w deszczu idac w gore zbieraja bez problemu natomiast wracajac w dol zostawiaja wode na szybie :kwasny: troszke mnie to denerwuje i chyba wroce do zwyklych pior... co prawda mam takie najtansze z marketu po ok 20zl/szt ale juz slyszalem opinie ze Valeo po 100zl/szt zbieraja tak samo zle powyzej 130km/h :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pewnego źródła (z fabryki VALEO) wiem, że jak chcesz mieć oryginały to kup w ASO bo inne produkuje VALEO na linię montażową a inne robi VALEO na sklepy jako pasujące do danego AUDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam te plaskie i powiem szczerze ze kicha :thumbdown:

wyglada ladnie, nie piszcza, zbieraja ok ale... powyzej 130km/h w deszczu idac w gore zbieraja bez problemu natomiast wracajac w dol zostawiaja wode na szybie :kwasny: troszke mnie to denerwuje i chyba wroce do zwyklych pior... co prawda mam takie najtansze z marketu po ok 20zl/szt ale juz slyszalem opinie ze Valeo po 100zl/szt zbieraja tak samo zle powyzej 130km/h :confused4:

Również miałem takie marketowe za ~20zł/szt. Ostatnio jadąc miastem chciałem sobie przetrzeć szybę i zamiast tego huk, bo wycieraczka się rozleciała i to co zostało na ramieniu porysowało mi szybę :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w którą strone ma byc załozona wycieraczka ukiem tak :( czy tak :rolleyes: bo widze ze mają ludzie tak i tak i juz nie wiem sam??

Oryginalnie miałem założona wycieraczkę wygięciem do góry. Były to Valeo na których miałem czujniki zużycia i na obu wycieraczkach znajdowały się po tej samej stronie więc wycieraczka była założona prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...