Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tył stuka, nie wiadomo co konkretnie - dziwne zachowanie


dliwski

Rekomendowane odpowiedzi

maciek1993 a nie masz kolego chociaz jednegk zdjecia jak ten boczek wyglada od srodka zebym wiedzial gdzie dokladnie sa te zaczepy ??. Jest jeszcze jedno ale.. na tym boczku jest przykrecone mocowanie do skladanego siedzenia ??. O tym samym boczku mowimy ??

Dobra mam rozebrany boczek i dostęp do amorka ... gąbka która jest na amorku wyciągnięta i stuka mocniej . czyli prawdopodobnie coś z amortyzatora . tylko teraz pytanie . Z czego sie składa ten amorek od góry widac jakis plastik pod tym pewnie jakies gumy i odboje . Czy ktoś z Was się juz spotkał z takim pukaniem z amortyzatora ? . Proszę o szybkie odpowiedzi bo jutro sobota mozna to robić ;-) ...

Dwie strony stukają? Budowe kolumny zawieszenia znajdziesz na stronie 165 w książce sam naprawiam. Rozbierz, sprawdź stan wszystkich elementów, złóż. Jak nie pomoże to przyjrzałbym się tulei belki. Ja u siebie mam to samo, jedyny element z tyłu którego jeszcze nie wymieniłem to właśnie tuleje belki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie z stukaniem metalicznym borykałem sie przez miesiąc. okazało się ze klocek hamulcowy dzwonił na nie równościach. zacisk nie dociskał go prawidłowo.jeżeli dalej się borykacie z tym problemem to może warto wykonać test jak hamowałem przestawało warto spróbować powodzenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Panowie wymieniali u mnie gwint i podobno jakies mocowanie amortyzatora tylnego było juz w bardzo słabym stanie. Auto już zaczynało sie słabiej prowadzić i cos tam czasami lekko postukiwało.Podobno obejrzeli tez reszte zawieszenia i wszystko ok, wiec moze ktos skorzysta z tej rady. Jakies chore koszty tego były chyba 500 zł na stronę, z tym, że u mnie to s4 czyli Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z zawiasem wszystko cacy, świeży gwint założony i nadal stuka :-) nawet ostatnio miałem wrażenie, ze to gdzieś za kanapą albo w drzwiach... Pogoda będzie lepsza to rozbiorę co sie da, może tam jakaś śruba czy inny dziad leży :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo mi z tyłu na przód już się przeniosło, stawiam na przeguby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...