Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Srebrny sedan 3,0 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mógłbyś nagrać jak chodź zagrzany silnik na przelocie i wrzucić na youtube? Jestem ciekawy jak to hula na seryjnym tlumiku

Opublikowano
  • Autor

Postaram się kolego. Z tym ze ja mam założone końcówki ulter

Opublikowano

czyli nie masz żadnych tłumików, same końcówki?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Tak kolego, jak go kupiłem myślałem ze mam a tu paczę w tlumik końcowy i pusty.

Jutro postaram się nagrać ale jakość będzie slaba bo telefonem.

Jak obiecałem próbowałem nagrać glos silnika ale słychać tylko szum?

koledzy potrzebuje kogoś kto usunie mi sondy z ecu, najlepiej z okolic Krakowa, Tarnowa.

Opublikowano

no bo sam się zastanawiam coś wymienić żeby jakoś bardziej było słychać

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

wytnij katy i zrób tylny przelotowy, ja tak mam.


crWmnF.jpg
Nowy mod. Dzieki slavko


Koledzy przymierzam sie do wymiany symphony na audi navigation plus. W zwiazku z tym zapytam jak sprawa podlaczenia, wszystko jest plug&play? Wiem ze antene GPS będę potrzebował.


http://olx.pl/oferta/5x112-18-s-line-orginal-audi-vw-tanio-polerowane-CID5-IDdS17X.html#121b079bb3

panowie pytanie czy te fele mi siada, chodzi mi o et i szerokość. Oraz ewentualnie o jakich wymiarach szukać.


Kolejny mod wykonany rns.

I to co najbardziej cieszy że wgrałem sobie sam polskie menu.

Edytowane przez SMS

Opublikowano

Osobiście nigdy bym sobie tych felg co podałeś w linku nie założy i pasują jak świni siodło. Ale wiadomo o gustach sie nie dyskutuje. Bardziej bym proponował

http://alucenter.eu/environment/cache/images/0_0_productGfx_e150c98981f1211044e99d3d96b338fe.jpg

lub

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f6/Audi_B5_RS4_Avant_-_Flickr_-_The_Car_Spy_(24).jpg

Opublikowano
  • Autor

Czy podejdą mi 18 o szerokości 8" i et36?

Opublikowano

Witaj,

Spokojnie wchodzą :D

Pozdrawiam!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

wytnij katy i zrób tylny przelotowy, ja tak mam.

crWmnF.jpg

Nowy mod. Dzieki slavko

Koledzy przymierzam sie do wymiany symphony na audi navigation plus. W zwiazku z tym zapytam jak sprawa podlaczenia, wszystko jest plug&play? Wiem ze antene GPS będę potrzebował.

http://olx.pl/oferta/5x112-18-s-line-orginal-audi-vw-tanio-polerowane-CID5-IDdS17X.html#121b079bb3

panowie pytanie czy te fele mi siada, chodzi mi o et i szerokość. Oraz ewentualnie o jakich wymiarach szukać.

Kolejny mod wykonany rns.

I to co najbardziej cieszy że wgrałem sobie sam polskie menu.

Skad masz ten napis QUATTRO ? Ile ten modzik kosztuj? Chce to miec !

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Kolega slavko87 takie miał, odezwij się do niego może jeszcze ma.

75kgesxh.jpg

Nowe fele 18", teraz jeszcze gwint albo 1BE.

Jakby ktos miał amory i sprężyny przod tył 1be to proszę o kontakt na PW.

wi75hhye.jpg

Panowie na jaki kolor polecacie wymalować quattro w grilu zderzaka,bo teraz slabo go widać.

Wpadł zawias z s line

Listwy drzwi s4 wjechaly na poklad.

Koledzy w tym miesiącu wpadnie zderzak przód ms design.

Edytowane przez SMS

Opublikowano

Kozackie felgi, ile Cię kosztowała ta przyjemność? :) W ogóle masz eleganckie auto, powodzenia przy upgrade'ach i bezawaryjności!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Fele 1500. Lepiej się teraz prezentuje niż na zdjęciu bo niżej siedzi. Dziękować


​Dokładka zderzaka przód ms design wpadnie w tym miesiącu. Musze ja tylko oddać do malowania.


j4ybx4ns.jpg

Jest i zapowiadany mod.


Teraz planuje założyć inny grill maski. Naraziw zastanawiam się jaki. Może S4?

Opublikowano

A różni się czymś gril z eski ?

Opublikowano
  • Autor

Z tego co kojarzę to jest jakaś różnica tylko nie pamiętam dokładnie


http://allegro.pl/atrapa-grill-kratka-audi-a4-b6-8e0-2000-04-s4-rs4-i6558284284.html

zastanawiam się nad zakupem takiego grila

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Przy okazji padnięcia przekaźnika kolega wgrał mi soft na 240 hp i 330 Nm?

Opublikowano

Na hamowni byłeś??

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie.

Opublikowano

To fajnie ze piszesz o mocy :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Nie napisałem że ma  taką moc tylko że ma taki soft, różnice czuć ale do czasu sprawdzenia na hamowni nie wiem jaką moc jest naprawdę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.