Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Zabezpieczenie antykorozyjne podwozia


bimmer

Rekomendowane odpowiedzi

Samochody audi sprowadzone ze stanow maja dosc slabo wykonane zabepieczenie antykorozyjne podwozia,a mianowicie caly spod auta oprocz tunelu jest zabudowany plastikiem,ale pod plastikowymi oslonami nadwozie jest zabezpieczone tylko farba podkladowa nie ma tam ani grama gumy natryskowej jaka wystepowala chociazby w autach starszych np. audi 80 b3...Moje pytanie: czy autka z europy konkretnie audi a4 b6 sa zabezpieczone w ten sam sposob co amerykanskie czy w zupelnie inny. Co sadzicie o dodatkowym zabezpieczeniu podkladu choziazby zwyklymi auto-plastami w spray'u? Ja chyba sie zdecyduje na pare godzin spedzonych w kanale i nawale tam troche tego srodka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie zaszkodzi a nawet zaleca się po kilku latach poprawić warstwę zabezpieczającą. Niektóre firmy za tę operację wołają 200 zł także nie jest to tak wielki koszt a zawsze masz pewność, że np nadkoli nie zacznie ci rdza zżerać, albo progów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co roku sprawdzam stan zabezpieczenia u siebie w garażu. Kupuje butle benzyny do odtłuszczenia i 4 puszki baranka. Koszt 60 zł z pistoletem i kilka godzin zabawy. Moim zdaniem warto raz na rok bo jak belki zaczną rdzewieć, nadkola, progi i wtedy już nie jest tak miło. Ja mam samochód 2 lata i robię już to 2 raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już jestem po. Najbardziej brudna robota to podwozie. Z nadkolami nie jest tak źle jak z siedzeniem w kanale i psikaniem w górę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...