Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Allroada B8 3.0TDI M/T by Paolo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka wszystkim! :wink:

Stałem się szczęśliwym posiadaczem :banan: 23go kwietnia 2015 r. Wcześniej poruszałem się S8 D2 A/T 2000 r. (nadal posiadam).

A4 Allroada B8 3.0TDI CCWA Manual Transmission

5250787253.jpg5250787253_1.jpg5250787253_2.jpg
5250787253_3.jpg5250787253_4.jpg5250787253_5.jpg
5250787253_6.jpg5250787253_7.jpg

Obecnie zrobione:

- Duży FMIC, - EcuProject, Wrocław

- Wydech cat-back. - EcuProject, Wrocław

- Filtr powietrza K&N o zwiększonym przepływie, - EcuProject, Wrocław

- Strojenie - 327@647 - EcuProject, Wrocław

- Detailing - Onyxx, Rzeszów

- Polskie menu + lektor PL + mapy 2015 - WRCLaguna

- Parktronic przód + tył z wizualizacją - WRCLaguna

- Hamulce S5 przód 345mm i tył 330mm

- Servotronic - WRCLaguna
- Lusterko wew. fotochrom - WRCLaguna
- ACC - WRCLaguna
- Audi Braking Guard - WRCLaguna
- High Beam Assist - WRCLaguna
- El. Klapa bagażnika - WRCLaguna

- felgi 20x10.0" z oponami 275/35/20 + dystanse 9mm + dystanse 13mm

- Audio - głośniki wymienione na Audison, drzwi wyklejone matami, dodana dodatkowa pianka

- Zawieszenie - Bilstein B4 + sprężyny H&R -35 mm dedykowane do A4 Allroad (nikt nie robi gwintowanych zawieszeń do A4 Allroada)

- Dołożony oryginalny, odpinany hak Westfalia

11023333_1029857067048768_3669823642783411112318_1029857203715421_8573763831365711114181_1029857220382086_78454043662187

11225419_1029857180382090_4484735857968911235003_1029857110382097_1612586760402111696573_1029857143715427_55279371353059
11705689_1029857257048749_2982436693635511708007_1029857140382094_6260323425495111713680_1029857270382081_44539105095983
11713865_1029857367048738_2355181723245111728742_1029857207048754_4409263980513211754396_1029857267048748_86390964144128
11754460_1029857357048739_3071588335690011779817_1029857347048740_7670459140073211782336_1029857013715440_51698124889830
12714204_1096383797059075_1724104502_n.j12714233_1096383773725744_82701568_n.jpg12746188_1096383803725741_1070517595_n.j

Felgi założone ^^

20160421_120305.jpg 20160421_182512.jpg 20160423_095352.jpg
20160423_095403.jpg 20160423_095409.jpg 20160423_095412.jpg
20160423_095418.jpg 20160423_095421.jpg 20160423_095429.jpg
20160423_095437.jpg 20160423_095445.jpg 20160423_095452.jpg
20160423_095456.jpg 20160423_095500.jpg 20160423_095502_003.jpg
20160423_095506.jpg 20160423_095511.jpg 20160423_095514.jpg
20160423_095529.jpg 20160423_095539.jpg 20160423_095555.jpg

Aktualizacja, która bardzo mnie cieszy :) Zawieszenie zostało założone :D Polecam wszystkim zawieszenia od Patroxa (EcuProject), wszystko dobrane i przesłane od niego!

20160518_120058.jpg 20160518_120107.jpg 20160518_120112.jpg
20160518_120117.jpg 20160518_120122.jpg 20160518_120132.jpg
20160518_120139.jpg20160518_120151.jpg 20160518_120154.jpg

Udało mi się zrobić lepsze zdjęcia :) Pozdro!

DSCF1249.jpg DSCF1250.jpg DSCF1252.jpg
DSCF1253.jpg DSCF1254.jpg DSCF1255.jpg
DSCF1256.jpg

Planowane:

- Duży FMIC, - EcuProject, Wrocław

- Wydech cat-back. - EcuProject, Wrocław

- Filtr powietrza K&N o zwiększonym przepływie, - EcuProject, Wrocław

- Strojenie - EcuProject, Wrocław

- Detailing - Onyxx, Rzeszów

- Hamulce S5 przód 345mm i tył 330mm

- Większe turbo

- Modyfikacja układu wtryskowego

- Polskie menu + lektor PL + mapy 2015 - WRCLaguna

- Parktronic przód + tył z wizualizacją - WRCLaguna

- felgi 20x9.0"

- Bang&Olufsen - WRCLaguna

- Audi Hold Assist - WRCLaguna
- Servotronic - WRCLaguna
- Lusterko wew. fotochrom - WRCLaguna
- ACC - WRCLaguna
- High Beam Assist - WRCLaguna
- Audi Braking Guard - WRCLaguna
- El. Klapa bagażnika - WRCLaguna
- Wyciszenie całego auta matami GMS
- Zawieszenie - Bilstein B4 + sprężyny H&R -35 mm dedykowane do A4 Allroad (nikt nie robi gwintowanych zawieszeń do A4 Allroada)
Rozważam:
- większy zestaw hamulcowy na przód - 355 mm lub 385 mm,
- kompletny wydech by EcuProject bez DPF,
- nowy, kompletny układ dolotowy by EcuProject,
- kompletne skórzane wnętrze,
- kamera cofania,
- na co jeszcze fantazja poniesie...

Edytowane przez A4AllroadS

Opublikowano

piękne auto i gruby projekt powodzenia w modach

Opublikowano

Chyba w dobre ręce trafił :thumbup1: Powodzenia :D

Opublikowano

Auto fajne i warte modzenia. Zapraszamy na dalsze modyfikacje, zawieszeni i airide tez ci zamontujemy i załatwimy. :)

Opublikowano
  • Autor

Fajnie, dziękuję, cieszę się, że się podoba :banan:

Jakie macie myśli na temat AirRide vs Billstein Pss10 B16? :)

Edytowane przez A4AllroadS

Opublikowano

Ja mam jedno pytanko jakie są końcówki wydechu :D :D

i średnica i model i producent :D

Opublikowano
  • Autor

To w sumie pytanie do Patroxa :) zaraz podam średnicę :)

100 mm średnica zewnętrzna.

Dzisiaj dorzucam zdjęcia zacisków :)

DSC00215.jpg
DSC00217.jpg

Edytowane przez A4AllroadS

Opublikowano

Zacne plany :) bezawaryjnosci

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

ładne audi

Opublikowano

Autko super i mody zacne aczkolwiek z tego co napisałeś miałeś/masz s8. Jakie wrażenia po przejściu na TDI? Z tego co zauważyłem wszystkie prawie B8'ki na forum to diesle:p

Opublikowano

Piękny ten Allroadzik :kox: a mody na duży + :wink:

Opublikowano

bardzo ładny ALLROADzik :) gratuluje.

Ja bym odpuścił wkładkę K&N bo seryjny filtr daje radę do 380 ps, a wkładka raczej nie filtruje tak dobrze jak ORI :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Autko super i mody zacne aczkolwiek z tego co napisałeś miałeś/masz s8. Jakie wrażenia po przejściu na TDI? Z tego co zauważyłem wszystkie prawie B8'ki na forum to diesle:p

Witam, dawno mnie nie było :)

Mam nadal S8 D2 2000r. :) przed Ską jeździłem też 3.0 dieselem, z tą tylko różnicą, że w CDI ;) poza dźwiękiem silnika 3.0 TDI (moim zdaniem) niszczy wolnossące 4.2 V8 ze starego S8, ale dźwięk jest też do zrobienia :) Diesele... moment obrotowy dostępny od samego dołu, wyprzedzam bez redukcji, na baku minimum 750 km... i tak dalej i tak dalej :D Chociaż rozważam następną A4kę/A6kę w 3.0TFSI :) znacznie większy potencjał :D aaaale to już nie w tym roku :)

bardzo ładny ALLROADzik :) gratuluje.

Ja bym odpuścił wkładkę K&N bo seryjny filtr daje radę do 380 ps, a wkładka raczej nie filtruje tak dobrze jak ORI :)

Co do wkładki to myślę nad zrobieniem całego dolotu w EcuProject :) było by to najlepsze rozwiązanie :)

Jak ktoś ma ochotę się spotkać, pogadać lub po prostu oglądnąć/przejechać się to piszcie :) w tygodniu kręcę się w Rzeszowie i Niepołomicach/Krakowie :)

Pozdro

Edytowane przez A4AllroadS

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Piekna bryka, cos takiego bede chcial kupic. Moze lekko mlodsze. Szerokosci....

Opublikowano
  • Autor

Piekna bryka, cos takiego bede chcial kupic. Moze lekko mlodsze. Szerokosci....

Polecam z całego serca, jestem przezadowolony :) Za 2-3 lata zmiana, ale tylko na A4 Allroad B9 lub A6 Allroad C7 :) nic innego niż Allroad nie chcę :)

Edytowane przez A4AllroadS

Opublikowano

a ze tak spytam z racji własciwości terenowych czy dlaczego nic innego ?? :D

Opublikowano

Ile Ci to łyka ropy? Sprawdzałeś może ilość KM po modach?

Opublikowano

Piekna bryka, cos takiego bede chcial kupic. Moze lekko mlodsze. Szerokosci....

Polecam z całego serca, jestem przezadowolony :) Za 2-3 lata zmiana, ale tylko na A4 Allroad B9 lub A6 Allroad C7 :) nic innego niż Allroad nie chcę :)

p3u898jq.jpg

B9 allroad miażdży ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a ze tak spytam z racji własciwości terenowych czy dlaczego nic innego ?? :D

Z racji właściwości i wyglądu :) auto się prowadzi bardzo pewnie, pozwala wjechać nieco w teren, zdarza mi się od czasu do czasu na jakąś budowę wjechać :) A z wyglądu - się wyróżnia z tłumu :)

Piekna bryka, cos takiego bede chcial kupic. Moze lekko mlodsze. Szerokosci....

Polecam z całego serca, jestem przezadowolony :) Za 2-3 lata zmiana, ale tylko na A4 Allroad B9 lub A6 Allroad C7 :) nic innego niż Allroad nie chcę :)

p3u898jq.jpg

B9 allroad miażdży ;)

Allroad B9 jest piękny bez dwóch zdań, ale A6 C7 Allroadowi też niczego nie brakuje ;)

7d474e0acbb67ccac43dba261b839f39.jpg

Edytowane przez A4AllroadS

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.