Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/


Norbas

Rekomendowane odpowiedzi

Ćwiczyłem wytrwałość :decayed::decayed: 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacna fura, już po zakupie wyglądała świetnie, a teraz to już :kox::buhaha:

Srebrny zawsze mnie uwodził :heat:

powiedz mi gdzie dorwałes taka nakładkę carbowana na kluczyk?): i gałkę biegów pikowana  masz nowa czy obszyta ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale jeszcze trochę brakuje :decayed: Ostatnio na szybko kupiłem fele z Q5, może zostawię je na zimę... 

Nakładka na kluczyk była z allegro, na ebay'u też są ;) 

Gałka jest z A3 8P s-line. Żeby spasowac mieszkania pod ramkę B7 trzeba troszkę się pomeczyc ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche trzeba sie nameczyc z dopasowaniem bo jest inny zatrzask pod galka ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałeś najpier wzmaniacz na bose i ciagnales kable do przodu czy podpiąłeś ten głośnik centralny bezpośrednio ? Niby 2ohm ale nie wiem jak to będzie współpracować na radiu, bo mam to w planach, wrzucić do drzwi jakieś inne głośniki ale na fabrycznym rns-e i ten centralny z bose 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienialem jak wszystko bylo na bose systemie. Glosnik centralny mozesz podlaczyc na za pomoca starej wiazki ;) zeby ori kabel pprzeciagnac do deski to trzeba sporo sie nameczyc :facepalm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam harmon, wiec jakiś głośnik tam jest, tylko czy jest sens wymieniać na centralny z bose, jest wielka różnica? I czy te 2ohm nie będą przeszkadzać jak będzie to pod radio podpięte jak teraz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz zalezy od ciebie ;) po przejsciu z ampifilter na bose jest roznica wedlug mnie ;) mowa o centralnym glosniku. 

Ty masz wsio na 4omy? Bo jak tak to nie masz po co montowac 2omôw, chyba ze pod wzmacniacz ampifilter, ktory takze ma 2omy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam wzmak amplifier i pod niego podłączyłem tube z q5 i gra rewelacyjnie, ale nie widzi mi się ciągnąć kabli na przód żeby tylko rezystancja była jak trzeba, lepiej chyba kupić lepsze głośniki w drzwi i tweetki na 4ohm żeby na rns szło jakoś lepiej, i wyciszyć drzwi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć tych naklejek na kluczyk :wallbash:, na all tylko niebieskie 

a gałka z a3 od tej a4 się różni czymś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś bardziej obeznany na modach, jest sens plastidipem walnąc obudowy lusterek? Jakiś srebrny Mat, na próbę i dyfuzor tył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WydRos napisał:

Tak, mam wzmak amplifier i pod niego podłączyłem tube z q5 i gra rewelacyjnie, ale nie widzi mi się ciągnąć kabli na przód żeby tylko rezystancja była jak trzeba, lepiej chyba kupić lepsze głośniki w drzwi i tweetki na 4ohm żeby na rns szło jakoś lepiej, i wyciszyć drzwi 

Nie ma sensu bawic sie z podmiana lub rzezbieniem wiazki pod glosnil bose ;) albo lepsze glosniki albo cale bose ;) 

Godzinę temu, WydRos napisał:

Nie mogę znaleźć tych naklejek na kluczyk :wallbash:, na all tylko niebieskie 

a gałka z a3 od tej a4 się różni czymś ?

Sprawdz na ebay.com 

co do galki to niby ta z a4 jest wieksza czy jakos tak no i oczywiscie do tanich nie nalezy :decayed: 

Godzinę temu, WydRos napisał:

Jesteś bardziej obeznany na modach, jest sens plastidipem walnąc obudowy lusterek? Jakiś srebrny Mat, na próbę i dyfuzor tył 

Poza czarnym to nie polecam bo struktura dipa nie jest gladka po aplikacji... mialem czarne lusterka zrobioone dipem i slabo to wygladalo;) srebrny mat noe wiem jak bedzie wygladal... jak dip to czarny mat imho ;)  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniutka b7 [emoji108] przy okazji podeślesz linka do tej gałki z a3 ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dawid7737 napisał:

Ładniutka b7 emoji108.png przy okazji podeślesz linka do tej gałki z a3 ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

http://allegro.pl/oryginalna-galka-mieszek-audi-a3-s-line-s3-chrom-i6753060947.html napisz na maila to może lepszą cenę Ci zrobi :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dzisiaj była lepsza pogoda to postanowiłem spakować aparat i przewietrzyć trochę auto na trasie  :)

 

DSC09153c.jpg

DSC09154c.jpg

 

DSC09161c.jpg

DSC09162c.jpg

DSC09198c.jpg

DSC09199c.jpg

:hi:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś się pokusić o foto do kalendarza ;)

Wysłane z Xiaomi Mi 4 LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...