Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Assistance na wyjazd


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! :)

Niedługo, bo już za tydzień wybieram się do Niemiec popracować sezonowo. Myślę, że fura da radę dojechać (750km) ale dla wszelkie spokoju wolałbym wykupić jakieś krótkoterminowe Assistance. Czy możecie coś doradzić co jak i gdzie? Ubezpieczenia potrzebuje głownie na 1-2 dni. Warta ma coś takiego jak Podróżnik 15 - ktoś się orientuje jak to u nich wygląda?

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzu też ma coś podobnego, nawet w zeszłym roku ojciec musiał z tego skorzystać, niestety nie przeczytał dokładnie warunków i holowanie miał tylko do 500km a był 1000km od domu, ale skontaktował się z jakimś gościem co mu przewiózł auto 500km, a pozostałą trasę auto pojechało już na lawecie pzu. Najlepsze w tym jest to że od telefonu na infolinię pzu do wypakowania auta na lawetę nie minęło więcej niż pół godziny, wiec polecam. Trzeba tylko czytać OWU - pzu ma różne warianty tego ubezpieczenia z podziałem na odległości i jest to naprawdę stosunkowo tanie ubezpieczenie.

Pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę w pakiecie PZU Pomoc EUROPA 60 dni holowanie jest tylko do 150km, a to główny warunek :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150km? To chyba muszę dopytać ojca w jakiej ubezpieczalnu kupił swoje ubezpieczenie, bo jego ściągał z pod granicy do Krakowa i nic nie dopłacał, a jest to sporo więcej niż 150km

Pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg strony tak jest, a u agenta dostałem ofertą taką że: Europa z limitem 500km za 450 zł a ze zniesieniem limitu holowania (unlimited czy 1000km to już nie do końca jestem pewien, strasznie motała Pani z PZU) za 730 zł - stawki dla tych co nie mają OC w PZU. Dla posiadaczy wszystko dzielone na dwa. Za rok Chorwacja więc już wiem gdzie przyszła będzie polisa :decayed: na chwilę obecną wziąłem assistance premium w TUW bo tutaj mam też OC i na Europę mam 300km za 110 zł :) Więcej mi aktualnie nie trzeba. Ktoś coś to pytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...