Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trzeszczenie przy kreceniu kierownicą


Adrian2.4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jakiś czas temu po trasie zatrzymałem się na skrzyżowaniu. Podczas kręcenia kierownicą usłyszałem tarcie. Na drugim skrzyżowaniu tarcie było już głośniejsze. Na trzecich jeszcze głośniejsze. Zatrzymałem się na stacji i co? Wywaliło mi sporo płynu przez korek. Co ciekawe poziom płynu jak był na "max" tak nadal jest. Czyli to co wywaliło musiało zastąpić powietrze. Po odkręceniu korka zobaczyłem pianę.

Samochód odstawiłem na noc do przestygnięcia mająć nadzieję, że się tylko przegrzało i jak ostygnie będzie ok. O ja naiwny. Dzisiaj odpaliłem samochód i przy odpalaniu silnika płyn zasysany jest ze zbiornika do środka, po czym po 2-3 sekundach wraca płyn z pianą.

Trzeba wymienić pompę? Czy może jakiś wężyk prowadzący do maglownicy? A może trzeba wymienić płyn i odpowietrzyć? A może jakieś sitko w zbiorniczku wcisnąć tam, gdzie być powinno? Gdzie w ogóle tam znajdę to sitko?

Dzisiaj walczyłem z odpowietrzeniem i dolaniem płynu, ale nie pomogło za bardzo.

Robiłem to na zasadzie "kręcę kołami i dolewam", ale tam nic nie chce ubywać. A okręciłem się jak głupi.

Płyn wygląda teraz jak płynny węgiel. Jest całkowicie czarny.

Bardzo Was prosze o pomoc.

Pozdrawiam!

P.S. Dźwięki przypominają o to (filmik kradziony) :

. Edytowane przez Adrian2.4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś,czy nie masz gdzieś delikatnego wycieku??

Nie kapie jak odpalisz auto i pokręciłam kołami???

U mnie było podobnie z piana w zbiorniczku a problemem był pęknięty przewód wspomagania do którego dojście graniczyło z cudem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...