Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Głupiejący licznik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z licznikiem. Objawem jest skacząca temperatura silnika, przez co wyłącza się m.in. klimatyzacja. Był wymieniony i termostat i czujnik temperatury. Mechanik powiedział że padł licznik.

Tutaj mój licznik

https://www.dropbox.com/s/xchs5iyph165g1l/audi.JPG?dl=0

Mam pytanie, czy mogę kupić licznik z pełnym FISem i wskaźnikami temperatury oleju i akumulatora? Będą działać?

Jak wygląda sprawa z anglikami bo muszę przyznać że ciężko znaleźć europejską wersję tego licznika... a mógłby być to nawet 1/2 FIS byleby tylko działał

Edytowane przez jablko

Opublikowano

Jeśli kupisz odpowiedni , i zrobisz kodowanie ( jest o tym temat) to czemu nie. Jak najbardziej będzie ok.

Opublikowano

Najlepiej będzie jak kupisz z pełnym fisem vdo. Chyba, że trafisz pół fis vdo. Teraz masz jaegera. One mają to do siebie, że padają. Z kodowaniem nie bedziesz miał problemu jeśli masz najprostrzy kabelek do kompa. Bedziesz potrzebował jeszcze szarą kostkę i manetkę z obsługą fis. Chyba, że nie bedziesz korzystał z dodatkowych gunkcji fisa w stylu spalanie, pozostały dystans itd. to wystarczy sam licznik. Uzupełnij profil to będzie wiadomo skąd jesteś. W razie co służę pomocą.

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje chłopaki za odpowiedzi. Kabelek mam ale coś nie potrafię go zainstalować na kompie bo nie mam żadnej płytki do niego...

Nie muszę mieć żadnego fisa, bo to samochód mamy. Chodzi mi jedynie o sprawnie działający licznik.

Mam prośbę, możesz mi pokazać jak wygląda licznik pół fisa? Czy taki licznik może być?

https://www.dropbox.com/s/tasdjdi0vzdsl79/licznik.JPG?dl=0

Jak wygląda sprawa z licznikiem przed liftem?

Pozdrawiam

Opublikowano

Licznik półfis masz obecnie. Ten co pokazałeś jest z pierwszego lifta i nie wiem czy pasuje p&p. Przedlift napewno nie podejdzie.

Opublikowano

Musisz szukać licznika z cyfrowym zegarkiem. Tylko taki podejdzie. Nie ważne czy pełen czy pół fis.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie kupiłem licznik - full fis. Teraz wystarczy podmienić? Czy coś jeszcze trzeba zrobić by działał?

Opublikowano

Musisz przeprowadzić adaptacje vagiem

Opublikowano
  • Autor

Vag com? Chodzi o ten pogram? Mogę zwykłym kabelkiem za 20zl czy musze miec inny?

Opublikowano

Wystarczy ten za 20 zł.

Opublikowano
  • Autor

Jest gdzies jakiś poradnik jak to zrobić? Byłbym wdzięczny :)

Opublikowano

Pewnie że jest. Autorstwa użytkownika soulmaster3m

Jest na forum gdzieś link do chomika

"Zmiana 1/2 fis na full fis" czy jakoś tak

Opublikowano
  • Autor

Pewnie że jest. Autorstwa użytkownika soulmaster3m

Jest na forum gdzieś link do chomika

"Zmiana 1/2 fis na full fis" czy jakoś tak

Z tym, że tam pisze o jakimś innym kablu niż Viaken. W dodatku nie program Vag tylko innym... Chyba że ja mogę pominąć ten krok?

Opublikowano

Mozesz zrobic to tak jak tam jest opisane albo vag-comem. Jednym i drugim zrobisz adaptacje immo. Kabel od viaken również dziala z K+CAN COMMANDER

Opublikowano
  • Autor

Niestety kabel VAG KKL nie za bardzo współpracuje z tym Commanderem. Chyba że trzeba jeszcze jakies dodatkowe sterowniki?
Czy jednak trzeba inny kabel kupić?

EDIT: Jeszcze jedno Panowie, kod do immo to wpięty do kluczyka ten plastik, tylko tam są dwa kody, jeden siedmiocyfrowy a drugi zaczyna się na A i po nim jest 6 liczb. Który to kod do immo?

Edytowane przez jablko

Opublikowano

Na pewno coś masz źle ustawione.

Mało ważne, daj sobie spokój z commanderem bo i tak często są problemy z adaptacją immo. No chyba że nie masz pinu do licznika to wtedy Commander będzie potrzebny żeby go wydobyć.

Jak masz pin do nowego licznika:

Odpalasz Vag-com

Select

17-Instruments

login

Wpisujesz zero i czterocyfrowy pin np. Jak pin masz 1234 to wpisujesz 01234

Kontrolka immo zaswieci się na stale

Adaptacje

Kanal 21

Wpisujesz ile kluczy bedziesz kodowal np. 3

Test

Save

Kontrolka immo powinna zgasnąć

Wyciagasz kluczyk wsadzasz kolejny dajesz na zaplon i czekasz az kontrolka immo zgaśnie

Wyciagasz kluczyk dajesz kolejny i czekasz az immo zgasnie itd.

I gotowe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.