Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

8320927600_1451777955_thumb.jpg

przedsmak z testów, jest też filmik lecz po wszystkich testach jeszcze muszą nastąpić małe zmiany.

Filmik dodam później :)


8320927600_1451777955_thumb.jpg

przedsmak z testów, jest też filmik lecz po wszystkich testach jeszcze muszą nastąpić małe zmiany.

Filmik dodam później :)

Edytowane przez Neemzi

Opublikowano

Pokaż jak to jedzie. Ciągnie okrutnie?

Opublikowano
  • Autor

Pokaż jak to jedzie. Ciągnie okrutnie?

to będzie jesszcze po małych zmianach :P Powiem Ci że w momencie jedym źle mi się zrobiło jak ja logowaliśmy xd

Opublikowano

Nagraj coś szybko

Opublikowano
  • Autor

Nagraj coś szybko

za szybko nie będzie ;d muszę małe poprawki zrobić i sprzęgło dać do obicia kewlarem wiec może na koniec tyg ;)

Opublikowano

Kur.. fajnie poszła na tym filmiku :)

Opublikowano

Ale to ryczy :D

Opublikowano

Dzwiek jest miodzio !! I pomyslec, ze to klekot. ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

5675911400_1452280977_thumb.jpg

szybka fotka z docierania sprzęgła :D


7243256200_1453160220_thumb.jpg

Opublikowano

Do ilu to się kręci że masz licznik z benzyny?

Opublikowano
  • Autor

kręci się do około 6 tyś. Lecz głównie chodziło o wygląd licznika od Rs ;)

Opublikowano

Teraz to jeszcze podłaczyć :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

9085124600_1454242881_thumb.jpg 4258605500_1454242885_thumb.jpg

Opublikowano

Szkoda ze nie od RS4 ale ten też robi robotę :-)

Opublikowano

Świetna :D

Opublikowano

miazga... a już myslałem, ze taki projekt nie powstanie.... to teraz kolejna bariera do złamania czyli swap na 4.2 tdi :)

Gratki za ogrom pracy i również czekam na filmik z srodka jak to gniecie :-)

Opublikowano
  • Autor

miazga... a już myslałem, ze taki projekt nie powstanie.... to teraz kolejna bariera do złamania czyli swap na 4.2 tdi :)

Gratki za ogrom pracy i również czekam na filmik z srodka jak to gniecie :-)

były już próby nagrywania, lecz ruch jak i pogoda nie pozwoliła rozpędzić się do 200+, tak wiec jak tylko czas pozwoli i pogoda to coś będzie ;)

4.2 to bardzo dobry silnik, lecz nie wiem czy miejsce pozwoli na wsadzenie go z klimą. Między pasem a silnikiem mam 1cm, może nawet nie. No ale do odważnych świat należy :D. Choć jak 4.2 to może lepiej bene, moment jakim dysponuje 4.2TDI w tej budzi może być problemem. Po swoim widzę że moment robi dużo i ciekawi mnie jak wytrzyma wał i dyfer

Edytowane przez Neemzi

Opublikowano

4.2 abz 299 ps juz widziałem B5 , ba nawet do sprzedania był całkiem niedawno na allego więc wchodzi :)

moment jakim dysponuje 4.2TDI w tej budzi może być problemem - fakt 650 NM w serii robi robote a po programie spokojnie łamie 800 NM.....

Opublikowano
  • Autor

4.2 abz 299 ps juz widziałem B5 , ba nawet do sprzedania był całkiem niedawno na allego więc wchodzi :)

moment jakim dysponuje 4.2TDI w tej budzi może być problemem - fakt 650 NM w serii robi robote a po programie spokojnie łamie 800 NM.....

Moja ma w okolicach 700-800 i widzę że to już jest dużo, wrażenie jakby d*pa chciała sama sobie pojechać :grin:. 4.2 w benz jest już kilka, wiec to nie jest nic takiego po pierwsze lody, sam widziałem 3 z 4.2 ben. Ale czy 4.2 TDI nie będzie większy od 4.2B ??

Edytowane przez Neemzi

Opublikowano

oglądałem ten silnik w A8 D3. silnik jako silnik wymiarami taki sam jak pb. bynajmniej na moje oko. osprzęt inny i to już technologia CR ale najwiekszym wyzwaniem chyba jest elektronika.... i te dwie turbospręzarki... pewnie miejsca na druga brakuje. Ale można 4.0 TDi wstawiac - tam jedna turbinka jest.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.